500 biletów dla kibiców Vive na Final Four w Kolonii

22-04-2015 13:09,
Redakcja

W związku z awansem drużyny Vive Tauron Kielce do Final Four Ligi Mistrzów klub w dniu wczorajszym otrzymał od EHF informację o przekazaniu 500 biletów na majowy turniej w Kolonii. Jednocześnie do piątku Europejska Federacja ma przesłać kompletną dokumentację w tym szczegóły dotyczące przydzielonych miejsc.

W związku z powyższym, wszelkie informacje dotyczące możliwości zakupu wejściówek zostaną opublikowane w poniedziałek 27 kwietnia.

W związku z powyższym, wszelkie informacje dotyczące możliwości zakupu wejściówek zostaną opublikowane na stronie Vive w poniedziałek, 27 kwietnia.

Źródło: vtkielce.pl

fot. Oskar Patek

Wasze komentarze

ola bee2015-04-24 15:41:40
Bilety do kupienia bez problemu na Global ticket. Ale zostały tylko tylko najtańsze i najdroższe. A cena.....No cóż co znaczy dla wiernego kibica
maciarewicz2015-04-30 10:44:38
oczywiście mam swoją teorię co do ciszy na oficjalnej stronie VTK w sprawie biletów: chodzi o to, żeby ludzie wchodzili na stronę i sprawdzali, czy już coś wiadomo o dystrybucji. A tymczasem większa oglądalność i klikalność strony, to wymierna finansowa korzyść dla właściciela. Trzeba przecież jakoś wykazać, że storna jest super...

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group