„Miedziowi” nie postawili oporu. Wysokie zwycięstwo Vive Targów Kielce

08-12-2012 18:11,

To był klasyczny mecz ligowy w wykonaniu Vive Targów Kielce. Zagłębie Lubin nie miało nic do powiedzenia w starciu z mistrzami Polski. Podopieczni Bogdana Wenty mieli opanowaną sytuację przez całe spotkanie. Ostatecznie zwyciężyli 44:29 (23:12).

Ivan Cupić 6

Koniec. W trakcie relacji wystąpiły małe problemy techniczne, ale może nie będzie już ich w nowej hali Zagłębia, nad którą trwają roboty :) Mecz opanowany od początku do końca przez "żółto-biało-niebieskich". To tyle na dzisiaj - za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

58. min. - Sytuacja na boisku w pełni opanowana. A w międzyczasie dwie minuty kary dla Rastko.

56. min.  - Ławka rezerwowych z Kielc oklaskami na stojąco nagrodziła kontrę Tomczaka, po której "Kopara" zdobył bramkę numer 40 ;)

53. min. - Drugi, a może nawet trzeci bieg podopiecznych Wenty! Już piętnaście goli przewagi!

51. min. - Na boisku pojawił się Kamil Buchcic, a trener lubinian poprosił o przerwę w grze, gdyż mistrzowie Polski wrócili na właściwe tory.

49. min. - Gramy w podwójnym osłabieniu po karach Stojkovicia i Cupicia.

45. min. - Mecz w drugiej połowie stał się dość wyrównany.

41. min - Okres słabszej gry Vive. Nasi są jakby nieporadni w ataku. Popełniają proste błędy. O czas prosi Bogdan Wenta. Wygrywamy - 29:20.

39. min - Robiliśmy to już, ale zrobimy kolejny raz! Co? Pochwalimy kibiców z Kielc! Brawa dla nich!

37. min - Nasi oddali kilka nieskutecznych rzutów. Przewaga się zmiejszyła, więc o czas poprosił trener Wenta:

36. min - No! Ivan ze skrzydła! Piękna bramka. Dwie minuty kary dla Zagłębia.

35. min - Nieskutecznie zaczął drugą połowę Ivan Cupić. Miał cztery rzuty i zdobył tylko jedną bramkę.

33. min - Kontra Tomczaka i Vive prowadzi 25:13!

31. min - Drugą połowę zacznie Zagłębie. Vive w obronie w składzie: Szmal - Tomczak, Tkaczyk, Stojković, Jurecki, Buntić, Cupić.

Przerwa - "kibic" fani z Kielc teraz mecz oglądają w żółtych koszulkach. Nie mamy jednak fizycznej możliwości wykonania im zdjęcia w tej chwili. Zawodnicy obu ekip kończą przerwę. Zaraz zaczynamy!

Przerwa - Spotkanie to oglądają również zawodniczki Zagłębie Lubin, które są wicemistrzynami Polski.

Przerwa - Ogromne słowa uznania należą się kibicom z Kielc, którzy świetnie dopingują naszych zawodników! Kilka chwil przed końcem pierwszej połowy zaśpiewali: gramy u siebie! I mieli 100% racji!

30. min - Karny dla Vive. Do piłki podchodzi Cupić, który długo celebrował jego wykonanie. Za co został ukarany żółtą kartką. Po pierwszej połowie prowadzimy 23:12.

29. min - To że jest "tylko" 23:12 Zagłębie zawdzięcza Adamowi Malcherowi, który obronił dziś już kilka setek

27. min - Boisko opuścił Krzysztof Lijewski, który ma ranę na nodze. To jednak nic poważnego. Z takiej perspektywy oglądamy ten mecz:

25. min - Znów Olafsson! To już czwarta bramka Islandczyka! Vive prowadzi 22:10

23. min - Ale akcja! Kontra Olafssona, który był faulowany, ale to nic,bo jest bramka!

21. min.  Oj, dwie minuty dla Przybylskiego. Nie spodobało się to kibicom. Jeden z nich w dosadnych słowach powiedział co myśli o decyzji arbitrów.

18. min - Bardzo fajnie patrzy się na grę Vive w tym pojedynku. Nasi zawodnicy są bardzo umotywowani i widać, że chcą odnieść wysokie zwycięstwo!

14. min - Na boisku pojawił się wychowanek Vive, Mateusz Przybylski, który zdobył właśnie bramkę. Jednak wiele to nie dało, bo na boisku dzielą i królują kielczanie. JEst już dycha przewagi. 15:5.

