Korona TV przeobraża się w Siejo TV - hobbistyczny projekt "Sieja"

01-08-2019 08:54,
Mateusz Kaleta

31 lipca zakończyła się przygoda Michała Siejaka w Koronie Kielce. "Siejo" tworzył klubową telewizję Korona TV przez osiem lat, a niebawem rozpocznie nową, niezależną pracę. Kanał twórcy jednak nie zniknie i będzie rozwijany od teraz już tylko hobbistycznie pod nową nazwą. Korona TV zmienia się w Siejo TV.

Przypomnijmy: na początku czerwca zarząd Korony Kielce wypowiedział Michałowi Siejakowi umowę, co podyktowane było - nieoficjalnie - sporem o prawa autorskie. Klub i "Siejo" nie doszli do porozumienia, a całą sprawą zajęli się prawnicy. Mecz z Legią był ostatnim, w którym Siejak pracował w roli twórcy klubowej telewizji Korony. Jeśli zechce, będzie mógł wraz ze swoim prawnikiem odnieść się do całej sytuacji - Korona zwolniła bowiem go z obowiązku klauzuli poufności.

REKLAMA

– Jeszcze parę dni temu miałem się żegnać, podsumowywać swój okres w Koronie, i w ogóle nie brałem pod uwagę scenariusza, że będę hobbystycznie prowadził telewizję o "Złocisto-Krwistych". Po wspaniałym pożegnaniu kibiców i drużyny zrozumiałem jednak, że to klub Korona S.A. zrezygnował z moich usług, a ja przecież nigdy nie zrezygnowałem z Korony – napisał Michał Siejak w mediach społecznościowych.

– Poprzedni kanał prowadzony przeze mnie musi w najbliższych dniach przejść prace konserwacyjne polegające na usunięciu starego logo. Dlatego też na jakiś czas ustawiłem status wszystkich stworzonych przeze mnie filmów na "Prywatny". Nie martwcie się jednak – nigdy nie doprowadzę do sytuacji, by tamte materiały wideo zostały usunięte i były niedostępne na stałe, za dużo pracy w to włożyłem – dodał.

– Siejo TV – niezależna telewizja kibica Korony – czegoś takiego jeszcze nie było, ten projekt otwiera nowe horyzonty. Więcej szczegółów, nowych filmów i informacji wkrótce – zakończył.

Nowy pomysł Siejak będzie realizował w wolnych chwilach, wyłącznie hobbistycznie. Póki co nieznane są plany klubu dotyczące zastąpienia telewizji Korona TV nowym projektem. Prezes Zając uspokajał niedawno, że klub ma na to już pomysł. Niewykluczone, że materiały video o Koronie będzie tworzyć zewnętrzna, zatrudniona do tego firma.

Co natomiast z samym "Siejem"? Były już twórca Korona TV będzie współpracował z Canal+ tworząc cykl "Mikrocykl" pokazujący przygotowania różnych drużyn PKO Ekstraklasy do ich spotkań ligowych. Niewykluczone, że projekt ten przeobrazi się wkrótce w stałą współpracę pomiędzy "Siejem", a telewizją.

