Vive pokonuje Chrobrego, choć walki nie zabrakło

27-11-2012 17:03,

Vive Targi Kielce pokonały pewnie we własnej Hali drużynę Chrobrego Głogów 36:28 (18:11). To było zacięte spotkanie z mnóstwem błędów, ale w przerwie miedzy pojedynkami Ligi Mistrzów najważniejsze było zwycięstwo. Najskuteczniejszymi graczem kieleckiej drużyny był Manuel Strlek. Słabo w tym meczu spisał się Venio Losert.

Maciej Ścigaj

Koniec meczu - Kolejne zwycięstwo piłkarzy ręcznych Vive Targów Kielce. To nie był mecz, który mógł zachwycić, ale liczyło się zwycięstwo w przerwie między pojedynkami Ligi Mistrzów. Najskuteczniejsi w naszej drużynie byli Ivan Cupić i Karol Bielecki, którzy zdobyli po 5 bramek. Niebawem na naszym portalu pomeczowe wypowiedzi. Za uwagę dziękuje Mateusz Cieślicki.

60. min. - Chrobry też nie dokończy w komplecie. 2 min. kary dla Mochockiego, karny i skutecznie Tomczak.

59. min. - Vive dokończy ten mecz w 5-tkę w polu po karze 2 minut (już drugiej dziś) dla Olafssona.

58. min. - Ponownie skutecznie bronił Zapora. Markuszewski wziął czas aby przekazać swoim podopiecznym uwagi na ostatnie 3 minuty.

57. min. - Bramkę zdobywa Mochocki, po chwili świetnie broni Zapora, ale nieskuteczna kontra gości.

56. min. - Była kontra, Tomczak zdobywa bramkę, ale po chwili leżał przez dłuższy czas na parkiecie. To na szczęście nie był łokieć - podczas interwencji Zapora przypadkowo uderzył "Koparę" w twarz.

55. min. - Ładny blok głogowskiej obrony po rzucie Tkaczyka i po kontrze bramkę zdobywa Płócienniczak. Goście przegrywają "tylko" siedmioma bramkami.

53. min. - Kolejna bardzo ładna akcje Chrobrego i bramka. Po akcji VTK rzut karny i ponownie skutecznie Tomczak.

52. min. - Bardzo ładna akcja Chrobrego i Płócienniczak zdobywa bramkę. 32:24. Odpowiada Bielecki.

50. min. - Olafsson rzuca i mamy 10 bramek przewagi. Odpowiadając na pytanie Dominiki - różnice w bramkarzach widać wyraźnie. Jakby Losert jakiś metr później orientował się, gdzie leci piłka. Skuteczność mówi sama za siebie 5/25 Loserta. Bramka dla Chrobrego.

48. min. - Najpierw Kuta, potem Strlek i mamy już 52 trafienia w meczu. Ale Vive stać na więcej.

46. min. Skromnie dziś dopisali kibice, ale słychać ich na hali. Tymczasem pierwsza bramka Tkaczyka i odpowiada Bednarek. Trafienie dokłada Stojković.

44. min. - Bramka dla Chrobrego i trener Wenta bierze czas. Statystyka Loserta - 4/20.

43. min. - dwie ładne kontry Vive, ale tylko jedna zakończona bramką.

41. min. - 2 minuty kary dla Bednarka - przyszło zmęczenie, zaczęły się faule. A za nami Paweł Papaj dopinguje kibiców do dopingowania. Strlek powiększa prowadzenie Vive do 9 bramek dwoma swoimi trafieniami.

40. min. - No i wykrakaliśmy z tym czystym meczem - 2 min. kary dla Olafssona. A wcześniej potężna bomba Bieleckiego. Odpowiada Czekałowski.

39. min. - Karny dla Vive, Tomczak pewnie go wykorzystuje. Jak narazie czysty mecz - tylko dwa... a jednak trzy karne - tym razem wykonywał Chrobry i skutecznie Ścigaj.

38. min. - Lijewski dla Vive i po chwili ładnym wejściem ze skrzydła odpowiada Czekałowski.

36. min. - Tak szybkie tempo drugiej połowy, że aż nie nadążamy pisać. Najpierw Stojković dla Vive a następnie Czekałowski dla Chrobrego. Przewaga 7 bramek utrzymuje się.

