Jacek Kiełb przedłużył kontrakt z Koroną Kielce o kolejny rok

13-06-2021 11:03,
Mateusz Kaleta

Jacek Kiełb będzie dalej grał w Koronie Kielce. Kapitan kieleckiego klubu przedłużył kontrakt z klubem o kolejny rok - poinformowała Korona na swojej stronie internetowej.

Dla "Ryby" będzie to już dwunasty sezon w żółto-czerwonej koszulce. Dla Korony grał w latach 2005-2010, 2013-2015, 2016-2018, a teraz ponownie od 2020 roku. Jest także drugim najlepszym strzelcem drużyny wszechczasów - strzelił 53 bramki w 245 meczach. Przed nim w klasyfikacji pozostaje jedynie Henryk Kiszkis, autor 61 bramek.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że zostaję w Kielcach na kolejny sezon. Jest wielu zawodników, którzy chcieliby być na moim miejscu. Czuję się świetnie i zrobię wszystko, by dać tej drużynie to co we mnie najlepsze - powiedział po podpisaniu kontraktu z Koroną Jacek Kiełb.

- Cieszymy się z przedłużenia tej umowy. Jacek jest doświadczonym piłkarzem, który Koronę ma w sercu. Bardzo zależy nam na tym, aby w naszym klubie grali także tacy zawodnicy - powiedział, cytowany przez klubową stronę, dyrektor sportowy Korony Paweł Golański.

fot: Mateusz Kaleta

Projekt i wykonanie: CK Media Group