Angel Fernandez ma zostać nowym zawodnikiem Barcelony
Angel Fernandez, którego kontrakt z Łomżą Vive Kielce wygasa 30 czerwca, ma zostać nowym zawodnikiem Barcelony - informuje hiszpańskie radio RAC1.
Skrzydłowy grał w Kielcach przez trzy ostatnie lata. W tym czasie zdobył trzy mistrzostwa kraju i dwa Puchary Polski, a także zajął z kielecką drużyną czwarte miejsce w Lidze Mistrzów. Łomża Vive Kielce już w trakcie sezonu podjęła decyzję o nie przedłużaniu kontraktu z Hiszpanem, którego na skrzydle zastąpi przychodzący z PSG Dylan Nahi.
Wiele wskazuje na to, że Angel Fernandez wróci do Hiszpanii. Jego nowym klubem ma być Barcelona, która w tym roku po sześciu latach wróciła na szczyt Europy i po raz dziesiąty w historii wygrała Ligę Mistrzów.
Zawodnikami katalońskiego klubu są dwaj inni byli gracze mistrzów Polski - Blaż Janc i Luka Cindrić.
fot: Mateusz Kaleta