Marcel Gąsior przedłużył kontrakt z Koroną o rok

22-05-2021 08:15,
Mateusz Kaleta

O kolejny rok została przedłużona wygasająca 30 czerwca umowa Marcela Gąsiora z Koroną Kielce. Środkowy pomocnik dalej będzie grał w zespole żółto-czerwonych.

27-latek jest piłkarzem kieleckiego klubu od roku. Rozegrał w nim 23 spotkania, w których zdobył jedną bramkę i zanotował nową asystę. Nowa umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku, a klub ma opcję przedłużenia jej o kolejny sezon. 

- Jestem bardzo zadowolony z tego, że klub obdarzył mnie zaufaniem na kolejny rok. Ze swojej strony mogę obiecać, że dam z siebie wszystko i dołożę wszelkich starań, by udało się nam zrealizować cele wyznaczone na następny sezon - powiedział, cytowany przez klubową stronę, Marcel Gąsior.

- Cieszymy się, że Marcel zostaje z nami na dłużej. To bardzo solidny punkt w środku pola, który bez wątpienia stanowi wartość dodaną. Liczymy, że dzięki dobrej grze przyczyni się do zrealizowania celu na przyszły sezon, jakim jest awans do Ekstraklasy - tak o przedłużeniu kontraktu wypowiedział się dyrektor sportowy Korony Paweł Golański.

Wcześniej wygasające umowy z klubem przedłużyli też młodzieżowycy: Dawid Lisowski, Radosław Turek i Jakub Rybus.

fot: Mateusz Kaleta 

Projekt i wykonanie: CK Media Group