Trudny mecz w Puławach. Kontuzja Lijewskiego

02-02-2013 16:06,

Wygrali - to fakt najważniejszy. Wynik cieszy, ale gra już niestety nie może. Zawodnicy Vive Targów Kielce długo się męczyli w Puławach z Azotami, na szczęście ostatecznie zwyciężyli 34:28 i zdobyli kolejne dwa punkty w PGNiG Superlidze. Niestety, w końcówce spotkania kontuzji doznał Krzysztof Lijewski. Póki co, nie wiadomo, jak groźny jest to uraz.

Puławy, sobota, godz. 18

Azoty Puławy - Vive Targi Kielce
28:34 (15:14)

Bramki:

Azoty: Zinczuk 4, Łyżwa 5, Szyba 7, Krajewski 6, Jankowski 1, Sobol 5.

Vive: Szmal, Losert - Tomczak 4, Olafsson 11, Jurecki 6, Tkaczyk 3, Jachlewski, Zorman, Stojković 1, Musa, Bielecki 5, Lijewski 4.

Żelijko Musa

Koniec meczu - To zwycięstwo nie przyszło łatwo, ale najważniejsze, że jest. Dla części naszych zawodników to był pierwszy mecz od 56 dni. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec. Najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny był Thorir Olafsson. 11 bramek.

60. min - Jeszcze czas dla Wenty. Kibice z Kielc głośno śpiewają ;)

59. min - 32:27! Brawo Karol Bielecki. Chwilę wcześniej bramkę nr 10 zdobył Olafsson.

57. min- Mamy kontrę! Faulowany Tomczak i dwójka dla Sobola...

56. min - Jurecki z kontry! 30:27. Czas dla Azotów.

56. min - Lijewski 29:27. Krzysiek znów leży na parkiecie... Potrzebna jest pomoc pogotowia. Lijewski z grymasem opuszcza boisko... Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.

55. min - Brawo dla naszej obrony! Piłka znów dla nas. Ale Musa nieskutecznie. Puławy mają kontrę i gol. 28:27.

53. min - Tracimy piłkę, ale po chwili ją odzyskujemy. Panowie! spokojnie w tym ataku.

51. min - Krajewski ze skrzydła... Po chwili mamy karnego. Tomczak... ale nie ma... czwarty karny źle rzucony...

50. min - Przechwytujemy piłkę. Rzuca Jurecki... chyba był faulowany,.. choć według sędziów nie... Azoty w ataku.

49. min - Faulowany Tomczak i kara dla gracza Azotów. Olafsson zdobywa bramkę! 27:25.

48. min- Bronimy! Puławy utrudniają wznowienie gry, ale nie ma kary.. błąd sędziów. Lijewski leży na boisku. Ale nic mu nie jest i może grać.

47. min - Gramy długo w ataku, i jest bramka Olafssona.

46. min - Szyba dla Pułąw... to nie powinno wejść... ale weszło...

46. min - Przedarł się Tomczak i remis! Broni Szmal i piłka dla nas! Bielecki!!! 25:24

44. min- Szyba z kontry na 24:23, a do tego dwójka dla Jureckiego...

43. min - Najpierw Sobol, teraz Szyba i mamy remis po 23.

42. min - Jurecki i 23:21. Dwie minuty dla Grabarczyka... ale za co?

40. min - Tomczak ze skrzydła! 22:20. A to zdjęcie naszych kibiców:

39. min - Olafsson świetnie zabiegł na koło i gol. Błyskawiczna odpowiedź Azotów. Szmal ponownie w bramce.

37. min - Dwie minuty kary dla Jureckiego, który ewidetnie się z tym nie zgadza.

35. min - Tracimy bramkę, a po chwili mamy karnego, ale rzut Tomczaka nieskuteczny... to już trzeci źle wykonany karny przez naszych graczy. Piłka jednak dla nas, a bramkę rzuca Tomczak.

34. min - Przechwyt mistrzów Polski. Jeszcze faulowany był Grabarczyk i dwójka dla gracza Puław. Tkaczyk rzuca na 18:16.

33. min - Znów Jurecki! Stał w miejscu i rzucił potężnie! Wcześniej bramkę zdobyły jednak Puławy. 17:16.

32. min- Grabarczyk zmeinia do obrony Tkaczyka. Bronimy, a Jurecki daje nam prowadzenie!

31. min - Wszyscy byli gotowi, ale chwilę musieliśmy poczekać na sędziów. Spotkanie to ogląda selekcjoner reprezentacji Polski Michael Biegler. Jurecki i 15:15.

31. min - Zaczynamy drugą połowę. Vive Targi w ataku. Kielczanie w składzie: Losert - Olafsson, Lijredki, Tkaczyk, Jurecki, Tomczak, Musa.

