Najczęściej powtarzane słowa przez zawodników Vive?

29-05-2016 23:12,
Z Kolonii - Wojciech Staniec

Przegrywali dziewięcioma bramkami. Odrobili straty. Doprowadzili do dogrywki. Tam też przegrywali, ale znów doprowadzili do wyrównania. Były rzuty karne. Tak w skrócie wyglądał mecz Vive Tauronu z MVM Veszprem, który dał kielczanom zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

A tymi słowami było: „nie wierzymy”!

- W tych pierwszych 45 minutach Węgrzy prowadzili wysoko. My sobie mówiliśmy, że jest jeszcze czas, że możemy to odrobić. Pod koniec udało się – mówi Uros Zorman. - Myślę, że oni już myśleli, że wygrali. A to zawsze jest zwodnicze, gdyż karta lubi się odwracać. My pokazaliśmy charakter i dlatego zwyciężyliśmy – dodaje Słoweniec.

Zorman był w bardzo dobrej formie i w kluczowych momentach nie bał się brać na siebie odpowiedzialności. - Ja jestem dumny z całej drużyny, bo pokazaliśmy charakter, walkę. Jak się człowiek czuje dobrze, to musi zagrać, pociągnąć grę. Wziąć na siebie odpowiedzialność. Mam już trochę lat, więc mogę to zrobić – tłumaczy.

Na swojej pierwszej konferencji w Kielcach, Manuel Strlek powiedział: chcę tu wygrać Ligę Mistrzów. - Doczekaliśmy tego momentu. To co zrobiliśmy jest niesamowite. Będziemy to pamiętać całe życie – podkreśla Chorwat. - Wygrać Ligę Mistrzów to najwyższy poziom w piłce ręcznej – dodaje.

- Ja nie wiem, co się stało. To coś niesamowite, to cud. To się zdarza raz w życiu – mówił szczęśliwy „Manu”.

We wtorek Vive czeka feta. - Na Rynek przyjdzie bardzo dużo kibiców i będzie można cieszyć się z Pucharu Polski, mistrzostwa oraz Ligi Mistrzów – powiedział Strlek, który zaprasza kibiców na to wydarzenie.

Partner wyjazdu do Kolonii:

 

Wasze komentarze

Czy to jest2016-05-30 00:21:41
CKVIVE CZY CKSPORT? NAPISZCZIE COŚ O INNYCH A NIE TYLKO O RĘCZNIKACH
kr2016-05-30 01:22:50
Jak Korona będzie grać w finale LM lub chociaż walczyć o MP, albo Efector w Final4 LM, to też będą tak dużo postów o tym wrzucać. Nie spinaj się człowieku...
ale nudy2016-05-30 08:33:05
w tym UM na IX Wiekow, ze tylko na cksporcie siedza.

Projekt i wykonanie: CK Media Group