Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pierwszy mecz Korony

27-07-2021 10:29,
Maciej Urban

Od poniedziałku można kupować bilety na inauguracyjne spotkanie Korony Kielce ze Skrą Częstochowa. To starcie odbędzie się w piątek o godzinie 20.00 na kieleckiej Suzuki Arenie przy ulicy Ściegiennego. W sprzedaży dostępne są również karnety na rundę jesienną. 

Te od kilku dni można nabyć także w salonikach prasowych Kolporter. Kupując karnet każdy kibic zyskuje wstęp na 10 meczów Korony w rundzie jesiennej, z czego dwa mecze wychodzą gratis. W cenie są również domowe spotkania w ramach Pucharu Polski i 10% zniżki w Sklepie Kibica do końca rundy jesiennej (nie dotyczy towarów przecenionych oraz na promocji). Cena normalnego karnetu wynosi 240 złotych, zaś za ulgowy zapłacimy 144 złote. 

Z kolei wejściówka tylko na najbliższy mecz ze Skrą Częstochowa kosztuje 30 złotych, ale trzeba pamiętać, że cena biletów w dniu meczowym jest o 5 złotych wyższa. Bilet ulgowy to koszt 18 złotych, zaś dziecięca wlotka kosztuje tylko 6 złotych. 

Bilety online dostępne są TUTAJ.

Sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona w Sklepie Kibica przy ul. Ściegiennego 8, a także w salonikach prasowych Kolporter.

Fot. Grzegorz Ksel

Projekt i wykonanie: CK Media Group