To nie było zwykłe zwycięstwo Vive. To pogrom!

05-12-2012 17:05,

To był pogrom! Zawodnicy Vive Targów Kielce w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski rozgromili na wyjeździe ekipę Piotrkowianina Piotrków Trybunalski aż 37:15! Rewanżowy mecz zostanie rozegrany za tydzień w Hali Legionów.

Ivan Cupić.

Koniec meczu- Takiego pogromu już dawno nie było. Vive Targi rozbiło w Piotrkowie Piotrowianina 37:15 . To był pierwszy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski. Rewanż za tydzień. Za uwagę dziękuje Wojciech Staniec.

59. min- Nasi kibice świętują już okazałe zwycięstwo. 37:15.

58. min - Jest gol dla Piotrkowa.

56. min - Gra wznowiona... A kibice gospodarzy ciągle swoje. A na tablicy wynik 36:13, oczywiście dla mistrzów Polski ;)

54. min - Siedzimy obok spikera tego meczu, który co chwilę proszony jest o upominanie kibiców. Jest przerwa. Trwa narada, fani z Piotrkowa są bardzo wulgarni.

53. min - Kibice z Piotrkowa ciągle wyzywają Iskrę... miło musi się czuć zawodnik ich klubu - Iskra... Sebastian Iskra ;)

51. min- Jachlewski z koła, ależ go trzymali obrońcy. Jest już 33:12.

49. min - A na boisku witamy tego pana:

46. min- Nasi świetnie rozmontowali obronę Piotrkowa i Olafsson rzuca na 30:11. Drogi 'damianko' jestem w dobrym nastroju, a nie poważny ;)

44. min- Obrona, kontra, obrona, kontra. Tak wygląda teraz ten mecz.

43. min- Stojković znów z karnego i dwójka dla Piotrkowa. 27:10.

41. min- Zorman do Stojkovicia. Rastko jest faulowany i jest karny, którego na bramkę zamienia sam poszkodwany. Po chwili z kontrą wychodzi Olafsso.

39. min - Mecz trwa już 40 minut, a Piotrków ma tylko dziewięć brmek. Bardzo dobrze gra nasza obrona ona Venio Losert w bramce. 24:9.

37. min - Zorman, po indywidualnej akcji. Na trybunach pojawili się kibice z młynu Piotrkowa:

36. min - Dwie minuty kary dla Bunticia i gol dla Piotrkowa.

35. min - Dwie kontry Vive i jest już 21:8. Czas dla trenera gospodarzy.

33. min- Kibice z Kielc śpiewają - "gramy u siebie", bo nie ma już młyna gospodarzy. Znaczy jest, ale wygląda tak:

31. min - No już czystko i gramy. Buntić do Stojkovicia, ale strata. Po chwili Piotrków popełnia faul w ataku, ale rzut Olafssona nieskuteczny...

31. min - Vive zaczyna drugą połowę, w składzie: Losert, Olafsson, Buntić, Zorman, Bielecki, Jachlewski, Stojković. Nasi kibice wyrzucili konfetti... więc musimy jeszcze sekundkę poczekać.

Przerwa - Obie drużyny wyszły już szatni. Zaraz druga połowa.

Przerwa - Już trzydzieści minut meczu za nami. Kielczanie prowadzą 19:8.

29. min - Musa! tym razem skutecznie już 18:8.

28. min - Cupić do Musy, ale Żelijko w poprzeczkę. W naszej drużynie szwankuje trochę skuteczność.

26. min - Piłka do Tomczka... Ten wyskakuje, rzuca lobem i piłka wtacza się do bramki. To już trzecia bramka Kopary.

24. min- Było trochę błędów z obu stron. Tkaczyk do Musy. Jest karny. Żelijko chwilę na parkiecie, ale już wszystko ok. Do piłki podchodzi Cupić. Gol! 15:6.

22. min - Dwie bramki Miszki i już "tylko" 14:6.

20. min - Dwadzieścia minut gry i już dziesięć bramek przewagi. To nam się podoba! 14:4.

18. min - W hali Relax głośnie Karol Bielecki... bo bramkę (przedniej urody, z drugiej linii) rzucił Kola!

17. min - Dwie bramki rzuca Lijek. Jest już 12:3.

