Aż sześć zakażeń w MOL-Pick Szeged. Co z meczem w Kielcach?

18-09-2020 13:36,
Redakcja

Nie wiadomo, czy odbędzie się środowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Łomżą Vive Kielce, a MOL-Pick Szeged. W węgierskiej drużynie odnotowano aż sześć pozytywnych wyników na obecność koronawirusa. To o pięć więcej, niż poprzednio. Z tego powodu spotkanie w Hali Legionów stanęło pod znakiem zapytania.

Węgierski klub planuje w piątek wznowić treningi z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. Do zajęć wrocą tylko ci zawodnicy, którym czwartkowy test dał wynik negatywny. 

W gronie zakażonych jest były gracz Vive Kielce, Dean Bombac. - Nie martwcie się, jest w porządku, jestem w domowej kwarantannie. Nie mogę się doczekać powrotu na boisko, wrócę silniejszy - napisał Słoweniec w mediach społecznościowych.

Z powodu wirusa w węgierskim zespole nie odbył się już mecz 1. kolejki przeciwko PSG. Czy w takim razie dojdzie do skutku środowe spotkanie w Hali Legionów? - W poniedziałek drużyna MOL-Pick Szeged ma zaplanowane kolejne testy. Wtedy może się jeszcze wiele zmienić. Jeśli zapadnie decyzja, poinformujemy - zakomunikował Paweł Papaj, dyrektor Łomży Vive Kielce ds. Marketingu.

Spotkanie jest zaplanowane na środę o godz. 18:45.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group