PGE VIVE Kielce ma rekompensatę dla karnetowiczów

08-06-2020 19:03,
Mateusz Kaleta

Sezon 2019/20 piłki ręcznej został zakończony przedwcześnie, a to oznacza, że posiadaczom karnetów na domowe mecze PGE VIVE Kielce przepadły cztery spotkania - ostatnie spotkanie fazy zasadniczej z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, ćwierćfinał, półfinał oraz finał PGNiG Superligi. Klub ma dla nich rekompensatę.

"Dziękując za zaufanie okazane klubowi, we współpracy ze Sponsorami i Partnerami drużyny PGE VIVE Kielce, przygotowaliśmy specjalny pakiet zawierający wiele korzyści dla posiadaczy karnetów z sezonu 2019/20. Nasi karnetowicze otrzymają cztery darmowe wejściówki na mecze ligowe w sezonie 2020/21 (do wykorzystania dla siebie lub znajomych) oraz liczne zniżki na usługi oferowane przez naszych Sponsorów i Partnerów" - pisze na swojej stronie internetowej PGE VIVE Kielce.

%%GOGOLE_AD%%

Wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2019/20 otrzymują cztery darmowe wejściówki na mecze Superligi w kolejnym sezonie, a także zniżki - do kawiarni Calimero Cafe, rabat na usługi DPD, kod zniżkowy na produkty firmy Hummel oraz zniżkę na zakupy w sieci VIVE Profit. Będą także mieć możliwość wygrania na weekend samochodu BMW. 

Ze szczegółami dotyczącymi rekompensaty za niewykorzystane karnety można zapoznać się na oficjalnej stronie klubu - W TYM MIEJSCU.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group