Dużu szumu, ale koncentrujemy się na tym, na co mamy wpływ

31-07-2020 09:55,
Michał Gajos

- Nie prowadziłem jeszcze rozmów z zarządem Korony w sprawie mojego kontraktu - mówi Mateusz Spychała. 22-letni obrońca, który był w poprzednim sezonie jednym z podstawowych młodzieżowców Korony, ma jeszcze rok ważnego kontraktu z klubem.

Po spadku z ligi włodarze Korony będą chcieli jednak renegocjować warunki umów z piłkarzami. Z tego powodu kadra drużyny może się jeszcze uszczuplić. Czy Spychała może odejść z Korony, bo ma oferty z innych klubów? - Nie będę tego komentował. Mam kontrakt z Koroną i na tym się koncentruję - odpiera. 

Przyszłość Korony ciągle stoi pod dużym znakiem zapytania. Pomimo tej podbramkowej sytuacji, piłkarze zapewniają, iż skupiają się jedynie na sumiennym przepracowaniu okresu przygotowawczego. - Dużo tego medialnego szumu, ale my koncentrujemy się na tym na co mamy wpływ, czyli jak najlepszym przygotowaniu do sezonu - podkreśla.

W poprzednim sezonie 22-letni obrońca rozegrał w barwach Korony 24 mecze, w których zanotował jedną asystę.

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

i inne wynalazki gino2020-07-31 13:32:17
Spychała to jest przyszłość polskiej piłki,a nie jakiś waciany wato.
R2020-07-31 13:43:11
Ludzie, sprawdzajcie przed opublikowanie co piszecie
"22-letni obrońca, ma jeszcze rok ważnego kontraktu z klubem.
Kaczka2020-08-02 20:45:33
Na testach w Koronie będą Michał Bednarski z Górnika Polkowice i Michał Czubak z Bytovii. Dla większości kibiców nazwiska anonimowe ale tych dwóch młodych napastników narobiło szumu w poprzednim sezonie 2 ligi i mając na uwadze, że Korona będzie budowała zespół na zdolnej młodzieży, może okazać się to strzał w "10".

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group