34. min. - Najpierw Mochocki, potem Strlek - szybkie tempo w drugiej połowie. A na trybunach teraz "Hej, hej Iskiereczka, Iskiereczka." A dla Iskiereczki ponownie Strlek. Odpowiadają Ścigaj i Płaczek

31. min. - Chyba Bogdan Wenta w przerwie odpowiednio zmotywował Loserta, bo Chorwat broni już w pierwszej akcji. Po chwili festiwal nieskuteczności, który wykańcza Manuel Strlek.

Przerwa - Szczypiorniści są już na parkiecie, zaraz wznawiamy grę! Vive zaczyna w składzie Losert - Jurecki, Lijewski, Strlek, Bielecki, Stokković i Olafsson.

Przerwa - A w niej zastanówmy się, czy skuteczność 10% to dobry wynik przy 75% Szmala? Chyba nie. Zapewne Losert dostanie szansę poprawy w drugiej części.

30. min. - Fatalna pomyłka gości w obronie, odnalazł się w sytuacji Stojković i była to ostatnia bramka pierwszej połowy. Kończymy ją prowadząc 18:11.

29. min. - Tym razem między nogami Loserta. Ponownie odpowiada Bielecki. I mamy pierwszą udaną interwencję Loserta - po 10 rzutach.

27. min. - Od 10 minut na parkiecie jest Venio Losert. Efekt - 7 rzutów, 0 obronionych. Na szczęście prowadzenie podwyższa Bielecki.

26. min - Kolejna strata gospodarzy, a z drugiej strony skutecznie Płaczek i po chwili Czekałowski. Czas dla Bogdana Wenty, bo nasi byli nieskuteczni w czterech kolejnych akcjach.

25. min. - Ładna bramka Pawła Piątaka, ktory wyskoczył ponad naszych obrońców. Po chwili strata Vive i kolejna bramka dla Chrobrego, tym razem Mochocki.

24. min. - Najpierw Mochocki, potem Jachlewski. Na trybunach słychać tylko kibiców za bramką, choć nie jest ich wielu. Mamy pierwszą karę dwóch minut w tym spotkaniu - w osłabieniu Vive po faulu Jachlewskiego.

22. min. - Kilkanaście sekund po swoim pierwszym wejściu na parkiet Stojković zdobywa bramkę, zaraz potem efektowna kontra Vive i Jachlewski podwyższa wynik.

20. min. - Bednarek dla Chrobrego, dwie nieskuteczne akcje Vive pod rząd, ale fatalnie wyprowadzają kontry goście.

19. min - Musa powalony, a to niełatwa sztuka. Mimo to bez przewinienia, ale kontra Chrobrego bardzo nieskuteczna.

18. min. - Jachlewski! Odpowiada Płócienniczak.

17. min - Był karny dla Vive, Cupić w pierwsze tempo i już 8 bramek przewagi. A w bramce kielczan zmiana - wchodzi Losert.

15. min. - Kolejna bramka Zormana. Fenomenalnie broni dziś Szmal - 75% skuteczności.

13. min. - Całkiem sporo osób dziś na Hali Legionów i mogą one oglądać sporo bramek. Najpierw Jankowski, potem Bielecki i Cupić i mamy 9:3.

12. min. - Druga bramka Musy i trener Markuszewski prosi o czas.

11. min. - Pierwsza bramka Musy w tym spotkaniu. Vive powiększa prowadzenie, a Chrobry nadal nieskutcznie.

10. min. - Ponownie Cupić, ponownie po kontrze. Na parkiecie leży Marek Światała, skrzydłowy Chrobrego - niestety musi zejść z boiska i raczej już nie wróci.

10. min. - Banalny błąd gości, Cupić przejmuje piłkę i powiększamy prowadzenie.

9. min. - Wszystko widzi Bogdan Wenta i szybko wziął czas dla swojego zespołu. Rezultat - strata. Chrobry dobrze dziś broni.

8. min. - Sporo błędów w pierwszych minutach, również po stronie Vive. Nieskuteczności Chrobrego i Szmalowi zawdzięczamy prowadzenie. Ponownie Bednarek

6. min. - Zorman!

5. min. - Bardzo dobrze broni "Kasa", jego koledzy mało skoncentrowani w pierwszych minutach. Po udanej obronie Szmala kontrę kończy Jurecki. Pierwsze prowadzenie Vive.