fot: Siejo TV / Facebook

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wasze komentarze

tylko ciekawe2019-08-01 09:25:06
jak Siejo to planuje robic, skoro napisal na twitterze, ze 15 sierpnia sie przeprowadza do Wawy....
@tylko ciekawe2019-08-01 09:37:39
pewnie w ramach pracy dla C+ będzie robił materiał o Koronie i przy okazji zrobi coś hobbistycznie. Ciekawy jestem czy opublikuje szczegóły rozstania, szczególnie ciekawe mogą być informacje finansowe
@tylko ciekawe2019-08-01 09:42:28
Hobbystycznie czyli w wolnym czasie
karol2019-08-01 09:54:07
Szkoda, że ludzie z pasją, złocisto-krwistym sercem są w klubie uznawani za niepotrzebnych... W klulbie musi być jak najwięcej ludzi, z którymi kibice się utożsamiają, znają, czują bliską więź. Inaczej będą pustki na trybunach.
@2019-08-01 10:13:44
Siejo sław Koronę Kielce :) i zmień myślenie o Koronie tych ludków w Canal+ na jak najlepsze.
@karol2019-08-01 10:18:45
ile zmian było przed tym sezonie a i tak na 1 meczu prawie 12 tysięcy :) liczą się wyniki i gra nic innego nie ma znaczenia - jak dla mnie mogą grać sami obcokrajowcy jeśli klub będzie w pucharach :). Patrząc na skład liczba polaków nie spadła a nawet nieznacznie wzrosła a część to nasi wychowankowie lub młodzi lidzie wyszkolenie przez klub jak np. Sokół.
@karo2019-08-01 10:20:23
Ps Siejo udaje świętego , a ma swoje za uszami może kiedyś wyjdzie
Zaza2019-08-01 14:43:18
Materiały miał interesujące. W Koronie się wypromował. Jednak zawsze mam bekę z tych miłośników Korony, ale za tylko pieniądze. Bardzo zaangażowanych. Trochę się już przez te lata przewaliło tego z Koroną w sercu aż po grób i emocjach na granicy popierdu, ale na fundamentach mamony, np. piłkarze (Korzym, Małkowski, Rymaniak z roszczeniami finansowymi, niewspółmiernym do umiejętności i wyników), spiker i reszta pseudo dziennikarzy po bibliotekoznawstwie na UJK (bardzo opiniotwórczy w Internetach z należytym, wynikającym z dostępu do klubu zacietrzewieniem), stowarzyszenie kibiców (za zobowiązanie się do ponoszenia kar za piro, które i tak płacił klub w fatalnej wówczas kondycji finansowej, na skraju upadłości). Wielce niezależni jak wyjdą z układów dobrych sobie. Za Lubawskiego było eldorado w Koronie, bo ani zatrudnienie, ani kwestia finansów, ani praw autorskich, ani nawet przemieszczania się po stadionie czy lożach vip, nie była zbytnio zadbana pod względem racjonalności i przyzwoitości. Klub zwolnił z klauzuli poufności, ale zainteresowany tego w całości nie upubliczni, bo wyszłoby na jaw, czego oczekiwał. Niczym nadzwyczajnym nie jest to, że zrzekam się praw do dzieła na rzecz swojego pracodawcy. Jest to niejako wliczone w cenę współpracy. Wiedzą to dobrze programiści, autorzy treści, a nawet sporządzający opinię zawodowe biegli. Lepsza jest facebookowo/tweeterowa gównoburza znajomych Sieja. Jak trzeba to i się kumpla niezależnego Żelaznego z TVP Kielce zaangażuje w prywatnej sprawie (który to pocałował bramę stadionu i jeszcze to triumfalnie ogłosił, notabene wyjątkowy błazen). Trzeba było jeszcze kumpla niezależnego, od Wenty, Porębskiego zaangażować. Może by miasto jako mniejszościowy udziałowiec, sypnęło groszem "na Sieja" jak 2,5 mln na Vive, mimo później rozpowiadanej, fatalnej sytuacji miasta. Muszę przyznać, że Zając umiejętnie czyści klub. Nawet nie ma zbytnej polemiki stron. Tylko niestety robi to w imię prywatnego inwestora (złego Niemca), a nie szeroko rozumianego dobra klubu. Wracamy, więc do kwestii pieniędzy. Dlatego na marginesie prywatne jest z zasady bardziej efektywne od publicznego. Kończąc wywód, zobaczymy jak ten hobbystyczny projekt będzie się miał w porównaniu z zarobkowym (wiadomo, że in minus).
Pozdrawiam, faktycznych miłośników Korony (którzy nigdy nawet nie pomyśleli by zarabiać na klubie, a dokładali ponad swoje możliwości, znam osobiście i takich).

Ps. Zrobię sprawdzam, czy niezależny cenzor CK Sport (może też po bibliotekoznawstwie na UJK) puści ten nieprzychylny nikomu komentarz? Prawda w oczy kole.
Michał Siejak2019-08-01 15:28:38
@Zaza, ustalmy jedno - populistyczne teksty o miłości do klubu i działaniu dla jego dobra wbrew swojemu interesowi możemy od razu schować do kieszeni. Pieniądze? Oczywiście, że są bardzo ważne, to one pozwalają opłacić rachunki, utrzymać siebie czy rodzinę. Myślisz, że się tego wstydzę? Jeśli przy okazji tworzenia hobbystycznego projektu miałyby się pojawić jakieś pieniądze to dlaczego miałbym ich nie podnieść? Za poświęcony czas, zużycie własnego sprzętu, paliwa? Co w tym złego?

