Zapisz się na wakacyjny turniej dzikich drużyn

08-06-2021 09:46,
Redakcja

Rozpoczęły się zapisy do udziału w Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej, który odbędzie w ramach akcji "Lato w mieście". Zawodnicy wraz z opiekunami do 30 czerwca mają czas na zgłoszenia.

Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej i rozwijanie sportowych zainteresowań dzieci, zgodnie z zasadami rywalizacji fair play.

Organizatorami rozgrywek są Urząd Miasta i Miejski Szkolny Ośrodek Sportowy w Kielcach. Turniej dzikich drużyn rozegrany zostanie w dniach od 7 do 16 lipca w kilku kategoriach wiekowych: 2007-2008, 2009-2010 oraz 2011-2012.

W piłkarskich zmaganiach mogą uczestniczyć dziewczęta o dwa lata starsze od danej kategorii wiekowej. Mecze rozegrane zostaną na boisku piłkarskim MSOS przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 53.

Każda drużyna musi posiadać własną nazwę, która nie może być kojarzona z żadnym klubem sportowym. Natomiast zawodnicy i zawodniczki mogą należeć do klubów piłkarskich. Podczas turnieju zawodniczka czy zawodnik mogą reprezentować tylko jedną drużynę. Maksymalna liczba zawodników w zespole wynosi 12 osób, a minimalna 7 osób.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 30 czerwca na adres e-mail: lukasz.tekiel@o2.pl

Do pobrania: 

REGULAMIN ROZGRYWEK
OŚWIADCZENIE DLA OPIEKUNÓW 

Projekt i wykonanie: CK Media Group