Druga porażka z rzędu. Nienajlepszy występ mistrzów w lidze biznesu

12-06-2019 14:19,

Za nami piąte rozdanie Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu, która powolnym krokiem zbliża się do letniej przerwy. Tym razem najbardziej emocjonującym widowiskiem było starcie Nosanu Control Bil z Contact O/K. To mecz między mistrzem, a wicemistrzem poprzednich rozgrywek, który tym razem zakończył się wynikiem 8:4 na korzyść Contactu.

O ile Mirosław Piróg szybko rozprawił się w swojej batalii z Ryszardem Olbromskim, tak Grzegorz Nowak zdecydowanie przegrał w 9-bil z Dariuszem Sidło 1:4. Następna potyczka na linii Stanicki – Karlikowski tylko pogłębiła kryzys Nosanu Control Bil, zaś rozgrywki w parach zwieńczyły dzieło.

Ciężką przeprawę ma za sobą CKsport.pl, które pokonało TVP Kielce 8:5. Przedstawiciele kieleckiego portalu sportowego zdecydowanie wygrali tylko „ósemkę”, w pozostałych potyczkach bili się o każdą bilę, zaś 9-bil przegrali 2:3. Pokonując dotychczasowego lidera wspięli się na szóste miejsce w tabeli.

Tego samego wieczoru, przy tym samym stole zameldowały się zespoły Dziennikarzy oraz Jumla Moda Męska. Z tej rywalizacji zwycięsko wyszedł ten drugi, który ograł kieleckich żurnalistów 8:6. To zwycięstwo wywindowało Jumlę na 7. lokatę.

Na koniec potyczka Dawida z tegorocznym Goliatem, czyli rywalizacja między 6-łuz Squad, a Idealią, która w obecnym sezonie nie ma sobie równych. Nie inaczej było także tym razem. Ekipa Edwarda Janaszka ograła przeciwników 8:2, zaś honorowe partie urwali przeciwnikom Radosław Lachowski i Maciej Miszczuk. 6-łuz Squad na razie jest na przedostatnim miejscu, z kolei Idealia wskoczyła za TVP Kielce na fotel lidera.

Kolejna seria spotkań już 24 czerwca. Tego dnia Dziennikarze zagrają z 6-łuz Squad – tym samym jeden z tych zespołów w końcu zapunktuje. 6. kolejka to też wielki mecz między liderem, a wiceliderem – szykujemy się na jedną z najciekawszych potyczek tego sezonu, czyli starcie Idealii z Contact O/K. Kolejne pary to CKsport.pl i Jumla Moda Męska oraz Aniołki Grzegorza – Nosan Control Bil. Tym razem pauzować będzie TVP Kielce.

Więcej informacji TUTAJ. 

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group