3. min. - Skuteczne interwencje obu bramkarzy w pierwszych trzech akcjach meczu, Chrobry otworzył wynik, a strzelcem bramki Michał Bednarek. Szybka odpowiedź Vive - Cupić!

18:35 - Rozpoczynamy! Vive w składzie: Szmal - Buntić, Bielecki, Jachlewski, Zorman, Cupić i Musa.

18:29 - Piłkarze wybiegają na parkiet, niebawem zaczynamy!

18:24 - Poświęćmy chwilę naszemu dzisiejszemu rywalowi - Chrobry Głogów to 9. drużyna tabeli PGNiG Superligi, ale mimo aż 6 porażek na koncie, tylko 3 drużyny w lidze straciły mniej bramek niż podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego. Kluczem do zwycięstwa, które dla wielu jest oczywistością, będzie zatem dobre rozpracowanie obrony rywali.

18:18 - Między jednym meczem Ligi Mistrzów a drugim, Bogdan Wenta będzie chciał zapewne skorzystać z zawodników, którzy rzadziej pojawiali się dotychczas na parkiecie. Mowa tu na przykład o Bartłomieju Tomczaku, Karolu Bieleckim czy Urosu Zormanie. Przypomnijmy, że z powodu kontuzji Vive będzie musiało poradzić sobie bez Tomasza Rosińskiego, Piotra Grabarczyka i Kamila Buchcica. Zawodnicy powoli kończą rozgrzewkę. Dziś wykonywali ją w koszulkach "Stop przemocy."

18:10 - Domyślam się, że jeszcze nie wszyscy zdążyli dojść do siebie, po sobotnim thrillerze, jakim było spotkanie Vive Targów Kielce z Metalurgiem Skopie, który podopieczni Bogdana Wenty wygrali 21:20. Czas jednak skupić się choć na chwilę na rozgrywkach ligowych, a tutaj czeka nas spotkanie kielczan z Chrobrym Głogów na które zaprasza Mateusz Cieślicki.

18.00 - Zaledwie dwa dni na zregenerowanie organizmów mają zawodnicy Vive Targów Kielce, którzy w sobotę pokonali Metalurg Skopje, a już we wtorek zagrają w polskiej lidze z Chrobrym Głogów. To spotkanie zakończy pierwszą rundę PGNiG Superligi. Przeczytaj zapowiedź meczu!

