Korona jedzie do Rybnika. W piątek sparing z Cracovią

01-09-2015 20:55,
Marcin Długosz

Zespół Korony Kielce zamierza aktywnie spożytkować przerwę w rozgrywkach ligowych związaną z meczami reprezentacji narodowych. Żółto-czerwoni spędzą ze sobą trochę czasu poza Kielcami – udadzą się do Kamienia w Rybniku. - W środę po treningu wyjeżdżamy na dwudniowe zgrupowanie. W piątek gramy przy Kałuży z Cracovią – informuje trener kielczan, Marcin Brosz.

Po dwóch dniach spędzonych na Śląsku, zwieńczeniem będzie piątkowy sparing w Krakowie. - Na pewno wszyscy, którzy pojadą na zgrupowanie, wystąpią w tym meczu. W jakim wymiarze czasowym, to się jeszcze okaże po treningach, ale na pewno każdy pojawi się na boisku – zapewnia szkoleniowiec „złocisto-krwistych”.

W kadrze Korony na zgrupowanie w Rybniku zabraknie powołanych do reprezentacji: Tomasza Zająca, Marcina Cebuli, Vladislavsa Gabovsa i Aleksandrsa Fertovsa. Na Śląsk udadzą się za to nowi gracze kieleckiego klubu: Bartłomiej Pawłowski oraz Maciej Wilusz. - Oni już z nami trenują. We wtorek normalnie pracowali – kwituje Brosz.

Na zgrupowanie oraz sparing z Cracovią z ekipą żółto-czerwonych pojedzie także Airam Lopez Cabrera. Dla 27-letniego napastnika będzie to okazja do poznania nowych kolegów z drużyny, ponieważ dopiero co we wtorkowy wieczór podpisał on kontrakt z Koroną.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

Luker2015-09-01 22:35:26
Bez kontuzji i solidnie przygotować się przed Lechią. Jedziemy kilkaset kilometrów nie po to, żeby z pustym workiem wracać.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group