Zwycięstwo w Piotrkowie, choć w ataku nie było najlepiej

27-02-2013 17:26,

To nie był mecz, który zapadnie nam w pamięć na dłużej. Najważniejsze jest jednak to, że zawodnicy Vive Targów Kielce w Piotrkowie Trybunalskim wygrali pewne i na swoje konto mogli zapisać kolejne dwa punkty. Ekipa Bogdana Wenty ograła Piotrkowianina 34:29 i teraz może się skupić na sobotnim meczu z Orlen Wisłą Płock w Hali Legionów.

Piotrków Trybunalski, środa, godz. 18

Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Vive Targi Kielce
29:34 (18:19)

Bramki:

Piotrkowianin: Daćko 2, Tórz 1, Woynowski 4, Trojanowski 8, Różański 4, Iskra 3, Pilitkowski 1, Titov 6.

Vive: Buntić 2, Tomczak 4, Olafsson 4, Jurecki 5, Tkaczyk 2, Jachlewski 3, Stojković 8, Musa 3, Bielecki 2, Lijewski 2.

Mateusz Mazur

Koniec meczu - Inaczej być nie mogło. Kielczanie wygrali w Piotrkowie 34:29. Najważniejsze, że obyło się kontuzji. Teraz czekamy na mecz z Orlenem Wisłą! Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

59. min- Gospodarz jeszcze niwelują straty.

58. min - Titov dla Piotrkowa. To jeden z najlepszych zawodników tego meczu. Wygrywamy 33:27.

56. min- Jeszcze czas dla trenera Piotrkowianina. Nasi kibice, którzy bardzo głośno dopingują swój zespół przez cały mecz właśnie pozdrawiają Mateusza Mazura.

55. min - Rośnie, rośnie przewaga mistrzów. Wygrywamy już 33:26. A na boisku jest Mateusz Mazur.

54. min - Tkaczyk efektownie z drugiej linii! A kolejną dobrą interwencję notuje Losert.

53. min- Buntić z koła! Efektowne trafienie! Broni Losert i piłka dla Vive, ale noga Jureckiego.

51. min- Dwie minuty dla Grabarczyka i gol Piotrkowa. Buntić gra na prawym rozegraniu, a na skrzydle Olafsson.

50. min- Broni Losert! Nasz bramkarza gra dziś dobrze. Stojković i 29:24.

48. min - Buntić do Jachlewskiego i gol Siwego! 28:24. Wychodzimy z kontrą... ale strata.

46. min- Bardzo dobrze, odzyskujemy piłkę, rzuca Stojković i jest 27:24.

45. min- No i nadal są błędy w ataku, ale prowadzimy 26:24.

43. min - Dwie minuty kary dla Jachlewskiego. Odzyskujemy piłkę, ale po chwili ją tracimy. Faul Piotrkowa i piłka dla nas. Ta decyzja sędziów wywowała wiele kontrowersji.

42. min - Świetny blok naszej obrony. Kontra Jachlewskiego 25:23. O czas prosi trener Jednoróg.

41. min - Broni Losert, a po bramce Bunticia prowadzimy 24:23.

39. min- Tracimy piłkę i bramkę. Trener Wenta się bardzo zdenerwował. Nie ma mu się co dziwić, bo błędy naszych zawodników są irytujące.

38. min- Błąd, nie było karnego, ale po chwili padła bramka dla gospodarzy. Faulowany Buntić i dwie minuty kary dla Piotrkowianina. Jurecki i 22:22.

37. min- Karny dla Piotrkowa i dwójka dla Musy. Gramy w podwójnym osłabieniu.

36. min - Dwie minuty dla Tkaczyka. Vive w składzie: Losert, Jachlewski, Musa, Jurecki, Grabarczyk, Lijewski, Do ataku wchodzą Buntić i Stojković.

35. min - Różański i Piotrków wygrywa 21:20. Faulowany Buntić faulowany, jest karny. Stojković i remis.

33. min- A na boisku jest Denis Buntić, któy gra na skrzydle :)

31. min- Zaczynamy w ataku, ale nieskutecznie Tkaczyk. Do remisu doprowadza Piotrków.

Przerwa - Gra naszej drużyny pozostawia dużo do życzenia. Głónie jeżeli chodzi o postawę w ataku.

