Wymień karnet na bilet. Trzy ostatnie domowe mecze Korony z kibicami

30-04-2021 12:43,
Mateusz Kaleta

Pięć ostatnich kolejek Fortuna 1. Ligi zostanie rozegranych z kibicami. Najpierw z trybunami zapełnionymi w 25 procentach, a potem w 50. Korona Kielce przedstawiła ważne informacje w sprawie powrotu kibiców na Suzuki Arenę. Sprzedaż biletów ruszy wkrótce, a pierwszeństwo mają karnetowicze.

Kibice obejrzą na Suzuki Arenie mecze żółto-czerwonych z GKS-em Bełchatów, Arką Gdynia oraz Widzewem Łódź. Wszyscy posiadacze karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021 Fortuna 1 Ligi mają prawo do wymiany karnetu na trzy bezpłatne wejściówki, które umożliwią im obejrzenie tych spotkań.

Bilet na jeden z tych meczów mogą nabyć także wszyscy kibice, którzy w październiku kupili bilety na spotkanie z Odrą Opole (1:3), które ostatecznie odbyło się bez udziału publiczności przez wzgląd na prowadzone przez rząd obostrzenia. 

Wymiana jest możliwa tylko w terminie od 5 do 9 maja. Kibice, którzy po 9 maja zgłoszą się do Klubu otrzymają voucher podarunkowy do Sklepu Kibica Korony Kielce. Vouchery podarunkowe dla osób, które nie zdążą lub nie zdecydują się na wymianę karnetu będą do odbioru od lipca 2021.

10 maja ruszy otwarta sprzedaż wejściówek na mecze Korony Kielce, których cena pozostaje bez zmian. Bilety będą do kupienia zarówno stacjonarnie, jak i online. 

HARMONOGRAM WYMIANY KARNETÓW I BILETÓW ORAZ SPRZEDAŻY WEJŚĆIÓWEK NA MECZE KORONY KIELCE:

5 - 7 maja

Sklep Kibica Korony Kielce przy ul. Ściegiennego 8
Sklep jest czynny w godzinach 9.00 - 17.00

8 - 9 maja

Kasa stadionowa przy ul. Ściegiennego
Kasa będzie czynna w godzinach 9.00 - 15.00

fot: Paula Duda

Wasze komentarze

Zapytajnik2021-04-30 19:38:37
Podsumujmy. Będę się posiłkował cytatami z CKsport.pl.

Karnet dawał gratis dwa mecze (z powodu restrykcji w sezonie poprzednim +1 mecz z racji zakupu karnetu, a więc posiadacze karnetów na ekstraklasę, mieli mieć 3 mecze w cenie karnetu "gratis").
Na 1 ligę jak ktoś był wytrwały, mógł przyjść na trzy spotkania.

"Karnet upoważnia do wejścia na 8 meczów rundy jesiennej na Suzuki Arenie. Będą to spotkania z GKS 1952 Jastrzębie, Górnikiem Łęczna, Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, Odrą Opole, Stomilem Olsztyn, Sandecją Nowy Sącz, Resovią Rzeszów oraz Radomiakiem Radom."

"Karnet normalny można kupić za 175 zł, ulgowy za 105 zł"

Na specjalne niżki będą mogli liczyć posiadacze karnetów w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 Ekstraklasy. Takie osoby, kupując abonament na spotkania Fortuna 1 Ligi, obejrzą trzy ligowe mecze bezpłatnie. Cena karnetów dla tych kibiców to 125 zł (normalny), 75 zł (ulgowy)".

To może zacytujmy też oficjalną stronę Korony Kielce:

"Vouchery podarunkowe dla osób, które nie zdążą lub nie zdecydują się na wymianę karnetu będą do odbioru od lipca 2021. O tym, jaką kwotą został doładowany voucher poinformujemy każdego, kto zdecyduje się na tę opcję indywidualnie w sklepie."

Jakaż to tajemnica, że każdy indywidualnie będzie informowany o kwocie zasilenia, no i na co ta kwota będzie mogła być wydana? To ci zagadka.

Dlaczego brakuje opcji: Zwrot pieniędzy? Czyżby klub objął strategię "przetrzymywania kibiców na siłę"?

Poważniej byłoby wydać bardziej treściwy komunikat i podejść do sprawy uczciwiej.

Tak organizacyjnie, jak sportowo.

Tylko dlaczego nikt z szanownych "dziennikarzy" nie zainteresuje się tematem i nie podpyta, nie drąży?

Mógłbym wypunktować klub w tej kwestii jeszcze bardziej, tylko czy ktoś się tym przejmie?