10. min- Okazuje się, że niestety Interneten w sali Zagłębie jest bardzo słaby. Mamy jednak swój i teraz powinno już wszystko być dobrze. Nasi świetnie zaczęli to spotkianie. Dobrze grają obrona i skrzydłowi. Jest już 10:3 dla Vive.

4. min- Dobry początek Vive w obronie. Są kontry, ale dwa rzuty obronił Malcher. Obronę Zagłębia w ziemię wkręcił Manuel Strlek, jest 3:0. Kibice z Kielc pierwsze minuty meczu oglądali ubrani w niebieskie koszulki ;)

2. min- Zaczynamy od nieskutecznego rzutu Lijewskiego. Po chwili jednak bronimy, a Strlek kontrę zamienia na bramkę. 1:0.

1. min - Zaczynają kielczanie, w składzie: Losert, Olafsson, Lijewski, Zorman, Bielecki, Musa, Strlek. Do obrony wchodził będzie Jurecki.

18.56 - Sekundy, minuty i zaczynamy prezentacje! Najpierw mistrzowie Polski z Kielc!

18.54 - Zawodnicy obu ekip udają się już do szatni. Niedługo prezentacja

18.49 - Hala, a raczej sala gimnastyczna w Lubinie jest obiektem przy szkole. Trybuny są tylko z jednej strony i wysoko. Z takiej perspektywy mecz będą oglądali kibice:

18.45 - Rozgrzewka trwa w najlepsze.

18.40 - Ze szkolnej hali w Lubinie wita Wojciech staniec. Nasi zawodnicy już się rozgrzewają. W hali są też kibice z Kielc.

18.00 - Do Lubina na inaugurację drugiej rundy rozgrywek PGNiG Superligi pojadą zawodnicy Vive Targów Kielce. Dla mistrzów Polski będzie to ostatni mecz wyjazdowy w 2012 roku. - Musimy zagrać swoje, wtedy będzie dobrze – mówi Denis Buntić. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

