Przespaliśmy pierwszą połowę. Za nią piłkarze powinni dostać dodatkowy trening nocny

18-11-2020 19:16,
Redakcja

Trener Korony Kielce, Maciej Bartoszek, nie ukrywał zawodu porażką 1:3 ze Stomilem Olsztyn. - Nie weszliśmy zupełnie w ten mecz. Zespół pokazał charakter dopiero w drugiej połowie, po mocnych słowach w szatni. Niedopuszczalne jest to, w jaki sposób starciliśmy te trzy bramki - powiedział opiekun żółto-czerwonych.

Maciej Bartoszek (trener Korony Kielce): Po raz kolejny trzeba zacząć od przeprosin dla naszych kibiców, szczególnie za pierwszą połowę. Przespaliśmy ją, nie wyszliśmy zupełnie na ten mecz. Był jakieś momenty, ale to tylko momenty. Najlepiej, aby ta połowa w ogóle się nie wydarzyła. To był kubeł zimnej głowy, brakowało charakteru, zaciętości. W tym przeciwnik nad nami górował. Zespół pokazał charakter dopiero w drugiej połowie, po mocnych słowach w szatni. Dobrze weszliśmy w drugie 45 minut, stworzyliśmy dużo sytuacji. Największym problemem jest to, w jaki sposób straciliśmy te trzy bramki. To jest niedopuszczalne. Nie możemy tracić goli w taki sposób. W drugiej połowie nasza gra nie była zachwycająca, ale sporo plusów można wyciągnąć. Byliśmy w stanie odrobić ten wynik, bo stworzyliśmy sporo okazji.

Pewne zmiany personalne mogły zaburzyć funkcjonowanie zespołu, ale bez przesady. One wynikały z przeciążeń. Przed meczem zakładałem, że Marcel Gąsior, tak jak Iwo Kaczmarski, powienien odpocząć. Mimo to Marcel musiał ciągnąć ten wózek do końca. W pierwszej połowie wszyscy wyglądaliśmy blado. Mam nadzieję, że zawodnicy nie myśleli, że będzie to łatwiejsze spotkanie. Praca, praca i jeszcze raz praca. Nie przystoi nam grać tak, jak w pierwszych 45 minutach. Za to piłkarze powinni dostać jakiś dodatkowy trening nocny.

O kontuzji Wiktora Długosza: - Jest mocno potrubowany. Obecnie jest u fizjoterapeutów. Zobaczymy, jak to będzie dalej wyglądać.

fot: Mateusz Kaleta

Robert2020-11-18 19:42:55
Stomil w rezerwach
Szkoda zdrowia.
Oks2020-11-18 19:54:58
Umiesz tylko przepraszać kibiców, bez charakteru i umiejętności jesteś panie Trenerze przepraszam trenerku.
Sobie powiem2020-11-18 19:57:26
Panie trenerze, nie oczekuję pańskich przeprosin. Oczekuję, że po męsku zabierze się pan z Korony, zabierając tych kopaczy, którzy przyszli tutaj z panem. Dość gawędziarstwa i opowiadania bajek z mchu i paproci. Czas na zmiany w zespole: bez pana trenerze i pańskich wybrańców.
Pjj2020-11-18 20:01:58
Kolejna katastrofa na budowie "Twierdzy Kielce".
jaNO2020-11-18 20:11:07
Przykre ale problemy Korony przerastają Pana Bartoszka i nie widać żeby miało być lepiej.
Jest dobra okazja bo zmiany wlaścicielskie....
Stasiu2020-11-18 20:22:46
Panie Bartoszek już dość tego skamlenia i przepraszania! Po meczu z ŁKS powiedział pan że pokazali wam gdzie jesteście ile przed wami, co trzeba zrobić i wyciągnąć wnioski w którym miejscu jesteście, to o czym pan dziś powie, co pokazał wam Stomil że jesteście zerem, zlepkiem ludzi bez ambicji, charakteru, do których kto by nie przyjechał to idzie jak po swoje!!!! Kończ pan bo marny widok przed nami!!!!
Kibic2020-11-18 20:43:42
Z pustego to Salomon nie naleje tu nie ma kim grać skład to odpady które się nigdzie nie załapały i są u nas taka prawda na spokojnie odrzucać najsłabsze ogniwa dokoptowac następnych i będzie ok
Carpenter2020-11-18 21:11:58
Miej pan wiecej honoru niż Kicek i ten drugi co się nie godził a podpisywał .
Carpenter2020-11-18 21:12:02
cxl2020-11-18 21:18:56
gdy byśmy grali juniorami z Oso bylibyśmy może wyżej , zakupy ch....nia
janek2020-11-18 21:52:12
Odejdż taktyku , motywatorze i zabierz Szywaczy , Basiuków , Cetnarskich , Grzelaków, Firlejów i innych wynalazków. Nie da się was oglądać , a przeprosiny mamy w głębokim powazaniu.
As2020-11-18 22:14:39
Dodatkowy trening dla piłkarzy za przegrany mecz - czy ktoś słyszał głupszą wypowiedź trenera ?!
Może CK Sport ogłosi jakiś konkurs?
Aa2020-11-18 22:28:31
123 Bartoszek out
Chan2020-11-18 23:29:03
Jak Bartoszek ma wyciągnąć jakość z takiego dziadostwa? Równie dobrze może zachęcać do dobrej gry cegły i pustaki. Ten sam efekt
Kiju2020-11-18 23:38:45
A Radomiak leje wszystkich dziś ŁKS ...
Judasz2020-11-19 00:17:00
@Pjj

Piwo Pij Bo masz brzydki r , j
Koroniarz662020-11-19 05:25:45
Ludzie co wy wyprawiacie na tym boisku lapiecie stomil na br macie 20min i sobie dajecie strzelic bramke cudow przed sezonem nie oczekiwalem ale takie mecze przegrywac
:(((2020-11-19 05:46:28
Panie trenerze !, zostal Pan trenerem wlasciwie dla tego , ze nikt Panu nie zlozyl
zadnej oferty.Wyczekal Pan bez pensji do poczatku sezonu i jest Pan w Koronie . Czyto dobre dla Klubu , nie wiem , niech ocenia kibice.
KORONiArz 812020-11-19 08:55:12
Trenerze Bartoszek mowil pan po ktoryms tam meczu ze zawodnicy dostali dwa dni wolnego bo sa zmęczeni. Mogę panu powiedzieć ze ci zawodnicy sa nie dotrenowani a nie że zmeczeni - bo jak obronca jest malo zwrotny we wlasnym polu karnym jak jeden zawodnik z drużyny rywala robi dwoch obroncow to o czym to swiadczy ze zawodnik jest nie dotrenowany - a Pan daje zawodnikom dwa dni wolnego to później przyjeżdża taki Stomil który ściąga zawodników z jakiejs czwartej ligi holenderskiej i nas leją. Daj pan zawodnikom jeszcze tydzień wolnego a na pewno wygramy w Bełchatowie. Tym zawodnikom trzeba ostry trening i to najlepiej z trzy razy dziennie a nie dwa dni wolnego