Informacja na temat stanu zdrowia Jacka Kiełba

31-08-2021 16:24,
Maciej Urban

Klub Korona Kielce wydał oświadczenie dotyczące stanu zdrowia Jacka Kiełba. Przypomnijmy, że kielecki zawodnik w meczu z Resovią Rzeszów upadł pod koniec drugiej połowy i nie był w stanie zejść z boiska o własnych siłach. Wszystko wskazywało na uraz kolana. Teraz wszystko jest jasne. 

I niestety potwierdziło się najgorsze. Popularny "Ryba" w tym starciu zerwał więzadła krzyżowe w prawej nodze i jeszcze w tym tygodniu przejdzie zabieg kontuzjowanego kolana. Rehabilitacja kapitana Korony potrwa od 6 do 8 miesięcy.

- Chciałbym serdecznie podziękować kibicom, kolegom szatni, sztabowi szkoleniowemu, pracownikom klubu oraz wszystkim osobom, które obdarzyły mnie ciepłym słowem po spotkaniu z Resovią. Wsparcie, jakie otrzymałem w ostatnich dniach naprawdę wiele dla mnie znaczy i dodaje otuchy. Przede mną trudny czas zwłaszcza, że to pierwsza tak poważna kontuzja w moim życiu, ale wierzę, że wrócę silniejszy - mówi Jacek Kiełb. 

Przypomnijmy, że 33-letni zawodnik wystąpił w tym sezonie w 6 spotkaniach. Łącznie spędził na murawie 438 minut notując na swoim koncie 2 asysty. 

Fot. Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group