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

łeheh2012-11-27 18:06:19
idziemy o zakład ze wiecej bedzie dzisiaj ludzi na hali niz jutro na efektorku?
mm2012-11-27 18:21:42
nie podoba Ci sie to nie musisz chodzić na mecze efektora, nie rozumiem z czym masz problem
19652012-11-27 19:15:24
nie chodzę obecnie na hale Legionów z powodu tego całego konfliktu... a jutro wybieram się na siatkówkę.
Dominika2012-11-27 19:29:52
Obaj bramkarze grali chyba po równo... przynajmniej jeśli chodzi o czas :) Ale jak oceniasz, Mateuszu, ich postawę w bramce. Widać różnicę... czy raczej duuużą różnicę?
k2012-11-27 19:50:02
Nie dziwne, że ich słychać, jak wachlarzy nie ma i dopingu reszty kibiców... :)
dvdv2012-11-27 20:00:02
i co z Tomczakiem ?
..2012-11-27 20:09:34
Najskuteczniejszy był Manuel który zdobył 6 bramek. ; )
mm2012-11-27 20:21:36
mam nadzieje że Cleverly wróci :))
kibol kkv2012-11-27 20:48:10
Jak atmosfera na trybunach? W skali od 1-5? Bez napinki...Oceniajcie!
kibic2012-11-27 21:10:11
Nie grali po równo, bo Kasa został zmieniony w 15 minucie a drugi bramkarz grał 45 minut. Jak dla mnie to nie jest po równo. PS: W drugiej połowie nie było obrony i powrotu do obrony. To był naprawdę bardzo lekki sparing a nie mecz ligowy.
blurej2012-11-27 21:16:36
1,5
RafiK2012-11-27 21:16:54
Atmosfera 1+ nie więcej... jak byłeś przed sezonem na sparingach to masz już porównanie, bo było bardzo podobnie. Chciałbym dać wyższą ocenę, ale się nie da. Możesz mi wierzyć.
hbll2012-11-27 21:20:19
Losert nie zagrał najlepiej, ale bądźmy szczerzy równie dobrze wszyscy obrońcy mogliby zejść na ławkę rezerwowych i byłoby to samo. Zero pomocy ze strony linii defensywnej. Praktycznie same czyste pozycje mieli rywale w drugiej połowie. W pierwszej połowie naszym jeszcze się chciało a po przerwie to grali tak tylko, żeby dociągnąć do końca meczu i zakończyć spotkanie.
viveck2012-11-27 21:30:35
Cleverly już nie wroci...
Dominika2012-11-27 21:40:32
@kibic - masz rację... nie grali po równo, ale ja zadawałam pytanie jeszcze w przerwie, po pierwszej połowie... wtedy ich czas gry był porównywalny.
widz2012-11-27 21:47:55
A teraz do Piotrkowa!
bramka2012-11-27 22:35:20
Rastko na bramkę :) A tak serio - Marcusa brak, Losert jak na razie nie imponuje :( Patrząc na Bułę (z pewnością nie gorszego) przynajmniej się miało satysfakcję z tego, że chłopak się rozwija.
ak2012-11-27 23:14:01
veveck - niby czemu? Kolejne plotki? Servaas niedawno o tym mowil, ze wszystkie plotki nie maja nic wspolnego z prawda. Zobaczymy...
anna2012-11-28 01:20:53
,,stop przemocy,, to do Wenty??
ADK2012-11-28 08:02:18
Szmal bronił 17 minut i puścił 4 bramki , to cos zwane bramkarzem broniło 43 minuty i wpuściło 24 bramki
To nie bramkarz to kpina z golkiperów!
mexic2012-11-28 08:44:06
Suche liczby w ocenie bramkarza znaczą tyle co nic.
Może i Losert nie miał zbyt wielu udanych obron, ale trzeba zauważyć, że sam bramkarz ma niewiele procent szans na skuteczną interwencję, jeśli obrona mu nie bardzo pomaga. A trzeba przyznać, że wczoraj obrona grała tak, by nie powiększyć grona kontuzjowanych, przez co było dużo mnie agresywności i goście mieli trochę ułatwione zadanie.
