Cztery bramki byłego napastnika Korony. Pierzchała tym razem z ławki

07-04-2021 17:35,
Michał Gajos

Prawdziwy popis strzelecki dał w środowe popołudnie były piłkarz Korony Kielce, Maciej Górski. Napastnik występujący obecnie w Pogoni Siedlce strzelił cztery bramki Stali Rzeszów w wygranym 5:1 spotkaniu eWinner 2. Ligi. W zwycięskiej ekipie końcowe minuty zanotował wychowanek złocisto-krwistych – Piotr Pierzchała.

Górski worek z bramkami otworzył w 27. minucie. Kolejne trafienia dokładał już w drugiej części gry odpowiednio w 55., 70. i 85. minucie. Chwilę później opuścił boisko, a w równoległej zmianie na placu gry zameldował się Piotr Pierzchała, który środowe starcie, w przeciwieństwie do dwóch ostatnich meczów, rozpoczął na ławce.

W drużynie z Rzeszowa od pierwszej minuty wystąpił inny z graczy, który od najmłodszych lat kształtowany był w grupach młodzieżowych Korony Kielce – Błażej Szczepanek. Niespełna 20-letni zawodnik rozgrywa swój drugi sezon na zapleczu 1. Ligi. W tej kampanii zanotował już 22 spotkania, strzelił w nich jedną bramkę i pięć razy asystował.

fot: Grzegorz Ksel

Bcn2021-04-07 20:47:27
Taki Maciek Gorski dzis bylby czolowym strzelcem w Koronie.
Jak to jest, ze nie potrafimy sciagnac sredniego napastnika ktory dalby te 10 bramek na sezon??
Janek2021-04-07 23:42:53
@Bcn

To sam ściągnij mądralo.
@Bcn2021-04-08 12:39:05
Napastnik jak napastnik. Nie mamy trenera, który może poprowadzić zespół w przyszłym sezonie. Nie mamy dyrektora, który wizją sięgnie dalej niż do następnego meczu. Nie mamy nikogo kto będzie o to pytał - redakcja woli wyciągać Górskiego, Żyrę, a zaraz pewnie kolejne fascynujące historie...
jaNO2021-04-08 15:43:57
Mam wrażenie , że Korona siedzi okrakiem na barykadzie Bo z jednej strony jeszcze są szanse na baraże a z drugiej można byłoby się pokusić o wygraną w pro system junior i solidnie pracować na walkę jesienią z realnymi szansami na awans. Obstawiam, że najbliższy tydzień i 3 mecze (Tychy, Nieciecza, Opole) zadecydują: jeśli ugramy ze 6pkt baraże są realne, Jeśli nie, kończymy juniorami