Nazwijcie mnie roszczeniowcem, ale Korona S.A, to nie fundacja na którą się wpłaca pieniądze, tylko należałoby uczciwiej podejść do kibica, a już zwłaszcza do posiadaczy karnetów. Chociaż po tym wszystkim to, albo kibice oddalą się od klubu, albo klub wycofają się ze sprzedaży karnetów. Bo po co mają tym roszczeniowcom coś zwracać czy rekompensować. Oczywiście klub w swojej całej wyrozumiałości i wspaniałomyślności może mnie jeszcze zaskoczyć i w przyszłym sezonie dołożyć gratis dwa mecze dla posiadaczy karnetów z ekstraklasy, a więcej ich (karnetów) już nie sprzedawać. Może i należałoby tak zrobić i wtedy ktoś z klubu przeliczyłby sobie w np. w Excelu ilu karneciarzy kontynujuje swoje życie ze Ściegiennego 8, a ilu poszło "na odwyk".

Jednak cały problem w tym, że brakuje mi tu opcji "zwrot środków".

1,2,3...hejt? ;)
@Zapytajnik=Janek2021-05-01 10:19:43
Kolego ewidentnie szukasz dziury w całym i tobie to chyba nikt nie jest w stanie "dogodzić". Czy jesteś roszczeniowcem? Szkoda czasu na komentowanie... Na pewno nie jesteś oddanym kibicem Koroneczki. Wydaje ci się że jesteś erudytą? Możesz mieć tak wysoką samoocenę, twoje prawo. Współczuć tylko wypada twoim najbliższym... Kolegów i przyjaciół raczej nie masz. Wiele razy nie szczędziłeś innym komentującym przykrych epitetów. Proponowałeś żeby napili się Harnasia etc. Wyniosłość, buta i arogancja. Janek=dzbanek i wszystko w temacie
zapytajnik2021-05-01 11:07:47
Ok, rozumiem Twój punkt widzenia. Idąc jednak Twoim tokiem rozumowania, to tylko Ci, co płacą runda w rundę za karnet zasługują według Ciebie na miano "oddanego kibica Koroneczki". Nikt inny, a już na pewno nie ja. Zapamiętajcie sobie wszyscy nie ważne co by się działo w klubie, kto i jak by nim zarządzał, nie ważne ile będzie kosztował bilet, jakie będą działania wobec kibiców i sposób zarządzania klubem (wyników sportowych się nie czepiam - nie każdy może wygrywać, nie zawsze) jeżeli nie kupicie karnetu, albo cokolwiek skrytykujecie - jesteście tacy jak mnie tu Pan/i wyżej opisał/a.

Gdy kupię karnet na inne usługi, to również jestem roszczeniowcem, gdy zwrócę uwagę iż nie ma opcji zwrot środków za to, że nie mogłem/nie mogę z niego skorzystać? Zapewne nie.

Podkreślam, ja nie żądam zwrotu środków - ja jedynie chciałbym, aby klub dał taką możliwość, stworzył kiedyś jakiś konkretny regulamin gdzie będzie napisane, że w wyniku "siły wyższej" - jak zamknięte trybuny w wyniku pandemii, uderzenie meteorytu, zakaz stadionowy czy kaprys prezesa, kibic nie będzie mógł skorzystać z zakupionego karnetu - należy mu się, albo nie należy zwrot środków (pomniejszony o mecze, które już się odbyły). Tylko tyle i aż tyle.
Zapytajnik2021-05-01 11:10:56
Jeszcze jedno - ja nigdy do nikogo nie zwracałem się z tekstem aby wypił Harnasia, nie przypominam sobie abym w ten sposób jaki to Pan/i opisał/a zwracał się do kogokolwiek.

Być może ktoś również tytułował się nazwą "Zapytajnik", ale oczywiście nie mam jak tego udowodnić. Wierz, w co chcesz.
Jeszcze oglądać to to??????2021-05-01 11:25:26
A kto chciałby oglądać na żywo,na trybunach to nie wiadomo co???? Jakby mi nawet dopłacali,to za nic bym nie chciał. W TV nie da się tego oglądać,a co dopiero na widowni.
Oj2021-05-01 14:16:44
Koronaczke to wy na stringach macie!!!!! W kielcech jest KORONA
@Zapytajnik2021-05-01 16:55:51
Zmień dyscyplinę / klub.
Ulga przyjdzie natychmiast, Tobie jak i nam wszystkim.
Daję Ci osobiście taką możliwość.
Proszę, skorzystaj z niej natychmiast!
zapytajnik2021-05-01 18:29:48
Do @@Zapytajnik, ojejku, ale Ty jesteś merytoryczny/a. Pogratulować.

Projekt i wykonanie: CK Media Group