Przedostatnie starcie przed wakacyjną przerwą. Mistrz kontra wicemistrz

10-06-2019 11:13,
Redakcja

Przed nami kolejna seria bilardowych zmagań w ramach Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Najgorętszą potyczką tego rozdania będzie konfrontacja zespołu Nosan Control Bil z Contact O/K. Czy mecz złotego ze srebrnym medalistą poprzedniej edycji rozgrywek dostarczy widzom takich samych emocji? Odpowiedź już dziś o godzinie 19.30 w Kieleckim Centrum Bilardowym.

O ile Contact w poprzedniej kolejce pauzował, tak Nosan rozegrał mecz z Idealią. I nie będzie go pamiętał najlepiej. Mistrzowie przegrali ten mecz 6:8 nie zyskując na nim nawet jednego punktu. Nosan Control Bil obecnie plasuje się na odległym 5. miejscu.

W nieco lepszych nastrojach są zespoły, które swoje ostatnie mecze wygrały, czyli TVP Kielce oraz CKsport.pl, które zagrają dziś między sobą. TVP kontynuuje swój zwycięski bój – w poprzednim meczu pokonali Dziennikarzy dzięki czemu wywindowali się na lidera rozgrywek. Z kolei CKsport.pl dopiero w 4. kolejce zaliczyło swoje pierwsze zwycięstwo. Ekipa portalu sportowego wydawanego przez firmę CK Media Group, rzutem na taśmę, ograła Aniołki Grzegorza 8:7.

Piąte rozdanie Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu to także starcie beniaminków. Przed nami mecz Dziennikarzy z zespołem Jumla Moda Męska. O ile ci pierwsi nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa karmiąc się jedynie goryczką porażki, tak ludzie od konfekcji męskiej w ostatniej potyczce ograli 6-łuz Squad 8:5.

Pozostaje jeszcze przypomnieć, że czwartym starciem tej kolejki będzie rywalizacja wspomnianej ekipy 6-łuz z Idealią, która po ograniu Nosanu Control Bil wyraźnie jest w gazie. Idealia konsekwentnie kontynuuje swój marsz do objęcia pozycji lidera rundy zasadniczej. Czy przeszkodzi jej w tym ekipa sformowana przez Michała Chrobota? Odpowiedź poznamy już dziś.

Dodajmy, że Aniołki Grzegorza dziś odpoczywają, a swój kolejny mecz zagrają 24 czerwca. Tego dnia będziemy świadkami 6. kolejki – ostatniej przed zbliżającą się przerwą wakacyjną. Kolejne mecze dopiero we wrześniu.  

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group