WSTĘP BEZPŁATNY. Przed nami Gala Sportów Walki Klincz Fight Night

25-11-2021 22:18,
Maciej Urban

Wielkimi krokami zbliża się Gala Sportów Walki Klincz Fight Night. Na własne oczy zobaczymy starcia w ramach formuł MMA oraz K1 i ciekawostkę - widowiskową walkę rycerską. To wszystko już 27 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne.

- Już podczas organizacji Mistrzostw Polski Muaythai w poprzednich latach, postawiliśmy na Targi Kielce, ponieważ cała infrastruktura obiektu jest idealnie przystosowana do tego typu imprez. Chcąc zrobić event na najwyższym poziomie, zdecydowaliśmy się na miejsce, które docenią nawet najbardziej wymagający kibice. Sala kongresowa, w której planujemy to wydarzenie, z pewnością zapewni wszystkim obecnym kameralną atmosferę w komfortowych warunkach – podkreśla Rafał Maciaszek z Sekcji Sportów Walki Klincz.

Podczas gali sportów walki zaplanowano około dziesięciu pojedynków w formułach MMA i K1, w kategoriach juniorskich oraz seniorskich. Zawodnicy z regionu świętokrzyskiego będą mieli okazję skrzyżować rękawice z rywalami z innych klubów sportów walki, z całej Polski. Organizatorzy czekają jeszcze na potwierdzenie walki o Pas Mistrza Polski federacji ISKA.

- Na gali Klincz Fight Night odbędzie się również walka rycerska,  prezentująca bardzo dynamiczny pojedynek. Dużą popularnością cieszą się tzw. Profighty, w których formuła pojedynku zbliżona jest do współczesnego MMA. Walka trwa trzy rundy po 2 lub 3 minuty, gdzie poza ciosami bronią, można uderzać tarczą, pięścią, kopać, rzucać i bić w parterze – dodaje Rafał Maciaszek.

Kibice zgromadzeni podczas Klincz Fight Night będą mogli podziwiać również profesjonalne pokazy tańca pole dance zaprezentowane przez instruktorki ze studia My Way Pds. Zaplanowany występ – EXOTIC, to pełen gracji i lekkości zmysłowy taniec, który zyskuje coraz większą popularność nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie.

Wejście na galę sportów walki Klincz Fight Night odbywać się będzie zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami. 

Bilety można odebrać w klubie Klincz Sekcja Sportów Walki na ulicy Wesołej 51 w Kielcach. Wejściówki są bezpłatne. Projekt jest organizowany ze środków budżetu obywatelskiego Miasta Kielce. Kontakt do organizatorów i więcej informacji pod numerem: 514514051.

 

Projekt i wykonanie: CK Media Group