Można już kupować bilety na trzy najbliższe mecze

02-08-2021 19:28,
Maciej Urban

Licząca na pobicie rekordu frekwencji Korona Kielce rozpoczęła sprzedaż biletów na kolejne spotkania. Przypomnijmy, że najbliższymi rywalami „żółto-czerwonych” przy Ściegiennego będą kolejno Puszcza Niepołomice, GKS 1962 Jastrzębie i ŁKS Łódź.

Najbliższa potyczka odbędzie się 9 sierpnia. Tego dnia na Suzuki Arenie Korona podejmie drużynę z Niepołomic, która w 1. kolejce odniosła zwycięstwo nad Jastrzębiem. – Jestem z chłopaków dumny. Przede wszystkim nie straciliśmy bramki, co nie zdarzało się podczas sparingów. Cieszy mnie wynik i postawa zawodników, którzy zostawili dużo serca na boisku – mówi Tomasz Tułacz, trener Puszczy. To starcie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Z kolei mecz z GKS-em 1962 Jastrzębie został zaplanowany na sobotę, 14 sierpnia o godzinie 12.40. Ostatnia sierpniowa potyczka na własnym stadionie rozegrania zostanie 21 sierpnia, również o godzinie 12.40. Tym razem kielczanie zagrają z ŁKS-em Łódź.

Bilety można kupować na stronie internetowej, a także w Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8 oraz w wybranych salonikach prasowych Kolporter znajdujących się na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Aby kielecki klub ustabilizował się pod kątem finansowym, potrzebna jest jak najlepsza frekwencja stadionowa. Ta w ostatnim meczu pozostawiała wiele do życzenia, bo na trybunach zjawiło się raptem 4700 kibiców. To tylko 1/3 optymalnej pojemności stadionu.

Fot. Maciej Urban 

Projekt i wykonanie: CK Media Group