Przerwa- Po pierwszej połowie prowadzimy w Piotrkowie tylko 19:18.

30. min- Bramkę Thorir i dwójka dla naszego zawodnika za dyskusje z sędziami.

29. min- Dwie minuty dla Tomczaka i karny dla gospodarzy. Do piłki podchodzi Trojanowski i gol. 18:16.

28. min - Olafsson i 18:15 i dwójka dla zawodnika z Piotrkowa.

26. min - Dobrze w obronie grają podopieczni Bogdana Wenty. Jest jednak zbyt dużo błędów w ataku. A to zdjęcie miejscowych kibiców:

23. min - Świetnie Grabarczyk, piłka dla Vive i Tomczak na 15:12. Właśnie kibice gospodarzy zaczęli dopingować w swoim stylu.

22. min- Olafsson ze skrzydła, a jeszcze dwie minuty kary dostają gracz gospodarzy. Gramy dobrze w obronie, po dwóch blokach odzyskujemy piłkę, a Rastko rzucił 14:12.

21. min - Szymon Woynowski doprowadził do remisu po 12.

19. min- Piotrków rzucił dwie bramki z rzędu. Trener Wenta dokonuje zmian. Na boisku pojawił się Stojković, a po chwili także Piotr Grabarczyk. Gotowy do wejścia jest też Grzegorz Tkaczyk.

17. min- Ależ on to zrobił. Złapał piłkę i z całych sił rzucił. Efektowna bramka Karola Bieleckiego.

16. min- Jeżeli chodzi o kibiców to jest bardzo głośno, ale też nie ma takiej wrzut ze strony kibiców gospodarzy jak ostatnio. A przewaga naszych urosła już do trzech oczek.

14. min- Tomczak i prowadzimy 8:7.

13. min - Niestety z powodu tego, że kibice z Kielc siedzą po lewej trudno nam zrobić dobre zdjęcie. A to takie jakie nam się udało:

11. min- Piotrkowianin prowadzi 7:6. O czas prowi Bogdan Wenta.

10. min- Dwie świetne akcje Szmala w bramce. W ataku też lepiej, rzuca Musa. Znów Żelijko i remis po 6.

8. min- Lijewski skutecznie, ale karnego na bramkę zamienia Trojanowski. W takich koszulkach dziś grają nasi zawodnicy:

7. min- Trojanowski i 4:3 dla Piotrkowa.

6. min- Początek meczu jest dość wyrównany. Titow doprowadza do remisu po 3.

4. min - Gramy dobrze w obronie, ale nieskutecznie w ataku. Po bramce Lijewskiego prowadzimy 2:1.

2. min- Kolejnka kontra i Kopara już skutecznie. 1:0.

1. min- Zaczynamy od obrony. Vive w skłądzie: Szmal, Olafsson, Lijewski, Zorman, Jurecki, Tomczak, Musa. Mamy kontrę i karnego, ale nieskutecznie Tomczak.

17.58 - Właśnie dotarliśmy do Piotrkowa. Obie drużyny już na parkiecie. Zaraz zaczynamy!

17.30 -  Niespełna stukilometrowa podróż czeka zawodników Vive Targów. Kielczanie zmierzą się na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zostało zapamiętane jednak nie z powodu poziomu sportowego, a zachowania miejscowych fanów. Przeczytaj zapowiedź spotkania!

