Młyn Korony na dwóch poziomach trybun. Czy to się uda?

19-02-2015 13:42,
Redakcja

Zróbmy dwupoziomowy młyn na meczu Korony Kielce z Legią Warszawa – apeluje SKKK „Złocisto-Krwiści”.

W specjalnym oświadczeniu czytamy m.in.: (pisownia oryginalna)

„Panowie i Panie, w ostatnim czasie stanęliśmy niemal w obliczu całkowitego upadku Korony - nie było żadnej pewności, że klub będzie istniał i miał ciągłość finansową. Wszystko wskazywało na to, że Korona stała się narzędziem w rękach podzielonych polityków. Na szczęście radni przekazali pieniądze na klub, biorąc pod uwagę również nasze postulaty. Nikt w Kielcach spadku Korony nie chce. To jednak nie koniec problemów. Wiele wskazuje na to, że nasza drużyna zmieni swe oblicze - miejsce "starszych" piłkarzy zajmą ci młodzi, ci bez doświadczenia, ale z zapałem i ambicją… To właśnie od nich będzie zależał jej los. Jej los będzie zależeć również od nas!!! To ten mecz, ta chwila w której każdy z nas powinien dać coś od siebie, być na tym meczu i całym sercem dopingować Koronę (...)

 


  

3,5 tys. chętnych na Legię. Ilu będzie ostatecznie?

W niedzielę pierwszy mecz Korony Kielce na stadionie przy ulicy Ściegiennego. Ma to być spotkanie wyjątkowe – nie tylko z tego powodu, że złocisto-krwiści zmierzą się w nim z mistrzem Polski, Legią Warszawa.

CZYTAJ WIĘCEJ


Skoro czytasz ten tekst to znaczy, że Cię to interesuje, że los Korony nie jest Ci obojętny. Dlatego chcemy Ci powiedzieć teraz jedno - przeżyłeś z Koroną wiele chwil, tych lepszych jak i tych gorszych, czasem bycie na meczu, wyjazd sprawiały Ci radość, czasem powodów do satysfakcji było mniej. I choć bywało różnie to przypomnij sobie teraz te wszystkie momenty, które mocno wryły Ci się w pamięć, przypomnij sobie przygody, które przeżyłeś, ludzi których poznałeś... I odpowiedz sobie na jedno pytanie - skoro Korona tak wpłynęła na Twoje życie to czy to nie czas, żeby w najtrudniejszym dla niej momencie pokazać, że nigdy nie zginie, że jesteś, że jesteśmy, byliśmy i będziemy?!

Gdybyśmy nie byli pewni, że ten moment nas zjednoczy, zjednoczy całe miasto, wszystkie Fancluby to nie postawilibyśmy sobie celu, a cel jest ambitny, całkowicie w naszym zasięgu! Na tym meczu stworzymy największy młyn w historii Korony Kielce! Młyn na dwóch poziomach!”.

Czy to się uda? Jak sądzicie?

Wasze komentarze

Yokozuna2015-02-19 14:12:48
Uda się zapełnić,trzeba tylko rozdać darmowe wejściówki w przedszkolach i podstawówkach aby nie odstawali wiekiem od "etatowych młyniarzy"
piknik2015-02-19 16:45:26
Dwupoziomowy młyn?? Z tego co mi wiadomo, to na dolne sektory za bramkami nie ma prowadzonej sprzedaży biletów. Na jakiej podstawie ma tam się "zorganizować młyn"?? Będą zakazy stadionowe za zmianę miejsca na stadionie albo za przebywanie w nieuprawnionej strefie? Podejrzewam, że nie skoro klub promuje to wydarzenia na swoj fb profilu. To jak to jest teraz z tą zmianą meijsca na stadionie??
ASADA2015-02-19 18:28:47
Na sektory pod młynem jest prowadzona sprzedaż biletów od tej rundy a więc nie wypisuj głupot jak nic nie wiesz...
mlody2015-02-19 18:40:31
Od tej rundy można kupować bilety na dolne sektory za bramkami.
piknik2015-02-19 21:07:19
Musiałem przeoczyć ten fakt. Jeśli faktycznie tak jest, to zwracam honor.
do yokozuna2015-02-20 12:00:17
zapraszam w takim razie pod gniazdo na dół, będziesz mógł porozmawiać z tymi etatowymi młyniarzami ;) a przy okazji zobaczysz jak bardzo mylisz się, pisząc o średniej wieku.
Siema Eniu2019-05-28 17:39:23
Pozdro.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group