Mocno osłabiona Korona w Szczecinie. Bez kartkowiczów, "Papy" i Cebuli

19-12-2019 08:19,
Mateusz Kaleta

Trudna jest sytuacja kadrowa Korony Kielce przed ostatnim meczem w 2019 roku. Z powodu kartek z gry wpada aż trzech zawodników. Do tego trener Mirosław Smyła nie będzie mógł wciąż skorzystać z kontuzjowanych: Marcina Cebuli i Michala Papadopulosa. 

Pomocnik wrócił już do treningów po chorobie, ale na razie tylko indywidualnych i nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na ostatni mecz kończącego się roku. Inaczej wygląda sytuacja Michala Papadopulosa, który wciąż zmaga się z urazem kręgosłupa. Z tego powodu zabrakło go w ostatnim meczu z Cracovią.

- Jego zdrowie jest najważniejsze i nie ma co ryzykować. Z całym szacunkiem dla "Papy", ale w tym wieku powrót do zdrowia zajmuje chwilę dłużej. Ma być gotowy od stycznia - przedstawia trener Mirosław Smyła.

Z Pogonią zabraknie też Wato Arweladze i Piotra Pierzchały. Obaj wrócili już do indywidualnych treningów po kontuzjach. Z powodu kartek pauzują: Ivan Marquez, Mateusz Spychała oraz Rodrigo Zalazar. 

Mecz Pogoń - Korona rozpocznie się w piątek o godz. 18.

fot: Mateusz Kaleta

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

obserwator2019-12-19 17:17:22
"Papa" to niech sobie odpoczywa, szkoda tylko że Cebula nie wystąpi w meczu z Pogonią. To byłby mocny punkt w tym meczu.
Romam2019-12-19 17:42:16
Brak Papadopulosa to bardziej wzmocnienie.
czy leci z nami pilot?2019-12-20 15:25:19
A ponoć Cebula wrócił do trenowania...to jak to jest z tym półpaśćcem?

Projekt i wykonanie: CK Media Group