NOSAN Kielce walczy o ósmy złoty medal rozgrywek Polskiej Ligi Bilardowej

01-10-2020 12:16,
Redakcja

W sobotę 3 października w hotelu Tęczowy Młyn w Kielcach odbędzie się wielki finał Bilardowej Ekstraklasy Polskiego Związku Bilardowego 2020. Rozegrane zostaną trzy pojedynki: dwa mecze o złoty medal i jeden o brązowy. W małym finale w sobotę o godzinie 12.30 w walce o brązowy medal Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki zmierzy się z Kosmopell Twoja Energia Arkadia Tczew.

Walka o złoty medal i tytuł Drużynowego Mistrza Polski w Bilard 2020 rozstrzygnie się po rozegraniu dwóch spotkań. Zmierzą się w nich zespoły Cromo Stal Katowice i Nosan Kielce.

Pierwszy pojedynek rozegrany zostanie w sobotę 9.30. Rewanżowe spotkanie również w sobotę o godzinie 16.10. W przypadku remisu rozegrane zostaną rzuty karne zaraz po zakończeniu drugiego spotkania.

Podopieczni Bogdana Wołkowskiego wystąpią w składzie: Karol Skowerski, Michał Turkowski, Tomasz Kapłan i Sebastian Batkowski. Zawodnicy Nosanu Kielce  od czwartku przebywają w Kielcach na zgrupowaniu i przygotowują się do dwóch najważniejszych spotkań tego sezonu.

- Rywal to bardzo silny zespół i szanse oceniam 50 na 50, ale oczywiście liczymy że to nasz zespół wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji. Chłopcy są bardzo zmotywowani i zdrowi co w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Szkoda, że nie będziemy mogli liczyć na naszych kibiców których obecność bardzo nam pomaga, ale wiemy że mocno nam kibicują co też dodaje nam sił - powiedział przed finałowym starciem trener Bogdan Wołkowski.

Zawody rozegrane zostaną bez udziału publiczności. Z zawodów będzie przeprowadzona jednak transmisja na żywo na antenie www.tvsports.pl.

Pełny plan, wyniki live na stronie : http://bilard-sport.pl/liga/final_ekstraklasa.php.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group