viveck2012-11-28 08:59:36
najprawdopodobniej usłyszymy w przerwie przed runda wiosenna ze kontrakt z Marcusem zostal rozwiązany.
crissCK2012-11-28 13:11:34
Może i obrona nie grała za dobrze,ale wymagam poświęcenia troche...A szanowny Losert miał w dupie wszystko,chyba nawet raz sie nie przewrócił.I już nie za wiele brakowało aby zespół Chrobrego rzucił nam 30 bramek,a tego już chyba dawno nie było jeśli chodzi o polską lige po za Płockiem.,....
ak2012-11-28 14:26:31
"Najprawdopodobniej" czyli nie wiesz na pewno więc nie rozsiewaj plotek. Jak na razie zarząd klubu kategorycznie temu zaprzecza więc wolę się trzymać ich słów a nie plotek.
marcin2012-11-28 14:27:46
ADK - ale na początku była jeszcze jakaś obrona i jeszcze im się chciało a później? W drugiej połowie to przecież spaliśmy a nie graliśmy. Trzeba mu dać czas a nie po 1-2 tygodniach oceniać. Zobaczymy z czasem jak będzie bronił.
hbll2012-11-28 14:31:53
Są dwie szkoły bramkarskie: pierwsza to taka jak Szmal, Stanic czy Marcus (duża ruchliwość bramkarza, dużo ruchów w bramce, wszelkie pady na pakiet etc). Druga szkoła bramkarska (np. Losert, Alilović) to obrona USTAWIENIEM. Ruchy bramkarza są bardzo oszczędne. Bramkarz broni dobrym ustawieniem i w odpowiednim momencie zakrywa jedną część bramki. Takze zarzuty (słyszałem takie), że nowy bramkarz jest mało ruchliwy są dla mnie śmieszne. Widać, że osoba, która coś takiego wygaduje niewiele wie o handballu.
jaja2012-11-28 15:58:29
ja2012-11-28 17:41:52
Stanić to raczej ta druga, bo on się mało rusza własnie i broni ustawieniem
ADK2012-11-28 21:53:43
No rzeczywiście jego ustawienie jest wprost genialne = zadko daje się trafić piłką! A mowa w stosunku do 36 letniego bramkarza o potrzebie czasu to ...- bez komentarza
PeytonManningjerseys2014-02-27 18:04:46
Ny -- Super Bowl week <h1><a href="http://www.aliexpress.com/item/Cheap-peyton-manning-orange-game-Jerseys-factory-outlet-on-sale-ONLY-FOR-WHOLESALE/1529548252.html">wholesale peyton manning jersey</a></h1> is usually devoid of real news, apart from an damage update or two. Denver Broncos cornerback Dominique Rodgers-Cromartie altered all that Monday. Somewhere, DRC's agent is cringing. He is coming off possibly his best NFL season and was set to produce a tremendous volume of income to the free-agent marketplace. Even if Rodgers-Cromartie decides to keep playing <h1><a href="http://www.aliexpress.com/item/wholesale-Cheap-Peyton-Manning-American-football-orange-home-game-Jerseys/1528619437.html">cheap peyton manning jersey</a></h1>, as we'd assume, teams might be concerned about his passion to the game. Rodgers-Cromartie says he is speaking to teammates regarding the possibility of retirement for a whilst.Rodgers-Cromartie could essentially go through with his system to pass on millions. We locate it a whole lot more very likely he'll backtrack from his Monday comments for your rest of Super Bowl week.

