Telebim i strefa kibica staną przed Halą Legionów
Już w niedzielę zawodnicy Vive Tauronu Kielce stoczą walkę o awans do Final Four Ligi Mistrzów. Biletów na to spotkanie już nie ma, ale wszyscy kibice mogą przyjść pod Halę Legionów.
Przed halą znajdzie się strefa kibica oraz specjalny telebim, na którym będzie można obejrzeć pojedynek Vive Tauronu Kielce i Varardaru Skopje.
"Strefa stanie na placu bezpośrednio przed Halą Legionów, będzie gotowa o 13:30. Na telebimie już przed meczem będzie można oglądać fragmenty meczu ze Skopje, filmy przygotowane przez klubową telewizję czy materiały EHF TV. Jednocześnie do dyspozycjibędzie strefa Tyskiego oraz grill od firmy WIR" - poinformował klub Vive Tauron Kielce.
W trakcie meczu na telebimie na żywo będzie można oglądać pojedynek z hali Legionów.
------------
Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.
Ostatnie wiadomości
W Sobótce na Dolnym Śląsku odbył się 39. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Ślężański Mnich". Wśród uczestników znaleźli się zawodnicy z województwa świętokrzyskiego, którzy zaprezentowali się z dobrej strony.
W wyścigu wystartowali kolarze reprezentujący kluby i oraz reprezentacje Polski:

W sobotę odbył się festiwal Pieszo–Biegowy PRZEDWIOŚNIE. Pierwsi uczestnicy na trasie pojawi już o 5 rano na trasie Giga, ostatni zawodnicy pojawili się o 10 na trasie Mini.