16. min- A z takiej perspektywy oglądamy dzisiejszy mecz. Fajna miejscówka:

15. min - Tkaczyk! Jest już 10:3 i o czas prosi trener gospodarzy.

14. min- Bielecki potężnie w drugiej linii, ale w słupek. Wynik bez zmian.

12. min - Nasi zaczęli bardzo dobrze. Właśnie dwie bramki z kontry zdobył Bartek Tomczak. Prowadzimy 9:2.

10. min- Piotrków zaczynał od bramki, ale do piłki dopadł Michał Jurecki! Efektowne trafienie!

9. min - Musimy przyznać, że na trybunach jest gorąco. Na boisku już mnie, bo wygrywamy już 6:2. A to nasi kibice:

7. min - Już 5:1. Kolejna obrona Vive. Spiker upomina kibiców gospodarzy, którzy wyzywają drużynę z Kielc.

5. min - Prowadzimy 4:1. A w hali pojawiają się kibice z Kielc!

3. min - Pilitowski i 1:1. Po chwili Musa na 2:1.

2. min - Lijewski i 1:0. Kibice gospodarzy bardzo negatywnie przyjęli naszą drużynę.

1. min - Zaczyna Piotrków. Vive w skłądzie: Losert, Tomczak, Tkaczyk, Musa, Jurecki, Lijewski, Cupić.

17.58 - Jesteśmy i zaczynamy! Nasi już na parkiecie, teraz trwa prezentacja gospodarzy.

16.30 - Obrońcy Pucharu Polski, zawodnicy Vive Targów Kielce zagrają w środę w Piotrkowie Trybunalskim z Piotrkowianinem. Będzie to pierwszy ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski. Rewanż tydzień później w Kielcach. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

do boju!2012-12-05 17:05:54
Kielce!!!
csc2012-12-05 17:57:10
ciekawe jaki wynik dzis będzie i jak sie spiszą nasi bramkarze :)
pepe2012-12-05 19:16:32
Venio chyba dzisiś dobrze pograł,zgadza się?
iskra.m2012-12-05 19:21:34
rzeczywiście pan redaktor jest w dobrym humorze :) pozdrawiam
Ja2012-12-05 20:01:53
Kibice vive to pajace, jedyne co mają to 3000 euro za najlepszy doping. Polecam film z "profejonalnego" dopingu na krakowskiej. To jost prawdziwe pierdolnięcie!
Tu jest moc!
Niko2012-12-05 20:04:57
Płockie giermki tylko tyle potrafią, gówniateria niech przyjedzie za tydzień, zgniećmy te wszy...
marcin2012-12-05 20:13:45
Chyba za szybko niektórzy skreślili chorwackiego bramkarza. Przecież reprezentant Chorwacji musi potrafić grać. Minie jeszcze kilka tygodni i gdy na dobre wejdzie do zespołu to będzie można oceniać.
stefan2012-12-05 20:33:05
Doping jeden z lepszych w sezonie
19652012-12-05 21:30:36
Brawo Iskra!!!
Piotrków2012-12-05 22:26:35
Prawdziwi kibice "ISKRY" nie ustepowali w zaden sposób pod wzgledem wulgaryzmów swoim "kolegom" z Piotrkowa. Nie ma to jak pokazać klase !!
spiro2012-12-05 23:02:38
Zarąbisty doping i profesjonalna gra piłkarzy. Tak powinno być zawsze.
uśmiany2012-12-05 23:20:40
Pachołki Płocka walili 20 minut bluzgi na Kielce :D Dużo spokojniej było nawet w latach 90' na świętych wojnach. Oczywiście jedni i drudzy czasem coś tam zaśpiewali na przeciwnika, ale ogólnie każdy skupiał się na dopingu własnej drużyny. Piotrków wolał wrzucać na Kielce przez 1/3 meczu :D
ta yhy2012-12-05 23:23:39
Prawdziwi kibice Iskry dopingowali swój zespół, a nie ślęczyli jak te tumoki przez cały mecz jak KKV!!!
dmk2012-12-05 23:24:31
Oj "niestety" ustępowaliśmy i to bardzo.
kibic VTK2012-12-06 06:41:43
dmk Ci co maja klasę wytrwali do końca i zaśpiewali z piłkarzami a ci co nie to ubierali sie w połowie meczu i wychodzili :)
kibic VTK2012-12-06 14:07:28
Mówię oczywiście o piotrkowie
do Piotrków2012-12-06 16:53:39
wynocha na swoje forum j...de piotrkow.pl
marketing2012-12-07 12:34:47

