Korona zaprezentuje się kibicom na kieleckim rynku

16-06-2019 09:57,
Mateusz Kaleta

Tradycją poprzednich lat, także i w tym roku odbędzie się uroczysta prezentacja Korony Kielce. "Złocisto-Krwiści" przywitają się z kibicami na kieleckim Rynku w piątek, 12 lipca. Na scenie pojawią się wszyscy piłkarze kieleckiego klubu oraz członkowie sztabu szkoleniowego - z trenerem Gino Lettierim na czele. Przed fanami Korony zaprezentują się także nowi piłkarze, którzy z rąk  prezesa Krzysztofa Zająca odbiorą żółto-czerwone koszulki.

Na kibiców będą czekać też atrakcje - będzie możliwość zebrania od drużyny autografów, czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Dodatkowo, tego dnia zostanie rozlosowana główna nagroda dla kibiców, którzy zakupią na nowy sezon LOTTO Ekstraklasy karnety - będzie nim samochód Suzuki Swift z 2019 roku.

REKLAMA

Nowy sezon LOTTO Ekstraklasy kielczanie rozpoczną w sobotę, 20 lipca wyjazdowym meczem z Rakowem Częstochowa.

fot: Patryk Ptak

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wasze komentarze

Harlem2019-06-16 10:53:25
Nowi zawodnicy? Nasz zarząd zdąży do tego czasu przywieźć jakiś szrot na lawecie?
leszek 512019-06-16 11:16:17
i jest pierwszy kibic musi być samochodziarz
pytanie retoryczne2019-06-16 11:29:25
a kogo Zajac chce prezentowac?
Ave zając ;))2019-06-16 11:46:02
Ave zając gwiazdo Kielc i świętokrzyskiego Ave zając !!
Do pytanie retoryczne2019-06-16 11:52:01
Siebie chce zaprezentować , jak zawsze !!!
Forbes wypad2019-06-16 11:56:34
Brown Forbes jak ja to widze to sie caly gotuje....do wiernej z nim
Ckst2019-06-16 12:26:41
Kogo prezentować...? a chociażby młodych mistrzów CLJ ponadto Szymusik.,Spychała, Kozioł, Papadopulos, Kukić...
@Ckst2019-06-16 12:44:46
Serio?
Ckst2019-06-16 13:51:15
Serio!
Scyzory2019-06-16 14:26:57
To jest trzeci sezon zająca ! Zobaczymy co pokaże ! Mówił, że dopiero w 3 sezonie będzie widać efekty jego pracy. Trzymamy za słowo wielki prezesie !
@Ckst2019-06-16 14:41:09
Może Ciebie klub zaprezentuje jako pracownika miesiąca:)
MKS2019-06-16 15:21:29
Prezentowani będą wierni fani z forum CK Sport. Swoje żale będą wygłaszać od 18 do 20. Nigdy nie byli na stadionie, ale wiedzą wszystko o prowadzeniu klubu, taktyce i marketingu. Zapraszamy na wykład.
miki +2019-06-16 15:32:34
Nie można zrobić prezentacji dzień później ? Kibice rozgonili by ewentualny spęd tych co to nie z tej strony z której Bóg przykazał
Prof.2019-06-16 15:38:08
Oczywiście, każdy który grał w piłkę może być prezesem ! Taki kopacz wszystko wie o prowadzeniu klubu i marketingu !
Domingos2019-06-16 18:35:08
Fajnie ze napisaliscie gdzie odbedzie sie prezentacja rzetelny sportowy portalu.
ja2019-06-16 19:56:47
Na ten moment nie ma co prezentować - kolejny sezon osłabiania drużyny - sprowadzeni zawodnicy z niższych klas rozgrywkowych , bez doświadczenia na poziomie najwyżyszym nie są wzocnieniem co najwyżej uzupenieniem składu. Niestety Zając to żółw okna transferowego. Wszyscy się wzmacniają , my jak zwykle osłabiamy. Niestety zapowiedzi że jesteśmy głównym kandydatem do spadku w tym sezonie przy 3 degradowanych zespołach może się spełnić. Do tego geniusz trenerski na ławce z dużym dorobkiem spadkowym w oberligach.
Do Domingos2019-06-16 21:12:47
Przeczytaj tytuł tego artykułu to będziesz wiedział gdzie będzie prezentacja
Do ja2019-06-16 21:21:12
A za co ma kupić ? Chyba za guziki ze swojego palta ;))
Pan Kleks2019-06-17 00:42:10
Dziś mamy 17 czerwca
Apeluje o spokój i czekanie na solidne transfery
Do pan kleks2019-06-17 11:12:02
Możesz sobie wybrać jeden wariant: 1. Nadzieja matką głupich, albo 2. Nadzieja umiera ostatnia . I tyle w temacie :(
gorzko2019-06-17 14:03:40
Zachęcam wszystkich do zakupu karnetu na najbliższy sezon bo to mogą być ostatnie szanse żeby zobaczyć Kielecką drużynę w najwyższej klasie rozgrywkowej przez najbliższe dekady.
Zachęcam mimo niechęci do aktualnie rządzących, bo fajnie będzie mieć pamiątkę z gry Korony w E-klapie. Spojrzeć sobie po latach na pamiątek z ostatniego sezonu i przypomnieć, że kiedyś graliśmy przeciwko Legii, Lechowi, Górnikowi czy Wiśle, wychodząc na mecz przeciwko Avii Świdnik czy Motorowi Lublin:)
miki2019-06-17 14:35:11
Lepiej i fajniej wyglądało to na stadionie , przynajmniej ludzie się nie cisnęli na siebie .Dla mnie poroniony pomysł .
Grzeczni chlopcy2019-06-17 15:16:08
Najgorsze jest to ze Korona zostala pozbawiona zawodnikow z charakterem zostali sami grzeczni posluszni chlopcy obawiam sie ze taka druzyna bez jaj nie poradzi sobie w najtrudniejszych momentach jeden Gardawski to za malo.
as2019-06-17 15:49:12
będą jeszcze transfery ?śpicie w tych mediach
miki2019-06-17 19:28:47
do as , po co te transfery , co Ty chcesz załatwić Zającowi puchary których tak si ę boi .
as2019-06-17 21:48:06
po to byś się pytał młotku
Bcn2019-06-18 11:01:02
Uwaga uwaga! Nagrode w postaci Suzuki Swift wylosuje \'Maszyna Losujaca\' ;) nikt nie ma takiej \'maszyny losujacej\', jak Korona, cala liga nam zazdrosci;D Ciekawe kogo wylosuje...;p

