Aginagalde zostaje w Vive! A Cupić? Może odejść

28-12-2015 14:15,
top

Od kilku dni w zagranicznych i polskich media pojawiają się różne informację na temat przyszłości dwóch zawodników Vive Tauronu Kielce  – Julena Aginagalde i Ivana Cupicia. – Julen nigdzie się nie wybiera, zostaje u nas – zapewnia Bertus Servaas, właściciel klubu. - Bardziej skomplikowana jest sytuacja z Ivanem.

- Cupić rozważa ofertę z Vardaru Skopje, ale ma jeszcze ważny przez dwa lata kontrakt z naszym klubem. Cały czas trwają rozmowy w tej sprawie – wyjaśnia Servaas.

Co z innymi transferami? Dzisiaj klub poinformował o tym, że od lipca do Kielc dołączy Dean Bombac. Rozmowy w sprawie składu zespołu na kolejne sezony prowadzone są niemal nieustannie. – Wszystkie informacje będziemy publikować na bieżąco. Nie chcę mówić o szczegółach, żeby nie zadziałało to negatywnie na trwające właśnie rozmowy – mówi właściciel Vive.

Wiemy już na pewno,  że z końcem obecnego sezonu klub opuści Denis Buntić, który trafił do stolicy regionu świętokrzyskiego w lipcu 2011 roku. – Chciałbym podziękować mu za lata gry i wszystkie zdobyte sukcesy. Wierzę, że w drugiej części sezonu Denis zaprezentuje wysoką formę i wspólnie zdobędziemy kolejne tytuły – przekonuje sternik kieleckiego klubu.

Chorwacki rozgrywający jak dotąd zdobył z „żółto-biało-niebieskimi” cztery złote medale Mistrzostw Polski i dwukrotnie uczestniczył w turnieju finałowym Ligi Mistrzów – Final Four w Kolonii.

Źródło: własne/vtkielce.pl

Wasze komentarze

tundziak2015-12-30 10:49:30
Czytałem opinię, że jak nawet odejdzie Cupić to przecież ściągniemy Łucaka i będzie sprawa załatwiona. Uważam, że Łucakowi jeszcze daleko do Ivana, zrobił się jakiś taki ociężały na tym skrzydle i niestety czeka na podanie stojąc w kącie. Nie widzę specjalnie wyjścia do podania i musi mieć czystą sytuację by rzucić. Sorki, ale to jeszcze nie ten poziom.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group