Trzeba wyróżnić cały zespół. Jednością wygraliśmy mecz

07-11-2020 20:06,
Redakcja

Trener Korony Kielce cieszył się ze zwycięstwa z Zagłębiem Sosnowiec 3:1. - Mogliśmy wygrać jeszcze wyżej, ale nie jest to istotne. Dziś trzeba wyróżnić cały zespół. Tą jednością wygraliśmy mecz - podsumował Maciej Bartoszek na pomeczowej konferencji.

Maciej Bartoszek (trener Korony Kielce): Cieszymy się bardzo ze zwycięstwa. Bardzo dobrze weszliśmy w to spotkanie. Po rozpoczęciu od środka przeprowadziliśmy bardzo ciekawą akcję, która zakończyła się golem. Całą pierwszą połowę graliśmy konsekwentnie. Ta konsekwencja sprawiła, że podwyższyliśmy wynik spotkania.

W drugiej połowie było troszeczkę zbyt dużo nerwowości i niedokładności. Daliśmy przeciwnikowi strzelić bramkę kontaktową, a sami mieliśmy wiele sytuacji. W każdym meczu stwarzamy sobie dużo sytuacji, ale ich nie wykorzystujemy. Dziś na szczęście udało nam się strzelić trzy bramki. Z perspektywywy wszystkich meczów rozegranych przez nas do tej pory jest to dobry wynik. Mogliśmy wygrać zdecydowanie wyżej, ale to nie jest istotne. Cieszymy się ze zwycięstwa na bardzo trudnym terenie. Ten zespół pokazał dzisiaj to, co ja podkreślam - że chłopaki są w stanie grać fajną, ciekawą piłkę i wygrywać mecze. Będą nam się przytrafiały takie mecze, w których będziemy wygrywać, ale i przegrywać. Najważniejsze, abyśmy byli razem wtedy, kiedy są dobre i złe chwile. Takie sytuacja wzmacniają zespół i młodych chłopaków. Dziś to był bardzo dobry występ wielu zawodników. Trzeba wyróżnić zespół, bo dziś byliśmy jednością. Tą jednością wygraliśmy mecz.

fot: Maciej Urban

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

i tyle2020-11-07 22:34:39
Co nie zmienia faktu, że to tylko I liga i dramatyczny poziom drużyn. A jaki naprawdę jest ten poziom pokazują beniaminkowie w ekstraklasie.
I2020-11-08 00:27:15
Dokładnie!
kk2020-11-08 16:50:43
Nie podpalaj się trenerze , już w środę będziemy mieli odpowiedż na temat waszej jedności .

Projekt i wykonanie: CK Media Group