Upublicznienie przeze mnie istoty sporu? Zajrzyj na moje kanały SM, czekam z niecierpliwością na pisemne potwierdzenie zwolnienia z klauzuli. Nie mam nic do ukrycia i nie wstydzę się żądań do rzeczy, które mi się należą. Widocznie nie znasz całej prawdy, będąc w mojej sytuacji na pewno grzecznie byś się pokłonił i działał wbrew sobie.

Zatem Zaza, strażniku moralności, mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie Twoje wątpliwości. Pozdrawiam, choć wolałbym z imienia i nazwiska wiedzieć do kogo te pozdrowienia kieruję, bo nie mam żadnych wątpliwości, iż na 100% się znamy :)
@Michał Siejak2019-08-01 16:19:03
Ile zarabiałeś w Koronie? I ile chciałeś od klubu za prawa do Korona TV czy też za zyski z reklam itp.? Dlaczego zamiast się dogadać (jak pisze kochasz Koronę) poszedłeś do prawnika i do mediów i robicie z kolegami medialny show? Prezes zwolnił cię z klauzuli zrobił to publicznie w obecności mediów. Wiec może opisać całą sprawę, ale mam nadzieję że opisze całość nie tylko to co dla ciebie wygodne. Myślący fan Korony :).
ps. Stawiam że nie podasz tych informacji, a to podstawa reszta to czcze gadanie o niczym
Janek2019-08-01 16:21:04
Siejo, nie przejmuj sie tym frustratem.
Zbudowales od zera praktycznie SAM najlepsza klubowa telewizje w Polsce, za co byles chwalony niezaleznie od sympatii klubowych i serio sie nie dziwie, ze nie chciales dalej tyrac za jak mniemam malo rynkowe stawki. Kazdy czlowiek chce byc doceniany w pracy na miare swoich przemyslen i oczekiwan.
Wprowadziles do klubowych TV wiele patentow i naprawde zasluzyles na zatrudnienie paru osob do pomocy, ktorymi bys kierowal oraz na wysoka pensje, bo pieniadze przecez w klubie sa.

Idioci tacy jak @Zaza nie doceniaja takich rzeczy, moze dopiero wtedy, kiedy ich braknie.