Ostatnie wiadomości

Rozgrywający Industrii Kielce i reprezentacji Polski Michał Olejniczak przeszedł operację kolana. Zabieg został wykonany w Szpitalu Rehasport w Poznaniu przez dr. hab. n. med. Tomasza Piontka i – jak poinformował klub – przebiegł zgodnie z planem.
Rozlosowano pary pierwszej rundy STS Pucharu Polski. Ekstraklasową Koronę Kielce czeka wyjazdowe starcie z Widzewem Łódź. Z kolei trzecioligowe rezerwy zespołu zagrają na własnym obiekcie przeciwko Radomiakowi Radom.
Poznaliśmy sędziego głównego spotkania 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zagra na Exbud Arenie z liderującą w tabeli Legią Warszawa.
W 3. kolejce sezonu 2026/2027 PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Exbud Arenie z Legią Warszawa. – Jeszcze bardziej się „dotarliśmy” i mam nadzieję, że przyniesie to pozytywne skutki – powiedział przed spotkaniem Xavier Dziekoński, bramkarz „żółto-czerwonych”.
W 3. kolejce sezonu 2026/2027 PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się na Exbud Arenie z Legią Warszawa. – Jednym z jej największych atutów są stałe fragmenty gry, ponieważ to zespół potrafiący je wykorzystywać – powiedział przed spotkaniem Jacek Zieliński, trener „żółto-czerwonych”.
Rozegrano mecze rundy wstępnej STS Pucharu Polski sezonu 2026/2027. Jedenaście zespołów uzupełniło grono uczestników I rundy zmagań o krajowy puchar.
Dobrą wiadomość dla kibiców Industrii Kielce przekazał TVP Sport. Wszystkie mecze kieleckiego zespołu podczas przedsezonowego turnieju ICT Cantabria Infinita w hiszpańskim Santander będzie można oglądać na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji TVP Sport.
Industria Kielce przygotowała wyjątkowe wydarzenie dla swoich najwierniejszych kibiców. W sobotę od godziny 10.00 w Hali Legionów odbędzie się otwarty trening zespołu, a po jego zakończeniu zaplanowano wspólnego grilla z zawodnikami. Wstęp na wydarzenie będą mieli wyłącznie posiadacze karnetów na sezon 2026/2027.
Reprezentanci Polski zdobyli dwa medale podczas indywidualnej rywalizacji podczas Mistrzostw Europy w Bilard Heyball rozgrywanych w Kielcach. Radosław Babica został wicemistrzem Starego Kontynentu, przegrywając po niezwykle emocjonującym finale z Lee Stephensem 5:6, natomiast Dalia Alska wywalczyła brązowy medal w turnieju kobiet.
Korona Kielce interesuje się Bogdanem Viunnykiem z Lechii Gdańsk. Ukraiński ofensywny pomocnik ma za sobą dwa udane sezony w Ekstraklasie, a według informacji Trojmiasto.pl do transferu może dojść po złożeniu przez „żółto-czerwonych” wyższej oferty.
W dniach 1–3 sierpnia na torze w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski Elity w Kolarstwie Torowym, na których nie zabrakło reprezentantów województwa świętokrzyskiego. Zawodnicy z MKS Cyclo Korona Kielce oraz Świętokrzyskiej Fundacji Sportu Daleszyce walczyli z krajową czołówką, wywalczając kilka bardzo wartościowych lokat.
Piłkarze Korony Kielce wypożyczeni do innych klubów w pierwszych kolejkach rozgrywek zgromadzili premierowe minuty na boiskach od 3. Ligi aż po zaplecze Ekstraklasy. Część z nich miała powody do zadowolenia po pewnych wygranych, dla innych był to wymagający debiut w nowych klubach.