Ponad 600 fanów Industrii Kielce pojawiło się w Magdeburgu, aby wspierać drużynę w ćwierćfinałowym starciu Ligi Mistrzów. Kibice „żółto-biało-niebieskich” przemaszerowali przez miasto.
Przed Koroną Kielce najważniejszy miesiąc w sezonie. Czy maj okaże się szczęśliwy i „żółto-czerwoni” pozostaną w PKO BP Ekstraklasie?
Industria Kielce zgłosiła sześciu młodych zawodników do decydujących starć w Orlen Pucharze Polski. Są to wychowankowie klubu, którzy przed kilkoma tygodniami świętowali znaczący sukces.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy pojedynek z Puszczą Niepołomice 1:1. – Nie jesteśmy zadowoleni z tego meczu, ponieważ musimy walczyć o zwycięstwa – powiedział po spotkaniu Dominick Zator, obrońca „żółto-czerwonych”.
W poniedziałek nie udało się wykonać milowego kroku w stronę utrzymania. Korona Kielce zremisowała w Krakowie z Puszczą Niepołomice 1:1 i wciąż znajduje się w strefie spadkowej. Kto Waszym zdaniem zasłużył na miano najlepszego piłkarza żółto-czerwonych w tym meczu?
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. – Wszystko zależy od tego jak gramy po stracie gola, a wtedy najczęściej tracimy kontrolę nad meczem – powiedział po spotkaniu Martin Remacle, pomocnik „żółto-czerwonych”.
W 30. kolejce mecze najwyższej klasy rozgrywkowej obejrzało 144 475 osób.
Lider oraz wicelider na tarczy. Czy seria Hutnika doprowadzi krakowian do 1 ligi?
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. „Żółto-biało-niebiescy” rozegrają wówczas rewanżowy mecz 1/4 finału z SC Magdeburg.
Po 139 dniach zawodnicy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza doczekali się kolejnego zwycięstwa w sezonie. Podbeskidzie coraz bliżej spadku do 2 ligi.
Kolejny przegrany mecz mają za sobą zawodnicy Radomiaka Radom. Na szczycie tabeli robi coraz ciaśniej.
Puszcza Niepołomice z kolejną zaliczką punktową prowadzącą do utrzymania. Klub grający ten sezon na stadionie Cracovii zremisował z Koroną 1:1, ma 33 punkty na koncie i kosztem żółto-czerwonych plasuje się nad strefą spadkową.
Korona Kielce wciąż w dramatycznym położeniu. Kielczanie zremisowali z Puszczą 1:1. Gola na wagę jednego punku zdobył Martin Remacle. Żółto-czerwoni aktualnie plasują się na 16. miejscu w tabeli. – Spodziewaliśmy się tego, co możemy zastać w Krakowie i rzeczywiście rywal postawił nam trudne warunki – mówi trener Kamil Kuzera.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała wyjazdowy mecz z Puszczą Niepołomice 1:1. Bramkę dla „żółto-czerwonych” zdobył Martin Remacle, a dla gospodarzy Roman Yakuba.
Pokaźna grupa fanów Korony Kielce po 15.00 wyruszyła spod stadionu przy ulicy Ściegiennego do Krakowa, gdzie na miejscu będą wspierać swoją drużynę podczas walki o trzy punkty. Na arenie Cracovii podopieczni Kamila Kuzery zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Początek starcia o godzinie 19.00.
Przed Industrią Kielce rewanżowym mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Kielczanie zagrają na wyjeździe z SC Magdeburg – Najważniejsze natomiast jest serce i charakter. Uważam, że w tym meczu będzie decydowało wiele rzeczy – powiedział przed spotkaniem Artsem Karalek, obrotowy gości.
W rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Industria Kielce zagra na wyjeździe z SC Magdeburg – Jeśli będziemy robić to samo, co robiliśmy w pierwszym pojedynku, to znów wygramy jedną bramką – powiedział przed spotkaniem Andreas Wolff, bramkarz „żółto-biało-niebieskich”.
To historyczny moment dla kieleckiego klubu. W niedzielę łupem juniorów Polonii Kielce padły dwa medale!
Już w najbliższą środę (1 maja) rozstrzygną się losy Industrii Kielce w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Polski rozegrają wówczas rewanż 1/4 finału z SC Magdeburg. – Jeżeli zagramy kompaktowo i zespołowo jako drużyna, nieszablonowo i nieprzewidywalnie, to właśnie tą jednością możemy ich pokonać – powiedział przed spotkaniem Krzysztof Lijewski, drugi trener „żółto-biało-niebieskich”.
Podano dokładny terminarz fazy grupowej turnieju olimpijskiego szczypiornistów. W zmaganiach o medale może wziąć udział nawet ośmiu graczy Industrii Kielce.
To będzie mecz, którego stawką może być utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek! Korona Kielce gra dziś wyjazd z Puszczą Niepołomice. Czy żółto-czerwoni dźwigną ciężar gatunkowy tej rywalizacji i zdołają na stadionie Cracovii ograć beniaminka? Zapraszamy na relację tekstową NA ŻYWO!
Orlen Superliga podała dokładne terminy rozegrania meczów finałowych pomiędzy Industrią Kielce a Orlenem Wisłą Płock.
Korona Kielce wraca w tym sezonie na stadion Cracovii, by tym razem zmierzyć się z Puszczą Niepołomice. Stawka meczu jest bardzo duża, gdyż rywalizują ze sobą zespoły pretendujące do spadku z PKO BP Ekstraklasy. Gdzie można obejrzeć to spotkanie?
Bezpieczeństwo to jeden z kluczowych obszarów, na który zwracają uwagę osoby, które aktualnie poszukują pracy. Zgodnie z raportem „Kształtowanie kultury bezpieczeństwa i higieny pracy w organizacji” jest to jeden z najważniejszych czynników, który może zaważyć na tym, czy oferta zostanie uznana za atrakcyjną. Nie powinno więc dziwić, że coraz więcej przedsiębiorstw na poważnie analizuje ceny kursów KPP – byle tylko zapewnić pracownikom możliwość rozwoju w tym kierunku. Komu takie szkolenie przyd
Piłkarze Korony Kielce będą mogli liczyć na wsparcie licznej grupy „żółto-czerwonych” kibiców.
W 27. kolejce III Ligi grupy IV świętokrzyskie drużyny zanotowały różne rezultaty. Jakie?
Za nami jeden z ostatnich weekendów handballowych zmagań w niższych ligach. Tylko jeden ze świętokrzyskich zespołów mógł cieszyć się z wygranej.
W 30. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. „Żółto-czerwoni” zmierzą się z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie.
W 25. kolejce RS Active IV ligi Korona II Kielce wygrała 3:1 z Alitem Ożarów, a Orlęta Kielce zremisowały 1:1 z Neptunem Końskie.
Industria Kielce w finałowej rywalizacji Orlen Superligi zmierzy się z Orlenem Wisłą Płock.