Bezpieczeństwo to jeden z kluczowych obszarów, na który zwracają uwagę osoby, które aktualnie poszukują pracy. Zgodnie z raportem „Kształtowanie kultury bezpieczeństwa i higieny pracy w organizacji” jest to jeden z najważniejszych czynników, który może zaważyć na tym, czy oferta zostanie uznana za atrakcyjną. Nie powinno więc dziwić, że coraz więcej przedsiębiorstw na poważnie analizuje ceny kursów KPP – byle tylko zapewnić pracownikom możliwość rozwoju w tym kierunku. Komu takie szkolenie przyd
Piłkarze Korony Kielce będą mogli liczyć na wsparcie licznej grupy „żółto-czerwonych” kibiców.
W 27. kolejce III Ligi grupy IV świętokrzyskie drużyny zanotowały różne rezultaty. Jakie?
Za nami jeden z ostatnich weekendów handballowych zmagań w niższych ligach. Tylko jeden ze świętokrzyskich zespołów mógł cieszyć się z wygranej.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. „Żółto-czerwoni” zmierzą się z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie.
W 25. kolejce RS Active IV ligi Korona II Kielce wygrała 3:1 z Alitem Ożarów, a Orlęta Kielce zremisowały 1:1 z Neptunem Końskie.
Industria Kielce w finałowej rywalizacji Orlen Superligi zmierzy się z Orlenem Wisłą Płock.
W drugim meczu półfinału Orlen Superligi Industria Kielce pokonała KGHM Chrobrego Głogów 34:22. – Najważniejszym celem było zwycięstwo, ponieważ są to play-offy i tutaj różnica bramek nie jest potrzebna – powiedział po spotkaniu Artsem Karalek, obrotowy „żółto-biało-niebieskich”.
W drugim meczu półfinału Orlen Superligi Industria Kielce pokonała KGHM Chrobrego Głogów 34:22. – Graliśmy inny handball niż zazwyczaj, było więcej pragmatyzmu w naszej postawie, dzięki czemu spokojnie budowaliśmy akcje w ataku – powiedział po spotkaniu Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Suzuki Korona Handball Kielce wygrała wyjazdowy mecz 20. kolejki Ligi Centralnej Kobiet z PreZero APR Radom 31:27. Najskuteczniejszą zawodniczką kielczanek była Magdalena Berlińska, zdobywczyni dziesięciu bramek.
Mistrzowie Polski, sobotnim zwycięstwem nad KGHM Chrobrym Głogów, przypieczętowali awans do finału mistrzostw Polski. Kielczanie przed własną publicznością ograli głogowian 34:22. MVP spotkania został Dylan Nahi.
W sobotę 7 września w łódzkiej Atlas Arenie mecz o Orlen Superpuchar Polski zagrają mistrz Polski ze zdobywcą krajowego Pucharu. Taką informację podał organizator rozgrywek – Superliga.
Drużyna Jakuba Stolarczyka wywalczyła awans do angielskiej elity. Gracz pochodzący z okolic Chęcin ma na swoim koncie pierwsze tego rodzaju osiągnięcie w karierze.
Igor Karacić i Alex Dujszebajew znaleźli się w najlepszej siódemce pierwszych ćwierćfinałowych potyczek Ligi Mistrzów. Wyróżniony przez EHF został jeszcze jeden zawodnik Industrii.
Poniedziałkowy pojedynek Korony Kielce z Puszczą Niepołomice będzie arcyważny w kontekście walki obu zespołów o utrzymanie. Przeanalizujmy zatem czego możemy się spodziewać po drużynie prowadzonej przez Tomasza Tułacza.
Za nami rozgrywana w środku tygodnia 29. kolejka Fortuna I Ligi. Na zapleczu ekstraklasy sześć klubów walczy o udział w barażach.
Komisja do spraw Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała licencję Koronie Kielce na występy w PKO BP Ekstraklasie w sezonie 2024/2025. Po raz pierwszy od lat kielczanie nie mają nadzoru finansowego.
