Była moc! Akademia Muay Thai na pokazach w królewskich Chęcinach

23-06-2016 15:03,
Redakcja

Sezon na pokazy sportowe i artystyczne na świeżym powietrzu rozpoczął się na dobre. Coraz częściej swoje umiejętności na imprezach regionalnych pokazują przedstawiciele Akademii Muay Thai Kielce, którzy w ostatni weekend zawitali do Chęcin. Na odnowionym rynku, z pięknymi ruinami zamku w tle, wystąpili tuż przed koncertem zespołu De Mono.

Ze względu na ukształtowanie terenu, akademia wprowadziła elementy nowej choreografii - drużyna wbiegła na maty pod sceną spod zamkowego wzgórza przy nowym, niezwykle klimatycznym intro. Po prezentacji zespołu, Dominika Czaja wykonała elementy tańca rytualnego Wai Khru.

Potem napięcie tylko rosło. Walka z cieniem w wykonaniu Grześka Stachurskiego i Krystiana Czai. Sparingi w wykonaniu tego duetu oraz drugiej pary zawodników - Krystiana Saneckiego i Piotra Sobczyńskiego.

Przy ostrych dźwiękach Fuel zespołu Metallica, trener Bartek Miniszewski i Piotr Sobczyński tarczowali jednocześnie poszczególnych zawodników, prezentując zarówno pełny wachlarz uderzeń i ciosów występujących w boksie tajskim, jak i specyfikę tempa treningu w tej dyscyplinie sportu.

I trzeba przyznać - bez dwóch zdań udało im się zaintrygować i porwać publiczność. To wszystko można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Akademia Muay Thai Kielce w Chęcinach (19 czerwca 2016)

Archiwum galerii

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group