Rezerwy Korony znów z trenerem Grzesikiem. W sobotę jadą do Dębicy

20-09-2019 12:17,
Redakcja

Wisłoka Dębica będzie kolejnym rywalem Korony II Kielce w III lidze. Kielczanie jadą na Podkarpacie w roli faworyta oraz lidera rozgrywek i znów będą celować w komplet punktów. Drużynę znów poprowadzi w tym spotkaniu Sławomir Grzesik, który przez dwa ostatnie tygodnie pracował z pierwszą drużyną.

ZOBACZ TAKŻE: Kielczanin przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk

Pod jego nieobecność, znakomitą pracę w rezerwach wykonał Maciej Śmiech - dotychczasowy asystent Grzesika. Korona pod jego wodzą rozegrała trzy spotkania, a w dwóch ostatnich strzeliła łącznie jedenaście bramek. Z bagażem sześciu bramek ze Szczepaniaka odjechało Podlasie Biała Podlaska, z pięcioma - Hutnik Kraków.

REKLAMA

Wisłoka po ośmiu spotkaniach plasuje się w środku stawki, na jedenastym miejscu i ma na swoim koncie dziesięć punktów. W ostatnim meczu zdobyła jedno "oczko" na terenie wicelidera, remisując z Siarką Tarnobrzeg 1:1. W sobotę znów może pokusić się o niespodziankę.

W szeregach Korony można spodziewać się raczej młodego składu. Na meczu zapewne pojawi się kilku piłkarzy z ekstraklasy, ale dla nich priorytet stanowi spotkanie pierwszej drużyny. Tego samego dnia Korona zagra w Gdańsku z Lechią.

Początek meczu Korony II Kielce z Wisłoką Dębica w sobotę o godz. 16.

fot: Mateusz Kaleta

Projekt i wykonanie: CK Media Group