Korona Kielce opublikowała ważny komunikat dla kibiców wybierających się na sobotni mecz z Legią Warszawa. Klub poinformował, że przed wejściem na Exbud Arenę zostanie przeprowadzona dwuetapowa kontrola biletów, dlatego apeluje o wcześniejsze przygotowanie odpowiednich dokumentów.
Łączna frekwencja podczas 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy wyniosła 109 624 widzów.
Druga seria spotkań PKO BP Ekstraklasy przyniosła kibicom mnóstwo emocji, obfitując w efektowne powroty z dalekiej podróży oraz pojedynki trzymające w napięciu do ostatnich minut.
Prawdziwy festiwal strzelecki i gigantyczne emocje towarzyszyły inauguracji nowego sezonu Betclic 3. Ligi w Jędrzejowie. Przebudowana przed sezonem Korona II Kielce stoczyła szalony pojedynek z miejscowym Naprzodem.
Przed Koroną Kielce dwa bardzo ważne wydarzenia z udziałem kibiców. Najpierw „żółto-czerwoni” zainaugurują domowe występy w nowym sezonie, a już tydzień później czeka ich drugi ligowy wyjazd.
Pomocnik Adam Chojecki w sezonie 2026/2027 będzie występował w barwach Resovii Rzeszów. 21-letni gracz został wypożyczony z Korony Kielce do drugoligowego klubu.
Piłkarze Korony Kielce kontynuują przygotowania do hitowego starcia z Legią Warszawa. W piątek, 31 lipca, „żółto-czerwoni” odbyli otwarty dla mediów trening przy ul. Kusocińskiego. Zajęcia miały lżejszy charakter i były poświęcone przede wszystkim doskonaleniu stałych fragmentów gry.
W piątkowe przedpołudnie piłkarze Korony Kielce odbyli otwarty trening na boisku treningowym przy ul. Kusocińskiego. Po zajęciach z dziennikarzami spotkał się obrońca „żółto-czerwonych”, Bartłomiej Smolarczyk, który mówił o przygotowaniach do meczu z Legią Warszawa, wpływie przełożonego spotkania z Górnikiem Zabrze oraz pracy nad stałymi fragmentami gry.

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy zmienił termin wyjazdowego meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy Korony Kielce z Widzewem Łódź.
Korona Kielce poznała termin rozegrania domowego meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Motorem Lublin.
Korona Kielce sonduje możliwość pozyskania dwóch czołowych zawodników Lechii Gdańsk. Jak poinformował na portalu X dziennikarz Sebastian Staszewski, kielecki klub chciałby wykupić ze spadkowicza z PKO BP Ekstraklasy słowackiego napastnika Tomáša Bobčeka oraz ukraińskiego pomocnika Ivana Żelizkę. Problemem pozostają jednak oczekiwania finansowe Lechii.
Mateusz Głowiński najbliższy sezon spędzi w Zniczu Pruszków. 20-letni napastnik odchodzi z Korony Kielce na zasadzie wypożyczenia, do klubu w którym będzie miał szansę na regularne występy w Betclic 2 Lidze.
Korona Kielce konsekwentnie realizuje strategię opartą na rozwoju młodych piłkarzy. Pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał 17-letni bramkarz Franciszek Panek, który został także włączony do kadry pierwszego zespołu. To jednak tylko jedna z kilku ważnych decyzji personalnych ogłoszonych w ostatnich dniach przez Akademię Korony.

Copyright © 2026 CKsport.pl Redakcja

Projekt i wykonanie: CK Media Group