Na konferencji prasowej przed spotkaniem z Puszczą Niepołomice trener Korony Kamil Kuzera poruszył kwestię Fredrika Krogstada oraz Jacka Podgórskiego. Obu graczom za kilkanaście tygodni skończą się umowy z zespołem.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. – Mocno na to zapracowaliśmy i musimy iść tą naszą drogą. Jeżeli utrzymamy tę dyscyplinę i konsekwencje, tak jak w ostatnim pojedynku to możemy być optymistami przed kolejnym spotkaniem – powiedział przed potyczką Kamil Kuzera, trener „żółto-czerwonych”.
– Już mecz ze Stalą trochę nas zbudował, jednak po drodze przydarzyła się wpadka z Wartą, bo tak to nazywam, gdzie nie zagraliśmy dobrze i straciliśmy trzy punkty. Wygrana nad Radomiakiem pokazała, że musimy w siebie wierzyć, bo potrafimy grać. Jak jesteśmy zdeterminowani, bezpośredni oraz odważni, to takie taktyczne i typowo piłkarskie rzeczy same przychodzą – mówi przed poniedziałkową rywalizacją z Puszczą Niepołomice Jacek Podgórski, zawodnik Korony Kielce.
W poniedziałek Korona Kielce będzie chciała pokazać, że pogrom Radomiaka nie był dziełem przypadku i wygrać na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Z kogo nie będzie mógł w Krakowie skorzystać trener Kamil Kuzera?
Przed 20-krotnymi mistrzami Polski rewanżowy mecz ćwierćfinału Orlen Superligi z KGHM Chrobrym Głogów. Sobotni (27 kwietnia) pojedynek może zdecydować o awansie do finałów ligowej rywalizacji.
– Piłka ręczna to taka dyscyplina, w której my, skoczkowie narciarscy, zostalibyśmy zmieceni z boiska. Widzę, że ten sport wyróżnia walka i zaangażowanie. I tak to powinno wyglądać – powiedział po meczu Industrii Kielce w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z SC Magdeburgiem znakomity polski skoczek narciarski, Dawid Kubacki, który oglądał go z trybun Hali Legionów.
Bartosz Frankowski będzie sędzią meczu 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Spotkanie przy ulicy Józefa Kałuży będzie 25 konfrontacją z udziałem „żółto-czerwonych” prowadzoną przez tego arbitra.
Podczas ćwierćfinałowego starcia Industrii Kielce z SC Magdeburg kontuzji doznał Michał Olejniczak. I choć samo zdarzenie wyglądało dramatycznie, uraz jest zdecydowanie mniej groźny niż spodziewano. To byłoby na tyle jeśli chodzi o dobre informacje, ponieważ kieleckiego szczypiornistę czeka dłuższa przerwa.
Industria Kielce w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów pokonała S.C. Magdeburg 27:26. – Trudno określić, jak układają się teraz szanse na awans – powiedział po spotkaniu Alex Dujszebajew, kapitan „żółto-biało-niebieskich”.
Industria Kielce w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów pokonała S.C. Magdeburg 27:26. – Na wyjeździe przy takiej grze w ataku pozycyjnym to może skończyć się nawet 10 bramkami straty – powiedział po spotkaniu Tałant Dujszebajew, trener „żółto-biało-niebieskich”.
W trakcie spotkania Ligi Mistrzów między Industrią Kielce, a Magdeburgiem, którego stawką jest awans do Final4 tych rozgrywek, potwornie wyglądające kontuzji nabawił się Michał Olejniczak.
Wielkie emocje w Hali Legionów podczas ćwierćfinałowego spotkania Industrii Kielce z Magdeburgiem w ramach Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski, przy głośnym wsparciu z trybun, walczyli niesamowicie i wygrali 27:26.
Korona Kielce w ostatnim meczu rozprawiła się na własnym terenie z Radomiakiem Radom aż 4:0. Żółto-czerwoni nie dali rywalom szans, zainkasowali komplet punktów i tym samym podtrzymują swoje szanse na utrzymanie w elicie. Kto Waszym zdaniem był najlepszym kieleckim zawodnikiem tego starcia? Ogłaszamy wyniki sondy!