Zaangażowanie Przybyły docenione przez czytelników

23-09-2015 09:32,
Marcin Długosz

Z pewnością nie było łatwo wybrać najlepszego zawodnika z szeregów Korony Kielce po przegranym 0:2 meczu z Górnikiem Łęczna. Zdaniem czytelników CKsport.pl, na największe wyróżnienie zasłużył jednak Michał Przybyła. Napastnik, który, choć nie zdobył bramki, był aktywny w ofensywie, otrzymał 21% głosów.

Na drugim miejscu ze wskazaniem 16% respondentów uplasował się skrzydłowy żółto-czerwonych, który rozegrał kolejne pełne 90 minut – Łukasz Sierpina. Podium z wynikiem 14% zajął Marcin Cebula. 19-latek pojawił się na boisku w drugiej połowie.

Dalsze lokaty zajęli m.in. Maciej Wilusz oraz Zbigniew Małkowski.

Dla Przybyły to pierwsze wyróżnienie w sondzie CKsportu. Wcześniej czytelnicy trzykrotnie docenili Cebulę, dwukrotnie Piotra Malarczyka, oraz po razie Tomasza Zająca, Zbigniewa Małkowskiego i Łukasza Sierpinę.

W głosowaniu wzięło udział niecałe 300 osób.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

malkontent2015-09-23 18:49:13
2 napadziorów, 1 celny strzał na 90 minut, do tego obrońcy. Porażka polskiej myśli szkoleniowej. Zapis video powinien być odtwarzany na okrągło z przestrogą "nie idźcie tą drogą". Było efektywnie i efektownie tyle, że w wykonaniu przeciwników. Jeden Przybyła nie może być jaskółką. Obecność VIP-a na meczu spętała im nogi albo zagrali "swoje" - "Padaka Team" /termin nie mój, ale wyjątkowo trafny/. Brosz już pewnie powinien rozglądać się za kardiologiem... Polecam specjalistów z Zagórskiej.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group