REKLAMA

Rezerwy Korony zdeklasowane w sparingu

08-02-2020 15:21,
Mateusz Kaleta

Drugą porażkę w trakcie zimowych przygotowań poniosły rezerwy kieleckiej Korony. Tym razem była to jednak porażka bardzo bolesna. Kielczanie ulegli trzecioligowej Pogoni Grodzisk Mazowiecki aż 0:4. W meczu wystąpili piłkarze pierwszej drużyny.

Trener Sławomir Grzesik ponownie nie mógł liczyć na wszystkich swoich piłkarzy, bo duża grupa z nich trenuje z pierwszym zespołem. W kadrze meczowej na spotkanie 21. kolejki PKO Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze znaleźli się bowiem Bartosz Prętnik, Dawid Lisowski, Dawid Więckowski i Mateusz Sowiński. Z tego powodu skład, w jakim rezerwy zagrał w sparingu, był bardzo eksperymentalny.

REKLAMA

Kielczanom nie pomógł fakt, że w wyjściowej "jedenastce" znaleźli się piłkarze, którzy jeszcze niedawno stanowili o sile drużyny w ekstraklasie - Daniel Dziwniel i Uros Djuranović. W zespole Sławomira Grzesika zagrał też nowy nabytek kieleckiego klubu - Johnny Spike Gill.

- Graliśmy z bardzo dobrym zespołem. W tym tygodniu ciężko pracowaliśmy i to było widoczne podczas tego spotkania. Zagraliśmy wysoko i za to zostaliśmy ukarani. Wynik przyjmujemy z pokorą - podsumował na łamach oficjalnej klubowej strony trener Korony II, Sławomir Grzesik.

Kielczanie ulegli rywalom aż 0:4. Następny sparing zagrają już w środę przeciwko drugoligowemu Zniczowi Pruszków. 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki — Korona II Kielce 4:0

Korona II: Dutka (45' Wojno) - Dziwniel, Seweryś, Sewerzyński, Szelągowski (65' Górski) - Górski (45' Szałas), Dziubek, P. Lisowski, Gill (45' Gromulski) - Djuranović (45' Rogoziński), Petrović.

fot: Mateusz Kaleta

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Ciekawe..2020-02-08 18:48:21
...za każdym razem jak rezerwy są niby wzmacniane postaciami z pierwszej drużyny , to bęcki jak ta lala...
miki2020-02-08 18:51:01
Mamy odpowiedż na przydatność Djuranovića w pierwszym zespole skoro rezerwy to dla niego za wysokie progi
Hhh2020-02-08 21:14:34
A gdzie jopkiewicz

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group