Świetne zachowanie Polaków. Dziękują kibicom (wideo)

29-01-2016 21:16,
Wojciech Staniec

Polscy piłkarze ręczni wystosowali list do kibiców oraz nagrali film wideo. Dziękują w nim za wsparcie, jakie otrzymali od kibiców podczas mistrzostw Europy. Zapowiadają także walkę o Igrzyska Olimpijskie i proszą fanów o dalsze wsparcie.  


Polacy napisali także specjalny list:

"My, zawodnicy reprezentacji Polski w piłce ręcznej dziękujemy Wspaniałym Kibicom za niespotykane wsparcie drużyny w trakcie mistrzostw Europy 2016, za niezwykły doping w krakowskiej Tauron Arenie, wrocławskiej Hali Stulecia, strefach kibica oraz przed telewizorami.

Zawsze dajemy z siebie wszystko i walczymy do końca. Wiemy, że kibice naszej drużyny są z nami nie tylko w chwilach triumfu, ale także w tych najtrudniejszych momentach. Teraz wspólnie przeżywamy ogromne rozczarowanie, ale mamy też świadomość nadchodzących wyzwań. Przed nami turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie w kolejnych meczach i raz jeszcze dziękujemy za niesamowite chwile, które dzięki Wam dane nam było przeżyć podczas wyjątkowych mistrzostw Europy 2016.

Serdecznie dziękujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki, firmie Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo – strategicznemu sponsorowi polskiej piłki ręcznej oraz wszystkim sponsorom za to, że zawsze jesteście z nami.

Te mistrzostwa pokazały jak ogromną popularnością cieszy się piłka ręczną w naszym kraju, jak ogromny ma potencjał, który musimy wykorzystać.

Jesteśmy dumni, że odbywające się w Polsce mistrzostwa Europy zostały tak perfekcyjnie zorganizowane, za co należą się ogromne podziękowania Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce."

Wasze komentarze

Kibic2016-01-29 21:36:00
Jeżeli dziękują wszystkim, to ja bym również do tego grona dołączył Michael Biglera. Nie zapominajmy o 3 miejscu na MŚ ponieważ był to jednak sukces naszej piłki ręcznej.
Tagi:Euro 2016

Projekt i wykonanie: CK Media Group