Jeszcze raz dzieki i wielki szacun dla Sieja, jestes prawdziwym Koroniarzem i nim na zawsze bedziesz, a taki Zaza ze swoim moralnym i krytykanckim pitu-pitu moze byc co najwyzej pierdziarzem.
CK2019-08-01 16:44:18
Facet założył ten kanał, sam inwestował w sprzęt, pewnie w porównaniu do klubowych dyrektorow od marketingu zarabiał dużo mniej a wiele więcej robił. Teraz miał to wszystko od tak, za darmo zostawić? Niby dlaczego? Pretensje to można mieć do poprzednich zarządów które podpisały umowę w taki a nie inny sposób i nie zabezpieczyli się w sprawie praw do kanału i filmów. Chyba nie myśleli że Siejo będzie do końca życia siedział w Koronie i nie ma potrzeby uregulowania spraw prawnych odnośnie kanału Korona TV.
@Michał Siejak2019-08-01 17:03:59
Dlaczego nie zrobiłeś choć nagrywałeś relacji z Rakowa i Legi? To samo pytanie o okres przygotowawczy, praktycznie zero relacji. W zeszłym sezonie kilku krotne po meczach również nie było relacji dlaczego?
kielec2019-08-01 17:48:42
ja tak z innej strony, Sprawy pana Siejaka i klubu się jakoś rozwiążą, pan Siejak będzie robił swoje a klub swoje. Mnie jako kibicowi Korony zależy na konkrecie, czyli na tym, żeby zespół grał dobrze i był solidną siłą tej ligi. Jak pokazał mecz z Legią (oczywiście, to Legia jaka by nie była) można wypełnić stadion bez złotych programów marketingowych i tzw. otoczki - po prostu trzeba grać dobrze w piłkę, mieć wyniki i prawdziwi kibice Korony będą zadowoleni. Korona!!!
Myślący2019-08-01 18:21:06
Patrząc na to realnie, który z was pracowałby za darmo? Swoją drogą dobro klubu i miłość do niej, a swoją drogą życie. Macie pretensje, że bierze za to pieniądze, to raczej oczywiste, to jego praca. Nikt z was nie zdaje sobie sprawy, ile go to kosztuje. Piłkarze mają ciężko, bo wyjazdy i okres przygotowań. A on jeden, jest na każdych ważnych wydarzeniach i po nich opracowuje materiał, by potem prawdziwi kibice mogli przeżywać te same emocje co drużyna. Poświęcał swój prywatny czas i środki, by wizerunek klubu budować. Przede wszystkim za to należy mu się szacunek! Swoją miłość do Korony udowadnia tym, że chce z nią zostać, mimo że umowa go już nie wiąże. Zastanawiam się, czy @Zaza miałby tyle odwagi, by powiedzieć co myśli wprost. W internecie każdy ma wrażenie, że anonimowy i może wylewać jad na inne osoby bez konsekwencji, bo nie ma na tyle odwagi, by zrobić to twarzą w twarz.
Do Ck2019-08-01 21:40:21
Super wypowiedż a prezes Zając to nie zna treści umów wystarczy tylko przeczytać czy ma klub prawa podpisane czy nie
KORONiArz812019-08-02 00:20:20
Jestem ciekawy kto dopuscil do tego ze te wszystkie materiały-filmy ktore krecil Michał Siejak dla klubu KORONA naleza do Michala Siejaka a nie do KORONY przeciez to klub mu placil za wykonana prace a nie Michal Siejak placil pensje klubowi dlatego wszystkie filmy powinny byc własnością klubu. Drugi przyklad człowiek pracuje w fabryce samochodow sklada np.trzydzieści samochodów na miesiąc - to znaczy ze co te samochody ktore złożył przez ten czas to sa własnością jego czy fabryki?
@KORONIARZ812019-08-02 01:05:14
Wydaje mi się że aby to wszystko dokładnie pojąć trzeba by mieć wykształcenie prawnicze albo chociaż coś więcej o tym poczytać. Nam pozostaje się domyślać. Wydaje mi sie że taki a nie inny stan rzeczy wynika z zapisów podpisanej umowy której nie znamy. Ponadto to Siejo był założycielem kanału Korona TV więc to co jest na kanale jest jego a on niejako świadczyl usługi dla klubu. TAK MI SIE WYDAJE, ale dopóki nie poznamy szczegółow to można się domyślać.
Janek2019-08-02 02:04:53
Haha co za pokaz indolencji intelektualnej u geniuszy powyzej.

Moze jeszcze jak zrobisz zdjecie aparatem N***na to rzeczona firma jest wlascicielem prawa autorskiego i przychodu z tego zdjecia xD
Co za tumany.
@mysacy2019-08-02 07:40:52
Spytaj Michała ile zarabiał, podejrzewam że to klub jest poszkodowany nie on, dzięki klubowi miał pieniądze na sprzęt, dzięki klubowi miał co nagrywać i z tego się utrzymywał to dlaczego prawa do korona TV ma on nie klub? Czy w jakiejś innej firmie mogło by to tak wyglądać? Brawo obecny prezes. Piszecie że w wolnym czasie to robił, jak to możliwe przecież brał za to niemałe pieniądze więc nie rubcie z niego świętego
@zaza2019-08-02 11:55:05
Czyli pan Zaza kozak w necie, ale niestety nie potrafi przedstawić się z imienia i nazwiska? :( Współczuję tchórzostwa. Cecha słabych ludzi.
Janek2019-08-02 12:25:26
Hahah ludzie, to jest niepojęte co wy tu wypisujcie.

Czy jeśli dzięki pracy u kogoś 7 lat kupiłeś sobie samochód, to ten samochód ma być własnością pracodawcy?

Zróbcie sobie wszyscy solidny rozbieg i baranka w ścianę, bo głowa boli od tego gwałtu na logice.

3/4 tłuków z komentarzy chodzi na mecz raz na rok i ciśnie na strimach, a śmią pouczać kogoś, że "nie kocha" klubu, bo nie chce się dać wydymać. Dno intelektualne i hipokryzja poziom 500000.
@Janek2019-08-02 13:49:49
Ja tylko pisze że to on chce wydymać klub nie klub jego, niestety większość łyka to co Siejo i jego koledzy z CkSport wypiską. Kamery i kasa jest jego ale pracował na zlecenie Korny i to ona powinna posiadać te materiały na własność. Załęże się ze nowy wykonawca będzie do tego zobowiązany bo tak jest w każdej firmie , a teraz Korona nic z tego nie ma że Siejo przez lata dla nich pracował. ZA jakiś czas zatęskniła tą posadką,, tak samo jak inii byli pracownicy
@@Janek2019-08-02 14:57:31
Znasz szczegóły podpisanej przez klub i Sieja umowy ze tak twierdzisz? Może w umowie klub nie zapewnił sobie praw do własności kanału i filmów?
Janek2019-08-02 15:15:27
Czy ty masz goraczke?

