Kuzera też popiera! Zostały już tylko 4 dni

18-06-2015 12:19,
top

Kolejna znaną osobą związaną z Koroną Kielce, która całym sercem postanowiła wesprzeć działania mieszkańców Barwinka w sprawie budowy nowoczesnego boiska piłkarskiego, jest ten, który na tym osiedlu mieszka od kilku lat - Kamil Kuzera.

"Kuzi" w żółto-czerwonych barwał rozegrał wiele fantastycznych spotkań. Przez kilka sezonów był kapitanem drużyny i wszyscy wiemy, ile energii wkładał w to, by Korona wygrywała kolejne spotkania. Zawsze za zespołem, zawsze za kolegami. Teraz Kamil już zakończył zawodniczą karierę, ale nie pożegnał się z klubem. Dalej tam pracuje, został scoutem, który w regionie ma wyszukiwać młode talenty.

Kuzera to Koroniarz z krwi i kości. Chyba można powiedzieć, że ten charakter odziedziczył po nim jego syn - Nikodem. I obaj panowie często grywali w piłkę na Barwinku. Ale niestety - mogli to robić tylko na niezbyt komfortowej nawierzchni poliuretanowej. Obaj od dawna marzą o tym, żeby powstało tam boisko na miarę XXI wieku. Nie ma co ukrywać, że największą frajdę będzie czerpał z tego "Nikoś", który nie może żyć bez futbolu. A takich chłopców jak on na Barwinku jest wielu.

Dajmy im szansę! Zbudujmy RAZEM to boisko. Zagłosuj na projekt nr 93 - szczegóły TUTAJ. Czasu jest niewiele, bo głosowanie trwa tylko do najbliższej niedzieli. Za każdy głos bardzo dziękujemy!

Zachęcamy także do obejrzenia filmu promocyjnego z Leszkiem Ojrzyńskim w roli głównej. Jeśli macie jakieś wątpliwości, czy ten teren zasługuje na taki obiekt - powinny one szybko zostać rozwiane.

Projekt i wykonanie: CK Media Group