Zobacz ten film i oceń. My nie mamy wątpliwości

17-06-2015 21:05,
top

Były plakaty, banery, ulotki, występy w lokalnych mediach, wizyty w zakładach pracy, wiece, odpusty, dożynki... No dobra, trochę przesadziliśmy. Ale faktem jest, że dla promocji naszego projektu zrobiliśmy już sporo. To jednak nie wszystko co przygotowaliśmy - teraz czas na to, na co wszyscy czekaliśmy: film promocyjny!

Wszystkie informacje w pigułce. A przede wszystkim obraz - teraz na własne oczy możecie zobaczyć, jak dokładnie wygląda teren, gdzie miałoby powstać boisko. To idealne miejsce na taki obiekt, ale niestety mocno zaniedbane.

My chcemy to zmienić, ale do tego potrzebujemy Waszych głosów! I mamy nadzieję, że po emisji tego filmu nie będziecie mieli wątpliwości i zagłosujecie na projekt nr 93!

Za udział w produkcji dziękujemy Leszkowi Ojrzyńskiemu - ogromne słowa uznania za pomoc. Wielkie podziękowania także dla autora filmu pod względem obrazu i montażu - Michała Siejaka. Siejo, jesteś wielki! W produkcji pojawiają się także dwa znakomite głosy - prezenterów Radia eM: Mateusza Żelaznego i Marcina Fugiela. Chylimy czoła, Panowie!

A już teraz zachęcamy do oglądania i... głosowania! :)

Chcesz zagłosować? Kliknij TUTAJ i postępuj według instrukcji.

Wasze komentarze

Kielczanin2015-06-17 22:55:27
Leszek Ojrzyński! Dawaj do Korony!
Jovka2015-06-17 23:11:39
Dobry trener i do tego mamy go na miejscu. Nie ma się nad czym zastanawiać. Po odejściu Tarasa brać Ojrzyńskiego. Budżet jest niewysoki więc wirtuozów raczej mieć nie będziemy. Braki w wyszkoleniu można nadrobić tylko walką. Walką, walką i jeszcze raz walką. Kto jak nie Ojrzyński?
Edek2015-06-18 00:25:13
Trenera Ojrzyńskiego raczej nie zaakceptuje jaśnie wąsaty pan
Tomek2015-06-18 09:24:12
Leszek Ojrzynski to swietny szkoleniowiec i wspanialy czlowiek.
Jest jednak chyba zbyt uczciwy i dlatego niezbyt wygodny dla zarzadu Korony?????????

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group