Rozumiesz, ze prawa do materialow sa tego, kto jest okreslony w umowie, a nie tego, kto je wedlug Ciebie miec "powinien"? Sa rozne rodzaje umow cywilnoprawnych i twoja wiedza na ten temat jest widocznie dramatyczna.

Dziwic sie, ze ludziom wciskaja odkurzacze za 8 tysiecy, skoro przeczytanie prostego zapisu w umowie moze rodzic tyle problemow.
@Janek2019-08-02 16:35:51
ja tylko pisze że on zachowuje się nie ładnie i korzysta z tego co ktoś kiedyś podpisał ale w każdej normalnej firmie prawa do wykonanej materiałów należ do firmy a nie do osoby która wykonuje nagrania dla firmy. A najbardziej irytuje mnie fakt że robi publiczną szopkę jaki to poszkodowany. Nie dogadali się i koniec każdy idzie w soją stronę nie wiem po co co chwilę są o nim artykuły.
Janek2019-08-02 18:22:58
Najbardziej irytuje mnie, ze zupelnie nie masz pojecia na temat, na ktory sie wypowiadasz. Jak tobie pracodawca wpisze w umowe zarobki, to z tego korzystasz, czy bierzesz mniej? Kto mowi, ze te prawa ma miec pracodawca, skoro sobie tego NIE ZAGWARANTOWAL? Ty?

Przestan bredzic, serio. Dziwnym trafem medialna szopka nie ominela wiekszosci pracownikow klubu, ktorzy go ostatnio opuszczali.
Sa o nim artykuly, bo to bardzo zasluzona postac dla Korony. I szkoda, ze musi odejsc.

PS Wymysl sobie pseudonim.
kris2020-02-24 23:00:43
dziś każdy klub na telewizję.dawniej musiało wystarczyć w tradycyjnej tv info lub w prasie. może jakiś klub miał biuletyn,.

