Arkadiusz Moryto na Prima Aprillis. Został trenerem Korony Handball

01-04-2020 20:05,
Mateusz Kaleta

Raz w roku jest taki dzień, w którym ciężko odróżnić prawdę, od zwykłych żartów. I ma się przy tym dużo śmiechu! Korona Handball nabrała swoich kibiców, publikując niespodziewane wideo z Arkadiuszem Moryto w roli głównej. 23-letni szczypiornista ogłosił, że... w nowym sezonie zostanie drugim trenerem kieleckiego klubu. 

Wszystko zostało zrobione tak umiejętnie, że niektórzy naprawdę mogli się dać nabrać.

REKLAMA

- Witam wszystkich sympatyków Korony Handball. Mam dla Was dobrą wiadomość. Od przyszłego sezonu będziemy się widywać częściej w hali przy ulicy Krakowskiej. Udało mi się porozumieć z władzami PGE VIVE Kielce i będę łączył grę w klubie z pracą w Koronie Handball. Bardzo się z tego cieszę, bo w przyszłości chciałbym być szkoleniowcem żeńskiej piłki ręcznej. Widzimy się w przyszłym sezonie - poinformował Moryto na klubowym Facebooku.

To oczywiście tylko żart, bo 23-latek ma przed sobą jeszcze wiele lat profesjonalnego grania w piłkę ręczną na europejskim poziomie. W tym sezonie trzeci raz z rzędu został królem strzelców PGNiG Superligi, a także wygrał z kieleckim klubem mistrzostwo Polski.

Korona Handball w kolejnym sezonie może za to wrócić do elity. Kielczanki zagrają pod wodzą prawdziwego trenera - Pawła Tetelewskiego - baraż o Superligę z SPR Samborem Tczew. Termin tego meczu nie jest jeszcze znany.

MAMY TRANSFEROWĄ‼ Arkadiusz Moryto od przyszłego sezonu dołączy do naszego Klubu, a w jakiej roli? Zobaczcie sami

Opublikowany przez Korona Handball Środa, 1 kwietnia 2020

fot: Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group