Gra liga biznesu. Mecz Nosan Control Bil – Idealia hitem kolejki

27-05-2019 13:46,
Redakcja

Ruszamy z kolejną serią gier rozgrywanych w ramach Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Najgorętszym mecze czwartej kolejki będzie konfrontacja zeszłorocznego mistrza z czarnym koniem. Nosan Control Bil grający pod przewodnictwem Mirosława Piróga sprawdzi swoją formę na Idealii, której liderem jest Edward Janaszek.

Co ciekawe, oba zespoły mają za sobą nieco więcej odpoczynku. Nosan Control Bil ograł 6-łuz Squad w innym terminie, natomiast Idealia musiała udać się na przerwę wymuszoną terminarzem. Teraz przyjdzie im zagrać prawdopodobnie najgorętsze spotkanie 4. kolejki.

Ale na emocje możemy liczyć także w innych starciach. Dojdzie między innymi do dziennikarskich derbów – Dziennikarze reprezentujący głównie kieleckie rozgłośnie radiowe, a także Polską Agencję Prasową, zmierzą się z TVP Kielce. Żurnaliści dołują w ligowych statystykach, natomiast TVP  zaliczyło niezwykle udany start sezonu, dzięki któremu lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

Następną wartą uwagi rywalizacją jest mecz Aniołków Grzegorza z portalem CKsport.pl. Bilardzistki będą mogły liczyć na wsparcie Marty Bogacz, której występ stał pod znakiem zapytania, z kolei przedstawiciele kieleckiego portalu, którego wydawcą jest CK Media Group, wciąż nie mogą wyjść ze sportowego marazmu notując porażkę za porażką.

Wisienką na torcie czwartej serii potyczek Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu będzie mecz pomiędzy Jumla Moda Męska, a 6-łuz Squad. Który debiutant okaże się mocniejszy? O tym przekonamy się już dziś. Dodajmy, że lider rozgrywek, Contact O/K, pauzuje i swoje kolejne starcie rozegra dopiero 10 czerwca.

Spotkania bilardowej ligi biznesu rozgrywane są w Kieleckim Centrum Bilardowym. Start o godzinie 19.30.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group