Kibice wybrali najlepszego zawodnika meczu ze Skrą Częstochowa!

22-11-2021 16:14,
Maciej Urban

Ostatni mecz żółto-czerwonych to przekonujące zwycięstwo nad Skrą Częstochowa 4:1. Korona Kielce do tego starcia wystawiła łącznie piętnastu zawodników i to Wy zdecydowaliście, który z nich był najlepszym piłkarzem w tej rywalizacji. 

W naszej ankiecie łącznie wzięło udział prawie 550 osób, za co serdecznie dziękujemy. Najwięcej głosów oddano na Jacka Podgórskiego, którego trafienie z 53. minuty może być ozdobą każdego stadionu na świecie. Piłkarz otrzymał wystawkę i bez dłuższego zastanowienia uderzył z lewej nogi na bramkę rywala. Futbolówka przeleciała sporą odległość, po czym znalazła drogę do siatki. Ten popis kibice wycenili na 28% wszystkich głosów. 

Druga lokata przypadła Dawidowi Błanikowi, czyli strzelcowi pierwszego gola, który asystował również przy trafieniu Podgórskiego. Uzyskał on niewiele mniej, bo 26% wszystkich głosów. Podium zamyka Adam Frączczak. To po jego strzale zawodnik Skry wybijał piłkę do boku, po czym w siatce umieścił ją Błanik. 

Sporo osób klikało także z aprobatą przy Marcinie Szpakowskim i Łukaszu Sierpinie. Wszystkim jeszcze raz dziękujemy za udział w naszej ankiecie i zapraszamy do kolejnych. Następna okazja w czwartek, tuż po środowej konfrontacji Korony z GKS Tychy. Początek meczu na Suzuki Arenie w Kielcach o godzinie 20.30. 

Fot. Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group