Ostatnie wiadomości

W ostatnim przedsezonowym sparingu Korona Kielce przegrała z Piastem Gliwice 0:3. –Aklimatyzacja nowych zawodników przebiega wzorowo – powiedział Xavier Dziekoński, bramkarz „żółto-czerwonych”.
W ostatnim przedsezonowym sparingu Korona Kielce przegrała z Piastem Gliwice 0:3. – Mam nadzieje, że będziemy jeszcze lepiej wyglądać w pierwszym ligowym meczu – powiedział po spotkaniu Piotr Malarczyk, obrońca „żółto-czerwonych”.
W ostatnim przedsezonowym sparingu Korona Kielce przegrała z Piastem Gliwice 0:3. – Dzisiaj było dużo dobrych momentów i dopóki realizowaliśmy swoje założenia ekipą docelową, to było dobrze – powiedział po spotkaniu Kamil Kuzera, trener „żółto-czerwonych”.
W ostatnim przedsezonowym sparingu Korona Kielce przegrała z Piastem Gliwice 0:3. Bramki dla gospodarzy zdobyli Michael Ameyaw, Marcel Pięczek (samobójcza) oraz Fabian Piasecki (z rzutu karnego).
Według informacji TVP 3 Kielce Bekir Cordalija ma zostać nowym zawodnikiem Industrii Kielce. Bośniacki bramkarz nie grał jeszcze poza swoją ojczyzną.
Pau Resta został nowym zawodnikiem Korony Kielce. – Od samego początku prezes i dyrektor sportowy klubu bardzo we mnie wierzyli – powiedział w rozmowie z klubowymi mediami.
W najbliższą sobotę (13 lipca) Korona Kielce rozegra ostatni sparing podczas letniego obozu przygotowawczego. Rywalem „żółto-czerwonych” będzie Piast Gliwice.
Były pomocnik Korony Kielce Jakub Górski znalazł nowego pracodawcę. Skrzydłowy zagra w Betclic 1. Lidze.
Stoper Pau Resta został nowym zawodnikiem Korony Kielce! Jest to kolejny transfer do „żółto-czerwonego” klubu.
Industria Kielce poznała harmonogram kolejek fazy grupowej Ligi Mistrzów. „Żółto-biało-niebiescy” zainaugurują zmagania domowym pojedynkiem z HC Zagrzeb.
Grzegorz Opaliński były asystent trenera Korony Kielce ma nowy zespół. Szkoleniowiec poprowadzi występujący w podkarpackiej klasie okręgowej Strug Tyczyn.
Torbjørn Bergerud oraz Melvyn Richardson zostali nowymi zawodnikami Orlenu Wisły Płock. Obaj szczypiorniści dołączą do ekipy „Nafciarzy” w sezonie 2025/2026.
Stoper Pau Resta ma zostać nowym zawodnikiem Korony Kielce. O zainteresowaniu „żółto-czerwonego” klubu tym graczem poinformował dziennikarz Radia eM Kielce.
– Każdy chce strzelać bramki, ale czasami tak myślę, jak się nie napinam albo nie chce tego na siłę, to samo przyjdzie – powiedział Mariusz Fornalczyk w rozmowie z Youtubowym kanałem Sektor Legend.
Już jutro (w piątek, 12 lipca) Industria Kielce rozpocznie sprzedaż karnetów na nowy sezon Orlen Superligi oraz Ligi Mistrzów.
Magdalena Szczukiewicz powróciła na stanowisko prezesa KS Iskry Kielce. Taką decyzję podjęło obradujące dziś (11 lipca) Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy klubu.
Korona Kielce ma nowego rzecznika prasowego. Następcą Darii Wollenberg został Mateusz Kępiński.
Korona Kielce zaprezentuje się kibicom w środę (17 lipca) w „Muszli” w Parku Miejskim. Fani zobaczą m.in. nowe trykoty.
Nikola Leśniak przedłużyła umowę z Suzuki Koroną Handball. Rozgrywająca była drugą najskuteczniejszą zawodniczką drużyny w poprzednim sezonie.
Oskar Sewerzyński, któremu z końcem czerwca wygasła umowa z Koroną Kielce ma nowy klub. Wychowanek „żółto-czerwonych” zagra w drugoligowej Olimpii Grudziądz.
Prawy obrońca Korony Kielce Hubert Zwoźny przedłużył umowę z klubem.
Dziś (10 lipca) o godzinie 10 rozpoczynają się zapisy na bilety oraz zorganizowany transport autokarowy na mecz Superpucharu Polski, w którym Industria Kielce zagra z Orlenem Wisłą Płock.
– Musimy wziąć lekcje z tamtego sezonu i nie popełniać tamtych błędów. Mamy doświadczenie, ale również wielu nowych zawodników w drużynie, musimy zbudować z nimi nowe boiskowe relacje – powiedział Martine Remacle w rozmowie z Youtubowym kanałem Sektor Legend.
Wojciech Kamiński został nowym piłkarzem Korony Kielce. – Mam nadzieję, że doświadczenie z niższych lig zaprocentuje w mojej grze i nie mogę doczekać się mojego debiutu w elicie – powiedział w rozmowie z klubowymi mediami.
Kto dołączy do Hiszpanii w ostatecznym boju o Mistrzostwo Europy? Odpowiedź na to pytanie poznamy dziś (10 lipca) po meczu Holendrów z Anglikami.
Wojciech Kamiński został nowym zawodnikiem Korony Kielce. Jest to piąte wzmocnienie ekipy ze Ściegiennego 8.
Korona Kielce za niespełna dwa tygodnie rozpocznie nowy sezon PKO BP Ekstraklasy. Jak wygląda sytuacja zdrowotna zawodników?
Wielka czwórka wkracza do decydującej rozgrywki o Mistrzostwo Europy 2024. W pierwszym meczu półfinałowym Hiszpania zmierzy się z Francją.
Były zawodnik Korony Kielce Fin Petteri Forsell podpisał umowę z tureckim Şanlıurfasporem. To kolejny piłkarz, który znalazł nowego pracodawcę po odejściu z ekipy Kamila Kuzery.
Jak wyglądają sprawy sponsorskie w Koronie Kielce przed rozpoczęciem nowego sezonu? – Mamy trzy świadczenia do zaoferowania: na górnej i dolnej części koszulki oraz właśnie nazwy stadionu – powiedział w rozmowie z naszym portalem Karol Jakubczyk, pełniący obowiązki prezesa Korony Kielce.

Copyright © 2024 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group