hopok2012-12-08 18:37:10
Jetesmy na miejscu jest nas 45 osb.beda emocje
kibic-ka2012-12-08 18:39:53
może tak zdjęcie kibiców? ;)
ISKRA2012-12-08 18:43:58
można prosić dopingujących fanów Iskry :)
Rafał2012-12-08 18:57:03
Pozdrowienia dla wyjazdowiczów z Lublina :)
Dico252012-12-08 19:08:15
pajace z chęcin juz na dobre wchodzą w cztery litery nafciarzom.
Kibol2012-12-08 19:09:40
Zajebista oprawy kibicow ISRRY! (NIEBIESKIE KOSZULKI) Trzymajcie sie! I szerokiej drogi do KIELC!
wie2012-12-08 19:10:25
wie ktoś czemu kibice z Kielc w niebieskich koszulkach, a nie w tradycyjnych żółtych?
kabal2012-12-08 19:11:56
Koszulki to odpowiedz na zenujacy marketing klubu z przemalowaniem fanow z Plocka
do hopok2012-12-08 19:16:09
Ja na tym zdjęciu widze ok 20 osób a nie 45;) no chyba że nie umiem liczyć
ISKRA2012-12-08 19:17:56
kabala2012-12-08 19:26:41
co wspólnego ma klub z reklamą sponsora? Chyba to, że nieudolność jakiegoś gościa będzie wykorzystywana przez "przyjaciół" klububi drużyny
kibic2012-12-08 19:39:36
czy nasi kibice są nadal w niebieskich koszulkach?
multi2012-12-08 19:45:59
pojechał ktoś z KKV na ten mecz?, czy stwierdzili że nie ma sensu bo i tak wygrają.
mhm2012-12-08 19:51:07
może stwierdzili, że nie ma co się podłączać do pajacowania w niebieskich koszulkach przyjaciół z Płocka
KKV2012-12-08 19:51:27
Ten mecz odpuszczamy z powodu dalekiej drogi, wogule zimno jest, lepiej w domu posiedziec! Przeciez w radiu jest transmisja to mozna posluchac.
ISKRA2012-12-08 19:54:08
"mhm" jakbyś nie wiedział naszymi barwami sa kolory ŻÓŁTO-BIAŁO-NIEBIESKIE! kolor żółty jest tym przewodnim, ale nie jedynym! Barw nie nosi się tylko na koszulkach BARWY NOSI SIĘ W SERCU!!!
ano2012-12-08 20:02:47
tylko patrzeć jak przyjaciele Iskry z Płocka przebiorą się na żółto
MKS732012-12-08 20:03:25
Myślę, że w ten sposób odnieśli się do niedawnego "przemalowania" kieleckich kibiców na niebiesko. A tak w ogóle to ISKRA ma zaliczone wszystkie wyjazdy ligowe w tym sezonie. Brawo i oby tak dalej.
SP2012-12-08 20:07:53
a może to znowu wina policji z Piotrkowa? Niewinnych i naprutych dzielnych "prawych i sprawideliwych" zganiała z ulicy a Ci mówili nie, bo tam są ślady trotylu
Koroniarz2012-12-08 20:17:12
Jak to leciało? "PASJA, ZAANGAŻOWANIE, ZWYCIĘSTWO - VIVE TARGI KIELCE" a z tyłu Płocki Młyn przemalowany na żółto - buahahahaha... Żenująca prezentacja zespołu przed sezonem w maskach świń, akcje z kibicami, brak właściwych strojów dla zespołu, przemalowanie Wiślaków na żółto... co jeszcze wymyślą geniusze marketingu w dalszej części sezonu?
multi2012-12-08 20:20:08
Kiedy KKV organizuje następny wyjazd?, chętnie bym się z nimi wybrał.
Koroniarz22012-12-08 20:21:21
ej dlaczego nie poprosili KKV aby robił za tło?
rozczarowany2012-12-08 20:26:35
Znowu gramy w tych gównianych, zastępczych strojach... pewnie już do końca sezonu tak będzie a przypominam słowa ludzi z klubu sprzed sezonu: "będziemy mieli oryginalne, specjalnie dla nas zaprojektowane stroje na sezonu 2012/2013". I co? Gdzie te zapowiadane stroje? Nie chce nic mówić, ale mamy już prawie połowę grudnia a strojów jak nie było tak nie ma.
csdvc2012-12-08 20:26:51
tomczak stawia zgrzewke dzis :)
true2012-12-08 20:33:24
multi - musisz sobie sprawdzić datę kolejnego meczu w Płocku i już będziesz wiedział. Na inne ligowe wyjazdy oni przecież nie jeżdżą więc sprawa jest prosta.
Korona'732012-12-08 20:37:20
a ty skąd sie urwałeś pajacu @mhm ?
bax2012-12-08 20:38:08
Przestańcie z tymi relacjami chujem namalowane, bo mnie to wkurwia, i będę musiał to kurestwo zamknąć, bo mnie to gówno Cksport wkurwia.
asda2012-12-08 23:00:51
wiedzialem ze Małecki dlugo nie pogra w Turcji jak nie wisla to chociaz Zaglebie!
iskra_CK2012-12-09 09:23:48
Panie Bertus, jeżeli Pan czyta te stronę i wypowiedzi kibiców an forum to ja proszę - czas się ogarnąć! Czy klub (nie firma Vive) posiada Dział Marketingu? Przecież posiada. Ten cały "artysta-plastyk" który nie zna się na sporcie (swoją drogą żenada...) pracuje dla klubu czy firmy Vive? Czas najwyższy aby w profesjonalnym klubie pracowali profesjonaliści którzy zajmują się m.in. marketingiem sportowym. Jak można było dopuścić do zatwierdzenia pomysłu jakiegoś geniusza prezentacji zawodników ze świńskimi ryjami? Jak można było dopuścić nie znającego się na sporcie człowieka do robienia reklamy na tle sportowym? Może czas skończyć z zatrudnianiem dzieci i znajomych sponsorów a zatrudnić w klubie prawdziwych profesjonalistów? Proszę to przemyśleć...
Ano2012-12-09 13:44:42
Jakbyś zapomniał to " przyjaciele" już się przebrali w żółte koszulki, a raczej zostali w nie przebrani... także teraz artysta plastyk znowu może się wykazać:D
74152012-12-09 13:56:54
@iskra_CK - ale reklama nie była robiona pod klub, tylko firmę, więc marketing klubu nie miał tu akurat nic do gadania. Co prawda im też zdarzyły się w tym sezonie wpadki (jak choćby prezentacja), ale patrząc na całokształt nie wymieniłabym tych ludzi na innych specjalistów, bo robią kawał dobrej roboty. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
OldTimer2012-12-09 14:27:45
A czy ten klub czasem nie nazywa się tak jak ta firma? W końcu tak o to walczyli przed sezonem, żeby jedna słuszna nazwa była vive ? Ten numer z przemalowaniem kibiców to mega strzał w stopę i kompromitacja całego klubu!
74152012-12-09 15:34:32
@OldTimer - w zupełności się z tobą zgadzam, że jest to strzał w stopę i kompromitacja klubu, co więcej nie mam bladego pojęcia jakim cudem nikt z FIRMY nie zweryfikował pracy "młodego artysty plastyka", ale MARKETINGOWCY KLUBU nie mieli tutaj nic do powiedzenia, więc nie powinni za to obrywać.