Nowa lokalizacja MM Fight&Gym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów

12-10-2021 12:21,
Artykuł sponsorowany

Regularna aktywność fizyczna to nieodłączny element zdrowego stylu życia. Ruch poprawia naszą kondycję psychiczną ale również kondycję fizyczną. Z pewnością o swoją możecie zadbać w nowo otwierającym się miejscu na sportowej mapie Kielc. Spójrzcie, co przygotowało MM Fight&Gym.

Już od 1 października w nowej lokalizacji funkcjonuje klub MM Fight&Gym. Choć jest to nowe miejsce w Kielcach, rozwija się bardzo prężnie i nie może narzekać na brak zainteresowania. Z tego względu szybko podjęta została decyzja o zmianie lokalu na większy. – Chcemy dostosować się do potrzeb naszych trenujących – zauważa Michał Misztal, właściciel MM Fight&Gym.

– Zwiększamy lokal na dużo większy, dwupiętrowy. Nowa siedziba mieści się w błyskawicznie rozwijającej się dzielnicy Kielc, czyli pod Telegrafem, a konkretnie przy ulicy wojska Polskiego 182 – dodaje. 

W nowym miejscu trenujący mogą liczyć na szeroki wachlarz wyboru. W ofercie MM Fight&Gym znajdziecie miedzy innymi:

- Fight Club, gdzie trenować możecie boks, kickboxing, K1czy MMA

- Salę fitness

- Strefę maszyn

- strefę wolnych ciężarów

- Strefę kalisteniki i TRX

- Strefę Cardio

- Gabinet fizjoterapii i masażu

- Saunę

Właściciel klubu podkreśla, że w nowej lokalizacji pragną zadbać zarówno o treningi indywidualne, jak i grupowe. Istnieje też możliwość skorzystania z usług trenera personalnego, porad dietetycznych i zdrowotnych. 

– Zajęcia każdego dnia są zorganizowane tak, aby każdy mógł skorzystać z odpowiedniej formy treningu. Naszym głównym celem jest integracja osób ćwiczących oraz przekazanie klubowiczom sportowych i zdrowych nawyków – przyznaje Misztal.

Warto nadmienić, że klub MM Fight&Gym w swoim założeniu jest czynny całą dobę, a na jego klientów czeka darmowy parking.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ. 

Projekt i wykonanie: CK Media Group