Jedziemy do Kolonii! Przeżyj Final Four piłkarzy ręcznych z CKsport.pl

31-05-2019 08:30,
Redakcja

Taki weekend nie zdarza się często. Final Four z udziałem PGE VIVE Kielce, które stoczy walkę o miano najlepszej drużyny Starego Kontynentu! Redakcji CKsport.pl nie może oczywiście zabraknąć w Kolonii, skąd będziemy informować Was bezpośrednio o wszystkich wydarzeniach i kulisach zmagań kielczan w decydujących starciach Ligi Mistrzów. Oprócz mistrzów Polski w półfinałach zagrają Telekom Veszprem, Barca Lassa i Vardar Skopje.

Z tego powodu szykujemy dla Was wyjątkową oprawę naszego portalu. Przez cały weekend, począwszy od piątku, na CKsport.pl będzie rządzić piłka ręczna. Wywiady, wypowiedzi, konferencje prasowe, kulisy, relacje ze meczów, a przede wszystkim - transmisje NA ŻYWO dwóch spotkań z udziałem PGE VIVE. Zaglądając przez weekend na łamy naszego portalu na pewno nie będziecie się nudzić.

REKLAMA

Do Kolonii wybieramy się już w piątek. Tego dnia odbędzie się też gala otwarcia Final Four w kolońskiej Lanxess Arenie, a już w sobotę od godz. 15:15 pierwszy mecz półfinałowy PGE VIVE Kielce - Telekom Veszprem. Tego samego dnia o 18 Barca Lassa zagra z Vardarem. W niedzielę czekają nas mecze o brąz (15:15) oraz wielki finał (18). Co by się nie działo - trzymamy rękę na pulsie! 

Na taki weekend kieleccy kibice czekali od dawna. Przeżyjmy go wspólnie - na łamach CKsport.pl! 

fot: Patryk Ptak

 

Wasze komentarze

Gdański Kielczanin2019-05-31 14:39:39
Dla wszystkich którzy jadą do kolonii. Po drugiej stronie Renu, jest włoska misja katolicka,a tam proboszczem Kielczanin. Ursulagarthen Strasser 18, nie całe 2 km od hali.Salezjanin ks.Adam Nyk
miki +2019-05-31 18:16:20
Nie tylko w ten weekend, ale zawsze powinna tu rządzić piłka ręczna a nie tyko Koron, Korona i Korona.
drąg2019-06-01 06:24:24
W piłce ręcznej liczy się tylko reprezentacja. Ta niestety leży.Ewentualna wygrana nie będzie miała żadnego przełożenia na reprę. Nie spodziewam się więc nowych sponsorów a bez nich to może być początek końca. Zdobycie Final Four dobry moment dla Servasa na wycofanie się.

Projekt i wykonanie: CK Media Group