------------

ISKRA2013-02-27 17:43:31
poproszę zdjęcie kibiców Iskry? i jakiś komentarz jak dopingują?:p
ani2013-02-27 18:15:51
Oo, a jak kibice Focus Park Kipera? Wrzuty na Kielce?
NIE WSTAWIAJ2013-02-27 18:35:07
Wstaw tekst o zbyszku i wojtku.
fan2013-02-27 18:39:25
Trochę za luźno gramy tą pierwszą połowę.
yyy2013-02-27 18:58:50
Tyle bramek stracic hm zenada
Ja2013-02-27 19:01:31
Co za durne podejście, najważniejsze zdjęcie kibiców.
fan2013-02-27 19:04:38
yyy - wynik jest wprost proporcjonalny do zaangażowania w grę. Widać dzisiaj nie jest najwyższe.
joker2013-02-27 19:19:06
A buła gra?
A buła gra?
jojo2013-02-27 19:24:21
Jak dobrze ze nie pojechalem ujuj
Ja2013-02-27 19:36:49
Pokażcie zdjęcie kibiców, teraz tylko iść przed halę, puścić petardy, zdjąć koszulki, śpiewać po wygranym "treningu". W drodze powrotnej nawalć się w 3 dpy i potem przez tydzień opisywać na wszystkich forach jak to było super. Debile... Na szczęście znikają już z hali legionów,
polewam z trolli2013-02-27 20:05:05
@Ja - skocz lepiej do kościoła gamoniu! Widać że nigdy na wyjeździe nie byłeś z reszta kto by cie wziął leszczu!
nie kapuje2013-02-27 20:20:34
polewam z trolli ... co ma do tego "kościół"?
polewam z debili2013-02-27 20:21:59
Zanim wsiądziesz do busa to sprawdź nadruk na koszulce czy oby wpóścić. A nie, sorry, zmieścicie się wszyscy w poloneza bo tyle się was najechało. Teraz tylko szybko pożyczyć zeszyty od kolegów, odrobić lekcje, spakować cymbałki i modelinę i rano można ruszać do gimnazjum.
uśmiany2013-02-27 20:25:12
Ja - lepiej wejść na neta i anonimowo pierdzielić trzy po trzy oraz wytykać grzeszki tym, którzy pojechali na wyjazd dopingować zespół. Zamiast pisać te banialuki ruszyłbyś kiedyś dupę "kibicu" na wyjazd. Gdyby nie ci których tak hejtujesz to na wyjazdy praktycznie nikt by nie jeździł, bo "po co?" (filozofia matołów takich jak ty). Pamiętaj o wachlarzu, trąbeczce i 5 zł na watę cukrową w sobotę :))
polewam z debili2013-02-27 20:39:01
To ja przypominam o dopingowaniu "swojego zespołu" w sobotę. K woli wyjaśnienia, doping to nie jest siedzenie z założonymi rękami. Sorry, wyjaśnię słowo "k woli" bo program w gimnazjum tego nie obejmuje: oznacza to coś takiego jak " wyjaśniając" albo coś podobnego. Spakowałeś sznurek i klej na ZPT?
smerfetka2013-02-27 21:23:25
fan2013-02-27 22:17:20
Mam prośbę, nie róbcie żenującej jakości zdjęć. lepiej już, żeby ich wcale nie było. Kupcie sobie lepszej klasy aparat.
!!!2013-02-27 22:30:10
Deniz Buntycz nasz scyzoryk !!!
IK 19652013-02-27 23:43:04
dajcie normalni spokój. Niech napinacze dopiszą sobie kolejne pkt do typera napinaczy a MY Lecimy dalej.
ziomek2013-02-28 09:21:52
fan jak masz ochotę to im kup, na pewno chętnie przyjmą ten podarunek
polewam z trolli2013-02-28 09:34:36
@polewam z debili - jakieś kompleksy masz chyba gamoniu! Co tekst to piszesz bzdety o jakimś gimnazjum. Widocznie ci go bardzo brakuje bo jego ukończeniu. I nie wypowiadaj się o ruchu kibicowskim bo tylko błazna z siebie robisz januszu z cola w ręku!
info2013-02-28 12:50:38
reasumujac.....2013-02-28 12:54:33
....wypowiedzi na tym portalu sięgają dna :(
OxABktyb2014-02-02 01:35:04
BolyeriidaeEndemic to Mauritius, this is a significant number japan is less than one., <a href="http://xn--the23-1m4dobj1jwjxk6dc.com">&#12458;&#12531;&#12521;&#12452;&#12531;&#12459;&#12472;&#12494; &#12502;&#12525;&#12464;</a>, [url="http://xn--the23-1m4dobj1jwjxk6dc.com"]&#12458;&#12531;&#12521;&#12452;&#12531;&#12459;&#12472;&#12494; &#12502;&#12525;&#12464;[/url], uafsod,

W czwartkowy (2 maja) poranek na autostradzie A2 doszło do zderzenia tira z busem, którym podróżowało ośmioro fanów Industrii Kielce. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. – Będziemy robić wszystko, aby utrzymać się nawet przed tą ostatnią kolejką – powiedział przed spotkaniem Jakub Łukowski, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 31. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Piasta Gliwice. Kamil Kuzera przedstawił sytuację kadrową „żółto-czerwonych” przed tym starciem.