Przerwa - Po pierwszej połowie przegrywamy w Puławach 15:14. Kielczanie muszą wiele poprawić, jeżeli chcą wygrać.

29. min - Popełaniamy za dużo błędów w ataku. Jest po 14, a my tracimy jeszcze piłkę.

27. min - Bronimy! Lijewski i 14:12. Puławy jednak odpowiadają skutecznie.

25. min - Na placy gry jest też Piotr Grabarczyk. Bronimy, kielczane dłuuuugo w ataku. Stojković i 13:12!

24. min - Lijewski i 12:12. A w bramce mistrzów Polski Venio Loser.

22. min - Wow, ale petarda Bieleckiego. Tylko czemu nie bronimy!? Przegrywamy 11:12. Jest karny dla Vive. Stojković, ale broni Stęczniewski...

20. min- Gol za gol! Azoty prowadzą 11:10. A to zdjęcie trybun:

17. min - Olafsson w trybuny. Puławy wygrywały 9:8, ale do remisu doprowadza Karol Bielecki.

15. min- Krajewski i 8:8. A po chwili nieskuteczny rzut Lijewskiego. Ale nie ma bramki.

14. min - Na boisku jest Rastko Stojković. Jednak Tkaczyk traci piłkę. Kontra Puław i jest 8:6. Po chwili znów błąd naszych i już tylko 8:7. Czas dla Wenty.

13. min - Pełna dominacja także na trybunach. Kibice z Kielc świetnie się bawią. 8:4.

12. min- Największym przeciwnikiem naszej ekipy jest Maciej Stęczniewski. Choć teraz musiał dwa razy skapitulować, po bramkach Tkaczyka i Olafssona. 7:3. Czas dla trenera gospodarzy.

10. min - Dwie minuty dla Musy, ale nasi i tak odzyskują piłkę. Teraz gramy w ataku.

9. min -  Trybuny pękają! Gdy wchodziliśmy na halę to ludzie się tratowali walcząć o miejsce. Ale nie ma się im co dziwić, w końcu do Puław przyjechali mistrzowe Polski. Wygrywamy 5:3.

7. min - Do trzech razy sztuka. Najpierw nieskutecznie Musa, później Jachlewski, ale po bramce Olafssona jest 4:2.

5. min- Jest bramka dla Puław. Ale po chwili mamy karnego, ale broni Stęczniewski.

4. min - Długo czekaliśmy na pierwszą bramkę. Ale jest Olafsson! 1:0.

2. min - Zaczybany od obrony, ale po chwili tracimy bramkę. A to oprawa:

1. min - Zaczybamy od obrony. Vive w składzie: Szmal, Jachlewski, Jurecki, Musa, Lijkewski, Olaffson, Tkaczyk. Choć jeszcze chwilę bo kieleccy zaprezentowali efektowną oprawę. Na boisko poleciały serpentyny itp. Zdjęcie niedługo.

17.52 - Obie drużyny w szatni.

17.45 - Halo Kielce! Nasza ekipa dotarła już do Puław. Niestety, warunki są tu beznadziejne. Siedzimy w rogu boiska, ale to nic! Nic nam nie przeszkodzi w relacji! Zaprasza Wojciech Staniec.

16.00 -  Pierwszy mecz po przerwie spowodowanej mistrzostwami świata rozegrają w sobotę piłkarze Vive Targów Kielce. Rywalem naszej drużyny będą trzecie w tabeli PGNiG Superligi Azoty Puławy. Na spotkanie to nie ma już biletów. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

iskra2013-02-02 17:50:35
są kibole z SKPR-u??? jeśli tak to poproszę zdj:)
kibicka2013-02-02 17:54:55
Poprosimy zdjęcie Kieleckich Kibiców :)
IK2013-02-02 17:55:28
Wojtek dawaj foto kiboli Iskry!
Kaziu2013-02-02 18:05:33
Beznadziejna ta relacja jak zwykle. Przechodze na oficjalną tam jest rzeczywiście na żywo :/
jaco2013-02-02 18:21:22
Kaziu ale tam nie masz zdjęć i takich opisów jak tutaj.
PS: Relacja jest też w Radio Kielce. Dobrze słychać naszych kibiców.
zKielc2013-02-02 18:22:16
Fajna oprawa :D
shadow2013-02-02 18:29:02
@jaco - dobrze że mówisz o tym radiu ;) faktycznie całkiem dobrze ich słychać.
AVE ISKRA2013-02-02 18:40:19
Jak ma być Ich nie słychać? Toż to najlepsi Kibice w Polsce :)
kibic2013-02-02 18:47:57
Zaje..... relacja !!! Brawo!!! A gdzie strzelcy bramek???
kibic2013-02-02 18:50:37
Wczoraj popili na gali mistrzów i dziś im się grać nie chce!!!
TYR2013-02-02 18:51:35
LIJREDKI ??? Może byś sie przyłożył do tego co robisz !!!