Hummel dalej będzie ubierać szczypiornistów PGE VIVE Kielce. Długoletnia współpraca

22-06-2020 14:31,
Mateusz Kaleta

Marka Hummel dalej pozostanie sponsorem technicznym PGE VIVE Kielce. Duńska firma będzie ubierać kieleckich szczypiornistów co najmniej przez kolejne pięc sezonów. Kielecki klub zawarł ze swoim sponsorem nowy kontrakt, obowiązujący od sezonu 2020/21.

Hummel jest oficjalnym dostawcą strojów dla Mistrzów Polski nieprzerwanie od czterech lat i pozostanie nim przez kolejne pięć. To rekordowo długa umowa w skali całego kraju. 

REKLAMA

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia kontraktu, ponieważ PGE VIVE Kielce to jedna z najlepszych drużyn na świecie. VIVE Kielce to odnoszący największe sukcesy męski klub piłki ręcznej w Polsce ze zdumiewającymi 17 tytułami Mistrza Polski, a także 16 Pucharami Polski i trofeum Velux EHF Ligi Mistrzów z 2016 roku - mówi Michael Blicher Rasmussen, Kierownik ds. Kluczowych Klientów na Rynkach Zagrancznych marki Hummel.

- Kontynuacja pracy z VIVE Kielce była dla nas najwyższym priorytetem. Przedłużenie kontraktu to integralna część naszej strategii w zakresie sportów zespołowych i halowych, wspierająca ekspansję marki i biznesu na arenie międzynarodowej. To historyczne pięcioletnie przedłużenie pokazuje, że wierzymy w VIVE Kielce, oczekujemy długiej i owocnej współpracy - dodaje.

- Bardzo się cieszę z podpisanej przez nas umowy. Tak długi okres kontraktu pokazuje, że nasze plany są długoterminowe, a my koncentrujemy się na stabilności klubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, jaką daje nam Hummel i razem mamy wiele pomysłów na rozwój wspólpracy. Mam nadzieję, że wraz z marką Hummel co roku będziemy świętować kolejne sukcesy. Jestem wdzięczny naszym przyjaciołom z Danii za zaufanie, jakim nas darzą - mówi Bertus Servaas, prezes KS VIVE Handball Kielce S.A.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

Prezes Kozłowski2020-06-22 15:18:37
Najlepsza marka jaka może być. ..pełen profesjonalizm. ..

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group