REKLAMA

Pojedynek beniaminków. Korona II zagra po raz pierwszy przed własną publicznością

17-08-2019 08:33,
Mateusz Kaleta

Nieco dłużej na pierwszy mecz sezonu na własnym boisku musiała zaczekać druga drużyna Korony Kielce. Ale w końcu jest! W niedzielę, zaledwie cztery dni po poprzednim meczu, rezerwy żółto-czerwonych zmierzą się przy Szczepaniaka z Jutrzenką Giebułtów. Będzie to starcie dwóch beniaminków.

POLECAMY: W Koronie zadebiutuje nowy piłkarz!

Zespół z Małopolski nie rozpoczął udanie III-ligowych rozgrywek. Po dwóch kolejkach Jutrzenka ma zero punktów, tylko jedną strzeloną bramkę i aż siedem straconych. Z takim dorobkiem plasuje się na ostatnim miejscu w lidze, a złożyły się na nie porażki 0:3 z Wisłą Puławy i 1:4 z Siarką Tarnobrzeg.

REKLAMA

Zupełnie odmiennie wystartowała Korona II Kielce. Żółto-czerwoni zagrali dotychczas tylko jedno spotkanie, ponieważ mecz 1. kolejki został przełożony na inny termin - to efekt wycofania się z rozgrywek Soły Oświęcim, której miejsce zajęło Podlasie Biała Podlaska. Tym samym kielczanie zainaugurowali rozgrywki dopiero w miniony czwartek, kiedy pokonali na wyjeździe Wisłę Sandomierz 2:1.

Spotkanie rezerw Korony z Jutrzenką będzie już drugim meczem podczas trwającego mikrocyklu pierwszej drużyny, przygotowującej się do spotkania z Pogonią Szczecin. Można się zatem spodziewać, że tym razem na boisku zobaczymy innych zawodników. Trener Lettieri na pewno będzie chciał sprawdzić w boju kolejnych piłkarzy, którzy w ostatnim czasie grali w ekstraklasie mniej.

Spotkanie Korony II Kielce z Jutrzenką Giebułtów rozpocznie się w niedzielę o godz. 12 na stadionie przy ul. Szczepaniaka. Wejściówki można nabyć w kasie przed stadionem i kosztują 5 zł. Za darmo wejdą kobiety oraz młodzież do lat 18 za okazaniem ważnej legitymacji. Kasa będzie otwarta od godz. 11.

fot: Grzegorz Ksel

PARTNEREM RELACJI JEST DAP KIELCE

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group