Kolorowe krzesełka na Suzuki Arenie. Można głosować!

27-09-2021 16:38,
Materiał Kroony

Właśnie wystartowała kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego. W puli tegorocznych kieleckich projektów znalazł się jeden związany z wymianą części krzesełek na Suzuki Arenie na te w żółto-czerwonych barwach. Projekt zakłada wymianę szarych krzeseł na nowe w żółto-czerwonych barwach na trybunie znajdującej się od strony Al. Legionów.

Koszt inwestycji sięgałby ponad 183 tysięcy złotych, ale z tego względu, że projekt znalazł się w grupie dużych realizacji, na jego wykonanie zarezerwowano 300 tysięcy. To projekt, który zakłada wymianę istniejących krzesełek stadionowych na trybunie „telewizyjnej” (zlokalizowanej od strony Al. Legionów).

Nowe krzesełka w kolorze żółtym i czerwonym stworzą mozaikę na dolnym i górnym sektorze. Przedsięwzięcie obejmuje zakup 4382 krzesełek, których koszt sięga ponad 153 tysięcy złotych brutto. Kolejnym etapem będzie demontaż oraz montaż, za co trzeba będzie zapłacić około 30 tysięcy złotych.

Jak głosować?

Każdy mieszkaniec Kielc może oddać głos tylko raz (jeden raz wypełnić formularz do głosowania) na 1 projekt inwestycyjny duży, 2 „projekty zielone”, 3 inwestycyjne małe i 4 nieinwestycyjne.

Głosowanie odbywa się tylko i wyłącznie online. Do głosowania niezbędne będzie podanie numeru telefonu, na który zostanie wysłany SMS z kodem aktywacyjnym potwierdzającym oddanie głosu. Należy go wprowadzić do formularza do głosowania. W ten sposób oddany głos zostaje wprowadzony do systemu. W przypadku braku telefonu oraz internetu, zagłosować można w wybranych punktach na na terenie miasta.

W przypadku osób poniżej 13 roku życia wymagana jest zgoda opiekuna prawnego na udział w głosowaniu. Głosując elektronicznie, należy wybrać właściwy formularz, odrębny dla osób poniżej 13. roku życia.

Głosowanie trwa od godziny 00:00 w dniu 27 września do godziny 24:00 w dniu 11 października. Oddać swój głos na projekt numer DI05 możesz TUTAJ.

Identyfikator zadania: DI05

 

Nazwa: ŻÓŁTO-CZERWONY DOM

Fot. Maciej Urban

Projekt i wykonanie: CK Media Group