Po raz dwunasty zagrają ku pamięci Szczepana Różyckiego

20-08-2020 23:10,
Michał Gajos

W niedzielę 23 sierpnia odbędzie XII Memoriał Szczepana Różyckiego. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:15 i będzie miała miejsce w Kieleckim Centrum Bilardowym „Contact”. W puli jest ponad dwa tysiące złotych.

Turniej, który odbywa się już od blisko jedenastu lat, poświęcony jest tragicznie zmarłemu prekursorowi sportu bilardowego w Kielcach, Szczepanowi Różyckiemu.

– To właśnie w klubie u Szczepana w „Karakalu” rozgrywaliśmy pierwsze zawody cyklu Grand Prix. „Szczepcia” pamiętamy jako uśmiechniętego i radosnego kolegę, emanował niezwykłą energią i ciepłem, budził sympatię od pierwszego kontaktu i był powszechnie lubiany – mówi Grzegorz Kędzierski, prezes Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego.

Zawody będą rozgrywane w odmianę 9-bil. Mimo, iż są zaliczane do cyklu Grand Prix Gór Świętokrzyskich, będą miały swój odrębny regulamin. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy, którzy stawią się na odprawę zawodniczą, zostaną dopuszczeni do rozgrywek przez Dyrektora Turnieju, a następnie dokonają opłaty startowej wynoszącej 35 zł. Zapisy będą możliwe w dniu imprezy, od 10:00 do 11:00.

W zawodach obowiązuje również odpowiedni dress code: ciemne wizytowe spodnie, ciemne buty, koszulka polo lub koszula wizytowa + krawat lub mucha.

Memoriał będzie okraszony atrakcyjnymi nagrodami. Oprócz punktów do rankingu GPGŚ na najlepszych zawodników czekają nagrody pieniężne.

Impreza będzie transmitowana na stronie tvsports.pl.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group