„Jak smakuje medal? Jak czekolada!”

31-05-2015 18:16,
Marcin Długosz

Po wygraniu meczu o 3. miejsce Final Four Ligi Mistrzów, zawodnicy Vive Tauronu Kielce opuszczali Lanxess Arena w fantastycznych nastrojach. - Jak smakuje medal? Jak czekolada! Też jest brązowy – stwierdził uśmiechnięty Piotr Chrapkowski. - Bardzo się z tego cieszę. To pięknej ukoronowanie mojej kariery w Kielcach – mówił z kolei Tomasz Rosiński, dla którego było to ostatnie spotkanie w barwach kieleckiej ekipy.

- Zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia i dużo siły – zaznaczył „Chrapek”.

Co było kluczem do zwycięstwa? - Postawiliśmy dobrą obronę, a swoje w bramce dołożył Sławek [Szmal – red.]. Dzięki temu mogliśmy wyprowadzać kontry – ocenił Chrapkowski.

Dla zespołu z Kielc, obecna edycja Final Four LM miała identyczny przebieg jak dwa lata temu. Po porażce z Barceloną przyszła pora na zwycięstwo z THW. -  Udało nam się już po raz drugi pokonać Kiel w meczu o 3. miejsce – podkreślił Rosiński

Teraz przed ekipą żółto-biało-niebieskich letnie urlopy. - Dziękujemy za wsparcie i doping w całym sezonie! W przyszłym liczymy na jeszcze więcej! – przekazał „Chrapek” kieleckim kibicom.

Z Kolonii Marcin Długosz

fot. Patryk Ptak


Sponsorzy wyjazdu CKsport.pl do Kolonii:


Wasze komentarze

Kibic2015-05-31 23:04:46
Tkaczyk...co ........................
Cxxx2015-06-01 14:13:37
Było super Wrócimy i będzie jeszcze lepiej

Projekt i wykonanie: CK Media Group