Koncert mistrzów Polski. Vive rozbiło Czuwaja

09-03-2013 17:27,

Tym razem było jak w filharmonii, bo ekipa Vive Targów Kielce zagrała wręcz koncertowo! Drużyna pod kierownictwem trenera Bogdana Wenty w wyjazdowym spotkaniu rozprawiła się z autsajderem polskiej ligi, Czuwajem Przemyśl aż 47:26. We wtorek kolejny sprawdzian kieleckich szczypiornistów przed powrotem do Ligi Mistrzów - NMC Powen Zabrze.

Przemyśl, sobota, godz. 18

Czuwaj Przemyśl - Vive Targi Kielce
26:47 (11:24)

Koniec meczu- Pewne i co najważniejsze efektowne zwycięstwo odnieśli mistrzowie Polski w Przemyślu. Teraz naszą drużynę czeka we wtorem mecz z Zabrzem, a następnie wyjazd do Szeged. W końcówce dobre internwencje notuje jeszcze Buchcic. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

59. min- Buntić i jest już 46:26.

58. min - Kibice z Kielc już fetują zwycięstwo. Jest 45:26.

55. min- Czerwona kartka dla Macieja Kubisztala za atak na twarz Bunticia.

53. min- Szybko grają zawodnicy z Kielc. Raz po raz mkną na bramkę Czuwaja, niczym Kubica za najlepszych lat. Teraz był faul i karny. Rzucał tradycyjnie Tomczak!

51. min- Bramkę nr 39 rzuca Tomczak, ale nr 40 Karol Bielecki!

50. min- Jak już zapewnialiśmy hala w Przemyślu jest pełna.

48. min - Karol Bielecki i 37:22.

46. min - Napiszemy to słowo już kolejny raz... kontra! Kontra Vive Targów Kielce. Skutecznie Tomczak. Czas dla trenera gospodarzy.

45. min - Znów Musa z kontry, chyba jeszcze był faul... ale nie. Według sędziów nic nie było.

43. min- Kolejna dwójka dla naszego zawodnika, tym razem dla Tomczaka. Ale i tak odzyskujemy piłkę, która wędruje do Musy i jest gol. Po chwili skutecznie rzuca także Stojković.

42. min- Denis Buntić "1 na 1" i gol. Po chwili w odpowiedzi Czuwaj. Średnio w bramce spisuje się Venio Losert.

41. min- Karny dla Vive i Tomczak gol.

39. min - Na prawym skrzydle gra Mateusz Jachlewski. Dwa razy rzucał Buntić, ale był faulowany. Teraz skutecznie Tkaczyk.

38. min - Czas dla Bogdana Wenty. Ciekawe jesto, że przy każdym czasie fotografowie wchodzą na parkiet i robią zdjęcia z bliska. U nas się tego nigdy nie było.

36. min - Kolejna kara dwóch minut. Tym razem dla Tkaczyka. Nasi zawodnicy trochę słabiej grają po wznowieniu gry.

34. min - Tracimy kilka bramek z rzędu, ale mamy Stojkovicia! 26:14.

33. min - Kibice z Kielc odnowili i dziś wywiesieli specjalną flagę.... jest ona tak specjalna ponieważ jest aż z 1994 roku. Pamięta więc największe sukcesy naszego klubu z przeszłości!

32. min - Dwie minuty kary dla Grabarczyka... tylko nie wiemy za co...

31. min - Zaczynamy drugą połowę. Vive w składzie: Losert - Tomczak, Tkaczyk, Grabarczyk, Buntić, Musa. Gramy w osłabieniu, bo przed przerwą dwójkę dostał Michał Jurecki. Zaczynamy od straty bramki.

Przerwa - Nasi zawodnicy schodząc do szatni byli kilka razy proszeni o autografy, jednak musieli domówić. Czekamy na wznowienie gry.

Przerwa - Po pierwszej połowie prowadzimy 24:11. Kieleccy zawodnicy schodząc do szatni mijali naszych kibiców.

30. min- Świetnie bawią się też kibice z Kielc. Własnie zdjęli koszulki (przepraszamy za jakość zdjęcia)

28. min - Kontra, kontra kontra. Żelijko Musa gol. W odpowiedzi zawodnik z Przemyśla, ta bramka wywoała wielkie owacje wśród miesjcowych kibiców.

26. min - Wiele to nie dało, bo nadal rzadzą i dzielą mistrzowie Polski. Po kontrze Olafssona jest już 20:7. PPrzepraszamy już 21:7, bo kolejną kontrę wykorzystał Zorman.

25. min - Czas dla trenera gospodarzy.

25. min - Ogromne problemy ze zdobywaniem bramek mają gospodarze. Teraz było podobnie, do kontry pobiegł Olafsson, który był faulowany. Jest karny. Do piłki podchodzi Tomczak i gool!

23. min- Musa i prowadzimy już 11 oczkami. W odpowiedzi Czuwaj, ale chwilę później Lijewski i 18:7.

21. min - Trzy bramki z rzędu dla Vive. Teraz po trafieniu zormana jest 16:6.

20. min- Lijewski z drugiej linii i 13:6. Błąd Czuwaja i piłka znó dla mistrzów Polski.

19. min - A to zdjęcie kibiców z Kielc. Choć na fotce nie widać tego dobrze, to musimy, że fanów z "Iskry" jest bardzo dużo i głośno dopingują swoją drużynę:

18. min- Czas dla Wenty.

17. min - Dwie minuty także dla Zormana, ale piłka dla nas. Brawa za grę w obronie dla Olafssona. Teraz będzie nam trudno zdobyć bramkę, ponieważ gramy w czwórkę w polu. Tracimy piłkę, ale ten sam błąd popełnia Czuwaj... z tym, że oni mają sześciu graczy w polu ;)

16. min- Dwie minuty dla Dzidziusia. Wchodzą do hali przy wejściu widzieliśmy kilkadziesiąt osób, którzy nie weszli na to spotkanie. W Hali są też kibice z Kielc. Ich zdjęcie niebawem.

15. min - Jurecki o 11:5.

14. min - Gra wnowiona. A tak prezentuje się hala w Przemyślu:

13. min - Karny dla Vive, nieskutecznie Kopara, ale poprawia już dobrze. 10:5. Czas dla trenera gospodarzy.

12. min- Vive Targi w składzie: Szmal - Olafsson, Lijewski, Zorman, Jurecki, Jachlewski, Musa. Rozgrzewa się Piotr Grabarczyk. Prowadzimy 9:5.

10. min- Spóźnieni, ale jesteśmy. Dotarliśmy do Przemyśla, od teraz relacja będzie już prowadzona. W tej chwili Vive Targi wygrywają 8:5.

17.30 -  Uskrzydleni świetnymi występami w ostatnim miesiącu zawodnicy Vive Targów Kielce udadzą się na mecz z AZS-em Czuwaj Przemyśl. Rywal naszej drużyny to beniaminek polskiej PGNiG Superligi. Przemyślanie w obecnym sezonie zdobyli zaledwie trzy punkty. Przeczytaj zapowiedź spotkania!